0 Kč

Podpořte sportovní klub moderní gymnastiky

Vážení podnikatelé Karlovarského kraje,
moderní gymnastky sportovního klubu Top Gym Karlovy Vary navazují nna předchozí působení jako oddíl TJ Slavia. Působí v Karlových Varech již 18 Iet a dosahují skvělých výsledků. Zázemí oddílu nebylo nikdy na úrovni, která je k vidění v jiných regionech, jeho činnost je závislá zejména na obětavosti trenérek a rodičů gymnastek a na závody musí děvčata jezdit do jiných regionů. Přesto dosahují karlovarské moderní gymnastky výkonové úrovně a úspěchů v celostátním měřítku.

  • Pomozte zlepšit podmínky pro gymnastky tak, aby dosahovaly ještě lepších úspěchů!

  • Podpořte historicky první závody moderní gymnastiky v Karlových Varech!

Oddíl moderní gymnastiky v současné době tvoří přes 50 gymnastek ve věku 4 – 14 let. Jde výhradně o dětský oddíl a děvčata nemají možnost se sami na svých aktivitách finančně podílet.

Náklady oddílu tvoří pevné technické výdaje (pronájem tělocvičny, gymnastický koberec, audio aparatura, gymnastické náčiní, semináře trenérů a rozhodčích, apod.), výdaje na propagaci oddílu (webové stránky, tiskoviny, PR články a propagace sponzorů) a provozní výdaje (účast na závodech, vlastní závody a exhibice, letní gymnastické soustředění, poplatky a další) závislé na počtu gymnastek a rozsahu oddílové aktivity.

V současné době tyto nemalé náklady v minimální výši pokrývá příspěvek mateřské TJ Slavia a členské příspěvky členů oddílu. Zbylou, větší, část nákladů hradí rodiče gymnastek a ochotní sponzoři.

Naším ambiciózním záměrem je zlepšit podmínky pro provoz oddílu a uspořádat historicky první závody moderní gymnastiky v Karlových Varech ve volném programu jednotlivkyň (nejvyšší obtížnost) s mezinárodní účastí z evropských států. Chceme, aby závody byly atraktivní nejen pro závodnice, ale zejména přinesly zajímavý celodenní program divákům včetně doprovodných akcí.

Našim sponzorům a partnerům jsme schopni nabídnout:

  • propagaci na webu

  • reklamu a PR články v klasických médiích (tisk, rádio)

  • zviditelnění během akcí pořádaných oddílem pro veřejnost

  • uspořádání exhibičních vystoupení na akci sponzora/partnera

  • radost malých děvčat z jejich úspěchů, kterých by bez vás nedosáhly

Rádi Vám osobně odprezentujeme činnost oddílu moderní gymnastiky, projekt mezinárodních závodů a formu sponzorského protiplnění.

Kontaktujte nás:

Jiří Herian • tel.: 602 495 191 • e-mail: info@gymnastika-kv.cz

 

 

 

Carlsbad RG Cup

Logo RG Cup 2015 color.png

mezinárodní závody v moderní gymnastice

V roce 2021 proběhl již 9. ročník, zveme vás na jubilejní 10. ročník který je naplánován na
4. a 5. června 2022.


mezinárodní závody Carlsbad RG Cup probíhají za finanční podpory
Statutárního město Karlovy Vary a Karlovarského kraje

TOP akce 2022

11. a 25. ledna - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

4. a 5. června - Carlsbad RG Cup - 10. ročník | KV Arena

5. - 14. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

13. a 20 září - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

19. a 20. listopadu - Mistrovství ČR ve společných skladbách  | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2021

  • 20 Srp 2021

    Hobit Cup 2021

    závodnice: finální rozpis Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára

  • 04 Zář 2021

    Oblastní přebory Volného programu 2021

    Finální rozpis závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Sattler Elizabeth, Podroužková Tereza, Aldushina Sofia, Tokarova Daria, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Samarska Vlada, Kopfstein Laura, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Aldushina Anastasia, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára, Soumarová Tereza, Herianová Kamila, Bernatová Kristina

  • 11 Zář 2021

    Goodwill Cup - Praha 2021

    Finální rozpis závodnice: Muras Anera, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Samarska Vlada, Bayerova Eliška, Lipovská Vanesa, Flaksová Diana 

  • 18 Zář 2021

    OIG GYM Cup 2021

    Finální rozpis závodnice: Laslopová B., Kozlova, Kopfstein, Samareva, Fedunova, Orlová, Bernatová

  • 19 Zář 2021

    O Hradeckou Stuhu 2021

    Finální rozpis Závodnice: Yakimets, Křížová, Bašistová, Podroužková, Bendová

  • 25 Zář 2021

    Plzeňský pohár 2021

    Finální rozpis závodnice: Zemianková, Laslopová R., Yakimets, Křížová, Bašistová Laslopová B., Kozlova, Kopfstein, Bernatová

  • 25 Zář 2021

    Ústecký pohár 2021

    Finální rozpis závodnice: Bendová, Flaksová, Bayerova, Samareva, Fedunova, Orlová, Soumarová

  • 02 Říj 2021

    MČR NML B

    Finální rozpis Závodnice:Bendová

  • 03 Říj 2021

    MČR SEN B

    Finální rozpis Závodnice:Bernatová

  • 23 Říj 2021

    MČR NML A - exhibice

    Finální rozpis Účastice:Všechny gymnastky VP

  • 23 Říj 2021

    MČR NML A - závodnice

    Finální rozpis Závodnice:Laslopová, Kozlova

  • 24 Říj 2021

    MČR NST A - exhibice

    Finální rozpis Účastice:Všechny gymnastky VP

  • 24 Říj 2021

    MČR NST A - závodnice

    Finální rozpis Závodnice:Kopfstein

  • 30 Říj 2021

    MČR NST B

    Závodnice:Samarska, Bayerova, Flaksová

  • 31 Říj 2021

    MČR JUN B

    Finální rozpis Závodnice:Samareva, Fedunova, Orlová

  • 06 Lis 2021

    Milevský pohár 2021

    závodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Kozlova Nelly, Laslopová Barebora, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

  • 20 Lis 2021

    Carlsbad RG Cup

     nominace: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Pšeničková Vanesa, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Podroužková Tereza, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Bayerova Eliška, Flaksová Diana, Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Soumarová Tereza, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 05 Pro 2021

    ČERT CUP

     nominace: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Pšeničková Vanesa, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Podroužková Tereza, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia

  • 17 Pro 2021

    Předvánoční rozloučení 2021

    Všechny gymnastky VP a Přípravky

Archív