OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Cíle sportovního klubu moderní gymnastiky

Dostatečná členská základna

Doplňovat a udržovat členskou základnu moderních gymnastek na dostatečné úrovni, aby bylo možné vybírat ty nejlepší jak do nejvyšších soutěží jednotlivců, tak vytvořit družstvo pro soutěže skupinových pódiových sestav. Dalším neméně důležitým cílem je taková velikost členské základny, ze které se v budoucnu vracet do oddílu bývalé gymnastky na pozice trenérek.

Sport pro radost

Nabídnout děvčatům moderní gymnastiku jako výborný a prestižní druh volnočasové aktivity, jako výhradně ženský sport a jeden z nejkrásnějších olympijských sportů, který rozvíjí všestranné pohybové, umělecké i duševní schopnosti.

Dosáhnout sportovních úspěchů

Kvalifikovat starší zkušené i nové malé gymnastky na mistrovství ČR ve volném programu linie B a tam dosáhnout jejich výsledné umístění minimálně v první třetině startovního pole.

Vychovat v oddíle nové moderní gymnastky, které se budou věnovat nejvyšší výkonnostní linii A volného programu až do kategorie juniorek, seniorek včetně účasti v reprezentaci ČR.

Zpopularizovat moderní gymnastiku

Přiblížit moderní gymnastiku divákům z řad obyvatel Karlových Varů a regionu a nabídnout možnost shlédnout akce moderní gymnastiky i zahraničním návštěvníkům ze zemí, kde moderní gymnastika často požívá mnohem větší prestiž než v Čechách.

Chceme, aby se v našem regionu stala moderní gymnastika jako ryze ženský sport důstojnou a populární alternativou převážně mužských a hojně podporovaných hokejových a fotbalových klubů jak pro diváky, tak pro sponzory.

Přivést do Karlových Varů moderní gymnastiku světové úrovně

Pokračovat v pořádání mezinárodních závodů moderní gymnastiky Carlsbad RG Cup a tak nejen propagovat dobré jméno města a regionu mezi závodnicemi a diváky v ČR i zahraničí, ale neustále zvyšující se úrovní a popularitou těchto závodů ve světě přitáhnout zájem světových špiček v moderní gymnastice.

 

Karlovy Vary 2020: hlavní město moderní gymnastiky

V roce s magickým číslem 2020 bude moderní gymnastika v Karlových Varech již 65 let.

Proto jsme se rozhodli vytvořit pro rok 2020 nové výzvy a přinést do Karlových Varů gymnastiku v opravdu velkém stylu.

více o projektu KV2020

Vzhledem k epidemii koronaviru a vyhlášení nouzového stavu na jaře 2020 došlo také k přerušení sportovních aktivit.
Proto se náš projekt, obdobně jako Olympijské hry, pod stejným názvem celý přesouvá do roku 2021.
Nicméně v druhé polovině roku proběhnou v rámci projektu „Karlovy Vary 2020:
hlavní město moderní gymnastiky“ ještě některé zajímavé akce.

TOP akce 2020

8. února - TopGym ples | Hotel Richmond

7. - 16. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

20. září - Carlsbad RG Cup - ročník "7 a 3/4" | Hala míčových sportů

5. - 6. prosince - MČR kadetky mladší, kadetky starší | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2020

  • 26 Led 2020

    Lednová vločka - Tábor

    Finální rozpis • závodnice: Bernatová Kristina, Bendová Jolana, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Orlová Klára

  • 07 Bře 2020

    Goodwill Cup - Praha

    Finální rozpis • závodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Čáslavová Natálie, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Orlová Klára

  • 05 Zář 2020

    Hobit Cup

    Finální rozpis • závodnice: Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Aldushina Anastasia

  • 12 Zář 2020

    Milevský pohár

    Finální rozpiszávodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Pachmanová Laura, Bašistová Beáta, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 13 Zář 2020

    OIG GYM Cup

    Finální rozpis závodnice: Laslopová Barbora,Bendová Jolana ,Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Borovičková Michaela, Fedunova Darja,Orlová Klára,Tamchynová Klára

  • 20 Zář 2020

    Carlsbad RG Cup - Karlovy Vary

    Finální rozpis • nominace: Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Kopfstein Laura, Lipovská Vanesa, Borovičková Michaela, Aldushina Anastasia, Samareva Alisa, Herianová Kamila, Fedunova Darja, Soumarová Tereza, Orlová Klára, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 03 Říj 2020

    Plzeňský pohár

    Finální rozpis • závodnice: Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Borovičková Michaela, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 17 Říj 2020

    Chomutovský Pohár

    závodnice: Yakimets Daniella, Muras Aneta, Křížová Viktorie, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 18 Říj 2020

    GymCup I

    závodnice: Pachmanová Laura, Bašistová Beáta, Sattler Elizabeth, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Borovičková Michaela, Fedunova Darja, Tamchynová Klára

  • 24 Říj 2020

    Ústecký Pohár

    závodnice: Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Samarska Vlada, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Soumarová Tereza, Orlová Klára

  • 31 Říj 2020

    Západočeské oblastní přebory - Chomutov

    nominace: všechny závodnice VP - NML a DOR

  • 01 Lis 2020

    O Hradeckou stuhu

    závodnice: Pachamnová Laura, Křížová Viktorie, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Orlová Klára, Fedunova Darja

  • 07 Lis 2020

    RG Cup Hradec Králové

    závodnice: Muras Aneta, Yakimets Daniella, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Lipovská Vanesa, Bernatová Kristina, Tamchynová Klára

  • 07 Lis 2020

    Žďárská popelka

    závodnice: Bendová Jolana, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára

  • 14 Lis 2020

    MČR naděje mladší - Hradec Králové

    nominace: závodnice postupující z OP

  • 15 Lis 2020

    MČR dorostenky - Hradec Králové

    nominace: závodnice postupující z OP

  • 21 Lis 2020

    Západočeské oblastní přebory - Plzeň

    nominace: všechny závodnice VP - NNML, KML , KST

  • 05 Pro 2020

    MČR kadetky mladší - Karlovy Vary

    nominace: závodnice postupující z OP

  • 06 Pro 2020

    MČR kadetky starší - Karlovy Vary

    nominace: závodnice postupující z OP

Archív