V únoru úspěšně absolvovalo 9 nových zájemců trenérské a rozhodcovské školení moderní gymnastiky zakončené písemnou a praktickou zkouškou.

Manažer našeho oddílu, Jiří Herian, byl na únorové valné hromadě zvolen předsedou Západočeské oblasti moderní gymnastiky, která zahrnuje 11 oddílů v Karlovarském a Plzeňském kraji.

Máme trenérku roku Karlovarska

Na plese sportovců 7. 3. byla naše hlavní trenérka oddílu, Miroslava Špičková, slavnostně vyhlášena v anketě „Úspěšný sportovec Karlovarska“ a oceněna titulem trenérka roku 2013.

Uspořádali jsme první kolo Západočeské ligy

Oddíl se podílel na uspořádání prvního ročníku Západočeské ligy v moderní gymnastice, jejíž první kolo proběhlo v rámci „Karlovarského lázeňáčku“ 22. 3. v karlovarské hale BK Lokomotiva.

Účast na závodech v Belgii

Až ve vzdáleném belgickém Lille jsme velmi úspěšně 12. 4. absolvovali mezinárodní závody, ze kterých naše závodnice přivezly zlato a bronz.

Úspěšně jsme uspořádali II. ročník Carlsbad RG Cup

V sobotu 14. 6. jsme uspořádali druhý ročník mezinárodních závodů v moderní gymnastice – Carlsbad RG Cup, který s účastí 126 závodnic 9 států Evropy úspěšně proběhl v KV Areně. Z našich karlovarských 6 závodnic se 3 medailově umístily (2x stříbro, 1x bronz).

Naše závodnice v roce 2014 vybojovali 61 medailí

Celkem závodnice oddílu v tomto roce vybojovaly na pohárových soutěžích volného a základního programu 61 medailí:

• V rámci celkového vyhodnocení čtyřkolové Západočeské ligy jsme získaly 3 první místa, 1 místo druhé a 2 místa třetí.
  • Na Západočeských oblastních přeborech volného programu jsme získaly 4 medailová umístění a 3 postupy na MČR, v základním programu pak vybojovaly naše závodnice 3 medailová umístění.
  • Z mezinárodních závodů v německém Hofu si závodnice TJ Slavia Karlovy Vary přivezly jako jediné z pěti zúčastněných českých oddílů medaile.

Byly jsme úspěšní v medializaci naší činnosti

V denním tisku vyšlo o našem oddílu a jeho úspěších za rok celkem 24 článků a byly jsme i hosty v živém vysílání Českého rozhlasu Plzeň.

Výsledky

Výsledky Memoriál Milady Duckeové Mariánské Lázně - 2. 4. 2017

2.4.2017

Svým výkonem nám udělala radost Barbora Laslopová...

» číst dál

Výsledky Zpč. liga 1. kolo - 2. 4. 2017

2.4.2017

Výkon našich děvčat odpovídal předpokladům...

» číst dál

Výsledky Milevský pohár - 1. 4. 2017

1.4.2017

Vzhledem k novým pravidlům moderní gymnastiky...

Carlsbad RG Cup

web Karlovarského poháru, mezinárodních závodů v moderní gymnastice, které pořádá naš sportovní klub moderní gymnastiky

Sportovní klub moderní gymnastiky TopGym Karlovy Vary navazuje na svoji činnost v původním oddíle moderní gymnastiky TJ Slavia Karlovy Vary. Moderní gymnastika má v Karlových Varech dlouholetou tradici od roku 1955 a její závodnice dosahují v tomto krásném olympijském sportu skvělých výsledků. Jsme rádi za váš zájem o moderní gymnastiku a děkujeme všem, kteří nás podporují.

„Moderní gymnastika, jako sport spojující eleganci těla a zdraví pohybu, přirozeně patří do Karlových Varů a celého lázeňského regionu, kde se historicky snoubí léčivá síla přírody a krása lázeňských měst.“