OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Úspěchy oddílu moderní gymnastiky

rok 2014

Máme kvalifikované trenéry a rozhodčí

V únoru úspěšně absolvovalo 9 nových zájemců trenérské a rozhodcovské školení moderní gymnastiky zakončené písemnou a praktickou zkouškou.

Máme předsedu Západočeské oblasti MG

Manažer našeho oddílu, Jiří Herian, byl na únorové valné hromadě zvolen předsedou Západočeské oblasti moderní gymnastiky, která zahrnuje 11 oddílů v Karlovarském a Plzeňském kraji.

Máme trenérku roku Karlovarska

Na plese sportovců 7. 3. byla naše hlavní trenérka oddílu, Miroslava Špičková, slavnostně vyhlášena v anketě „Úspěšný sportovec Karlovarska“ a oceněna titulem trenérka roku 2013.

Uspořádali jsme první kolo Západočeské ligy

Oddíl se podílel na uspořádání prvního ročníku Západočeské ligy v moderní gymnastice, jejíž první kolo proběhlo v rámci „Karlovarského lázeňáčku“ 22. 3. v karlovarské hale BK Lokomotiva.

Účast na závodech v Belgii

Až ve vzdáleném belgickém Lille jsme velmi úspěšně 12. 4. absolvovali mezinárodní závody, ze kterých naše závodnice přivezly zlato a bronz.

Úspěšně jsme uspořádali II. ročník Carlsbad RG Cup

V sobotu 14. 6. jsme uspořádali druhý ročník mezinárodních závodů v moderní gymnastice – Carlsbad RG Cup, který s účastí 126 závodnic 9 států Evropy úspěšně proběhl v KV Areně. Z našich karlovarských 6 závodnic se 3 medailově umístily (2x stříbro, 1x bronz).

Naše závodnice v roce 2014 vybojovali 61 medailí

Celkem závodnice oddílu v tomto roce vybojovaly na pohárových soutěžích volného a základního programu 61 medailí:

  • V rámci celkového vyhodnocení čtyřkolové Západočeské ligy jsme získaly 3 první místa, 1 místo druhé a 2 místa třetí.
  • Na Západočeských oblastních přeborech volného programu jsme získaly 4 medailová umístění a 3 postupy na MČR, v základním programu pak vybojovaly naše závodnice 3 medailová umístění.
  • Z mezinárodních závodů v německém Hofu si závodnice TJ Slavia Karlovy Vary přivezly jako jediné z pěti zúčastněných českých oddílů medaile.

Byly jsme úspěšní v medializaci naší činnosti

V denním tisku vyšlo o našem oddílu a jeho úspěších za rok celkem 24 článků a byly jsme i hosty v živém vysílání Českého rozhlasu Plzeň. 

Karlovy Vary 2020: hlavní město moderní gymnastiky

V roce s magickým číslem 2020 bude moderní gymnastika v Karlových Varech již 65 let.

Proto jsme se rozhodli vytvořit pro rok 2020 nové výzvy a přinést do Karlových Varů gymnastiku v opravdu velkém stylu.

více o projektu KV2020

Vzhledem k epidemii koronaviru a vyhlášení nouzového stavu na jaře 2020 a následně i od podzimu 2020 až do jvětna 2021 došlo také k přerušení sportovních aktivit. Proto se náš projekt přesouvá až na rok 2022...

TOP akce 2021

6. - 15. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

září - Nábor do TopGym Karlovy Vary | termíny a místo budou upřesněny

říjen - Mistrovství ČR v NML-A, NST-A | Hala míčových sportů

říjen / listopad - Carlsbad RG Cup - 9. ročník | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2020/21

  • 26 Led 2020

    Lednová vločka - Tábor

    Finální rozpis • závodnice: Bernatová Kristina, Bendová Jolana, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Orlová Klára

  • 07 Bře 2020

    Goodwill Cup - Praha

    Finální rozpis • závodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Čáslavová Natálie, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Orlová Klára

  • 05 Zář 2020

    Hobit Cup

    Finální rozpis • závodnice: Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Aldushina Anastasia

  • 12 Zář 2020

    Milevský pohár

    Finální rozpiszávodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Pachmanová Laura, Bašistová Beáta, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 13 Zář 2020

    OIG GYM Cup

    Finální rozpis závodnice: Laslopová Barbora,Bendová Jolana ,Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Borovičková Michaela, Fedunova Darja,Orlová Klára,Tamchynová Klára

  • 20 Zář 2020

    Carlsbad RG Cup - Karlovy Vary

    Finální rozpis • nominace: Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Kopfstein Laura, Lipovská Vanesa, Borovičková Michaela, Aldushina Anastasia, Samareva Alisa, Herianová Kamila, Fedunova Darja, Soumarová Tereza, Orlová Klára, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 03 Říj 2020

    Plzeňský pohár

    Finální rozpis • závodnice: Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Borovičková Michaela, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 20 Srp 2021

    Hobit Cup 2021

    závodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára

Archív