0 Kč

Foto moderní gymnastiky Top Gym Karlovy Vary

Fotografie ze závodů a akcí sportovního klubu moderní gymnastiky Top Gym Karlovy Vary

V galeriích níže si můžete prohlédnout vybrané foto ze závodů a oddílových akcí moderní gymnastiky. Vybrané foto vám můžeme zaslat v plném rozlišení přes úschovnu, pokud máte zájem o všechny publikované, popř. další pořízené fotografie, můžeme vám je nahrát na DVD nebo USB FlashDisk.
Domluvit na nahrání se můžete s Jiřím Herianem (602 495 191 • info@gymnastika-kv.cz).

Milevský pohár VP - Milevsko 3. 3. 2018

Fotografií:
9
Datum:
4. 3. 2018

Zobrazit

Vánoční rhythmic gala v GH Pupp 12. 12. 2017

Fotografií:
47
Datum:
17. 12. 2017

Zobrazit

Letní soustřední TopCamp 2017

Fotografií:
88
Datum:
17. 8. 2017

Zobrazit

Milevský pohár VP Milevsko 1. 4. 2017

Fotografií:
3
Datum:
5. 4. 2017

Zobrazit

Vánoční rhythmic gala exhibice 2016

Fotografií:
53
Datum:
26. 12. 2016

Zobrazit

Společné skladby podzim 2016

Fotografií:
17
Datum:
27. 11. 2016

Zobrazit

Letní soustřední moderní gymnastiky 2016

Fotografií:
57
Datum:
21. 8. 2016

Zobrazit

Carlsbad RG Cup 2016

Fotografií:
35
Datum:
21. 8. 2016

Zobrazit

Zpč. liga - 2. kolo 10. 4. 2016

Fotografií:
3
Datum:
16. 4. 2016

Zobrazit

Exhibice Lázeňský ples 19. 3. 2016

Fotografií:
3
Datum:
16. 4. 2016

Zobrazit

Zpč. liga - 1. kolo 19. 3. 2016

Fotografií:
56
Datum:
16. 4. 2016

Zobrazit

Milevský pohár VP - Milevsko 12. 3. 2016

Fotografií:
17
Datum:
13. 3. 2016

Zobrazit

Vánoční gala rhythmic 2015

Fotografií:
32
Datum:
10. 12. 2015

Zobrazit

Rycon Cup ČB 7. 11. 2015

Fotografií:
3
Datum:
7. 2. 2016

Zobrazit

Rudolf Lion Cup Hof 24. 10. 2015

Fotografií:
24
Datum:
27. 10. 2015

Zobrazit

Chomutovský pohár 17. 10. 2015

Fotografií:
6
Datum:
27. 10. 2015

Zobrazit

Hradecká stuha 19. 9. 2015

Fotografií:
17
Datum:
27. 10. 2015

Zobrazit

Soustředění Cheb 2015 exhibice

Fotografií:
52
Datum:
16. 8. 2015

Zobrazit

Soustředění Cheb 2015

Fotografií:
20
Datum:
12. 8. 2015

Zobrazit

Carlsbad RG Cup 13. 6. 2015

Fotografií:
36
Datum:
7. 2. 2016

Zobrazit

MČR KST a DOR 2015

Fotografií:
6
Datum:
21. 8. 2015

Zobrazit

Milevský pohárek - 8. 5. 2015

Fotografií:
1
Datum:
21. 8. 2015

Zobrazit

Chomutovský pohár VP - 3. 5. 2015

Fotografií:
27
Datum:
13. 5. 2015

Zobrazit

Žďárská sněženka 28. 3. 2015

Fotografií:
20
Datum:
29. 3. 2015

Zobrazit

Karlovarský lázeňáček 21. 3. 2015

Fotografií:
50
Datum:
23. 3. 2015

Zobrazit

Milevský pohár - Milevsko 7. 3. 2015

Fotografií:
15
Datum:
8. 3. 2015

Zobrazit

Vánoční exhibice MG 13. 12. 2014

Fotografií:
54
Datum:
14. 12. 2014

Zobrazit

Monet Cup 29. 11. 2014

Fotografií:
24
Datum:
30. 11. 2014

Zobrazit

Systherm Cup Plzeň 23. 11. 2014

Fotografií:
3
Datum:
23. 11. 2014

Zobrazit

Rudolf Lion Cup Hof 25. 10. 2014

Fotografií:
29
Datum:
26. 10. 2014

Zobrazit

Plzeňský soudek 11. 10. 2014

Fotografií:
8
Datum:
12. 10. 2014

Zobrazit

Memoriál Krocové 4. 10. 2014

Fotografií:
19
Datum:
5. 10. 2014

Zobrazit

Hradecká stuha 20. 9. 2014

Fotografií:
3
Datum:
5. 10. 2014

Zobrazit

Soustředění MG v Chebu 17.8.2014

Fotografií:
60
Datum:
23. 8. 2014

Zobrazit

Letní soustředění Cheb 8. 8. 2014

Fotografií:
28
Datum:
13. 8. 2014

Zobrazit

Carlsbad RG Cup 2014 - Arena

Fotografií:
36
Datum:
24. 6. 2014

Zobrazit

Carlsbad RG Cup 2014 - závodnice

Fotografií:
36
Datum:
24. 6. 2014

Zobrazit

Západočeská liga - 3. kolo

Fotografií:
5
Datum:
1. 5. 2014

Zobrazit

Spring Cup VP - Brno 30. 3. 2014

Fotografií:
2
Datum:
1. 5. 2014

Zobrazit

Karlovarský lázeňáček 22. 3. 2014

Fotografií:
49
Datum:
24. 3. 2014

Zobrazit

Milevský pohár 8. 3. 2014

Fotografií:
34
Datum:
8. 3. 2014

Zobrazit

Jablonecký korálek - 8. 3. 2014

Fotografií:
7
Datum:
8. 3. 2014

Zobrazit

Vánoční exhibice - Karlovy Vary 14. 12. 2013

Fotografií:
31
Datum:
14. 12. 2013

Zobrazit

Vodní stavby Praha 1. 12. 2013

Fotografií:
9
Datum:
1. 12. 2013

Zobrazit

Golden Prague Cup 23. 11. 2013

Fotografií:
40
Datum:
24. 11. 2013

Zobrazit

ČSM pohár Mariánské Lázně 27. 10 .2013

Fotografií:
10
Datum:
27. 10. 2013

Zobrazit

Rudolf Lion Cup Hof 26. 10. 2013

Fotografií:
21
Datum:
30. 10. 2013

Zobrazit

Pódiovky Chomutov 19. 10. 2013

Fotografií:
40
Datum:
21. 10. 2013

Zobrazit

MČR juniorky Brno 28. 9. 2013

Fotografií:
13
Datum:
28. 9. 2013

Zobrazit

Hradecká stuha 21. 9. 2013

Fotografií:
46
Datum:
24. 9. 2013

Zobrazit

Carlsbad RG Cup Karlovy Vary 15. 6. 2013

Fotografií:
32
Datum:
15. 6. 2013

Zobrazit

Soustředění Aš 2013

Fotografií:
42
Datum:
22. 8. 2013

Zobrazit

Mistrovství ČR kadetky - Ostrava 11. 5. 2013

Fotografií:
26
Datum:
27. 5. 2013

Zobrazit

Milevský pohárek - Milevsko 8. 5. 2013

Fotografií:
22
Datum:
25. 5. 2013

Zobrazit

Bohemka Cup - Praha 1. 5. 2013

Fotografií:
34
Datum:
23. 5. 2013

Zobrazit

Oblastní přebory Plzeň - 28. 4. 2013

Fotografií:
34
Datum:
29. 4. 2013

Zobrazit

Přerovská stuha - Přerov 13. 4. 2013

Fotografií:
40
Datum:
15. 4. 2013

Zobrazit

Jarní pohár ASPV - Brno 6. 4. 2013

Fotografií:
34
Datum:
7. 4. 2013

Zobrazit

Žďárská sněženka 30. 3. 2013

Fotografií:
38
Datum:
30. 3. 2013

Zobrazit

Ajur Cup 23. 3. 2013

Fotografií:
10
Datum:
23. 3. 2013

Zobrazit

Vánoční exhibice a oddílové přebory - 15.12.2012 - Petr Callo

fotografoval Petr Callo, Karlovy Vary

Fotografií:
32
Datum:
15. 12. 2012

Zobrazit

Exhibice moderní gymnastiky

Fotografií:
19
Datum:
1. 12. 2012

Zobrazit

Bohemians Praha - 24. 11. 2012

Fotografií:
3
Datum:
24. 11. 2012

Zobrazit

Lion Cup Hof - 27. 10 .2012

Fotografií:
55
Datum:
28. 10. 2012

Zobrazit

Veselský pohár 20. 10. 2012

Fotografií:
6
Datum:
26. 10. 2012

Zobrazit

Plzeňský pohár 6. 10. 2012

Fotografií:
24
Datum:
26. 10. 2012

Zobrazit

Hradecká stuha - 16. 9. 2012

Fotografií:
33
Datum:
20. 9. 2012

Zobrazit

Soustředění Hradec Králové 10. 8. 2012

Fotografií:
21
Datum:
2. 9. 2012

Zobrazit

Exhibice a nábor - Karlovy Vary 14.6.2012

Fotografií:
36
Datum:
15. 6. 2012

Zobrazit

Táborský pohár - 2. 6. 2012

Fotografií:
83
Datum:
3. 6. 2012

Zobrazit

Mistrovství ČR NML - Praha 26.5.2012

Fotografií:
13
Datum:
6. 6. 2012

Zobrazit

Mistrovství ČR KST - Brno 19.5.2012

Fotografií:
44
Datum:
24. 5. 2012

Zobrazit

Chomutovský pohár - 13.5.2012

Fotografií:
34
Datum:
24. 5. 2012

Zobrazit

Memoriál Aleny Fialové - Plzeň 5. 5. 2012

Fotografií:
53
Datum:
7. 5. 2012

Zobrazit

Oblastní přebory - Plzeň 28.4.2012

Fotografií:
31
Datum:
29. 4. 2012

Zobrazit

Vinohradský hrozen - Praha 14.4.2012

Fotografií:
33
Datum:
15. 4. 2012

Zobrazit

Žďárská sněženka - Žďár/S 31. 3. 2012

Fotografií:
28
Komentářů:
0
Datum:
1. 4. 2012

Zobrazit

Goodwill Cup - Praha 24. 3. 2012

Fotografií:
28
Komentářů:
0
Datum:
25. 3. 2012

Zobrazit

MČR dvojic/trojic 7. 12. 2019

Fotografií:
12
Datum:
4. 1. 2020

Zobrazit

Závody moderní gymnastiky 2020

Fotografií:
1
Datum:
26. 1. 2020

Zobrazit

Carlsbad RG Cup

Logo RG Cup 2015 color.png

mezinárodní závody v moderní gymnastice

V roce 2021 proběhl již 9. ročník, zveme vás na jubilejní 10. ročník který je naplánován na
4. a 5. června 2022.


mezinárodní závody Carlsbad RG Cup probíhají za finanční podpory
Statutárního město Karlovy Vary a Karlovarského kraje

TOP akce 2022

11. a 25. ledna - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

4. a 5. června - Carlsbad RG Cup - 10. ročník | KV Arena

5. - 14. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

13. a 20 září - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

19. a 20. listopadu - Mistrovství ČR ve společných skladbách  | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2021

  • 20 Srp 2021

    Hobit Cup 2021

    závodnice: finální rozpis Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára

  • 04 Zář 2021

    Oblastní přebory Volného programu 2021

    Finální rozpis závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Sattler Elizabeth, Podroužková Tereza, Aldushina Sofia, Tokarova Daria, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Samarska Vlada, Kopfstein Laura, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Aldushina Anastasia, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára, Soumarová Tereza, Herianová Kamila, Bernatová Kristina

  • 11 Zář 2021

    Goodwill Cup - Praha 2021

    Finální rozpis závodnice: Muras Anera, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Samarska Vlada, Bayerova Eliška, Lipovská Vanesa, Flaksová Diana 

  • 18 Zář 2021

    OIG GYM Cup 2021

    Finální rozpis závodnice: Laslopová B., Kozlova, Kopfstein, Samareva, Fedunova, Orlová, Bernatová

  • 19 Zář 2021

    O Hradeckou Stuhu 2021

    Finální rozpis Závodnice: Yakimets, Křížová, Bašistová, Podroužková, Bendová

  • 25 Zář 2021

    Plzeňský pohár 2021

    Finální rozpis závodnice: Zemianková, Laslopová R., Yakimets, Křížová, Bašistová Laslopová B., Kozlova, Kopfstein, Bernatová

  • 25 Zář 2021

    Ústecký pohár 2021

    Finální rozpis závodnice: Bendová, Flaksová, Bayerova, Samareva, Fedunova, Orlová, Soumarová

  • 02 Říj 2021

    MČR NML B

    Finální rozpis Závodnice:Bendová

  • 03 Říj 2021

    MČR SEN B

    Finální rozpis Závodnice:Bernatová

  • 23 Říj 2021

    MČR NML A - exhibice

    Finální rozpis Účastice:Všechny gymnastky VP

  • 23 Říj 2021

    MČR NML A - závodnice

    Finální rozpis Závodnice:Laslopová, Kozlova

  • 24 Říj 2021

    MČR NST A - exhibice

    Finální rozpis Účastice:Všechny gymnastky VP

  • 24 Říj 2021

    MČR NST A - závodnice

    Finální rozpis Závodnice:Kopfstein

  • 30 Říj 2021

    MČR NST B

    Závodnice:Samarska, Bayerova, Flaksová

  • 31 Říj 2021

    MČR JUN B

    Finální rozpis Závodnice:Samareva, Fedunova, Orlová

  • 06 Lis 2021

    Milevský pohár 2021

    závodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Kozlova Nelly, Laslopová Barebora, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

  • 20 Lis 2021

    Carlsbad RG Cup

     nominace: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Pšeničková Vanesa, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Podroužková Tereza, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Bayerova Eliška, Flaksová Diana, Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Soumarová Tereza, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 05 Pro 2021

    ČERT CUP

     nominace: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Pšeničková Vanesa, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Podroužková Tereza, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia

  • 17 Pro 2021

    Předvánoční rozloučení 2021

    Všechny gymnastky VP a Přípravky

Archív