Úvodní stránka » Akce a závody » Archiv akcí a závodů 2014

Archiv akcí a závodů 2014

VP: Monet Cup Hodkovičky - Praha 29. 11. 2014

Finální rozpis • Závodnice: Darja Fedunova, Veronika Zrůstová, Klára Pelíšková, Daniela Jelínková, Darja Komarova, Anna Špičková, Kristina Bernatová

VP: Systherm Cup - Plzeň 23. 11. 2014

Finální rozpis • Kristina Bernatová

VP: Lion Cup, Hof - 25. 10. 2014

Finální rozpis • Závodnice: Adriana Divišová, Darja Komarova, Anna Špičková, Kristina Bernatová

VP: Plzeňský soudek - Plzeň 11. 10. 2014

Finální rozpis • Závodnice: Adriana Divišová, Darja Komarova, Anna Špičková, Kristina Bernatová

VP: Memoriál Jiřiny Krocové - Plzeň 4. 10. 2014

Finální aktualizovaný rozpis • Závodnice: Adriana Divišová, Darja Komarova, Klára Tamchynová, Anna Špičková, Kristina Bernatová

Karlovarský pohár - Carlsbad RG Cup 14. 6. 2014

Finální rozpis • Závodnice: Klára Svobodová, Klára Orlová, Adriana Divišová, Klára Tamchynová, Anna Špičková, Kristina Bernatová

Mistrovství ČR VP - 10.-11. 5. 2014

Finální rozpis • Závodnice: Klára Tamchynová, Kristina Bernatová, Anna Špičková

Milevský pohárek VP - Milevsko 8. 5. 2014

Předběžný rozpis • Závodnice: Klára Svobodová, Adriana Divišová, Klára Tamchynová, Anna Špičková, Kristina Bernatová

Oblastní přebor ZP - Mariánské lázně - 4. 5. 2014

Finální rozpis • Závodnice: nominovány budou všechny závodnice zařazené do ZP

Memoriál Aleny Fialové VP - Plzeň 3. 5. 2014

Finální rozpis • Závodnice: Klára Svobodová, Klára Orlová, Adriana Divišová, Anna Špičková, Kristina Bernatová

Bohemka Cup ZP+VP - Praha 1. 5. 2014

Finální rozpis • Závodnice: Eva Ponimatkina, Ella Frousová, Eliška Fialová, Karolína Kaplanová, Ajša Lochschmidtová, Darja Fedunova, Klára Svobodová, Adriana Divišová, Klára Orlová, Klára Tamchynová, Anna Špičková, Kristina Bernatová

Západočeské oblastní přebory VP - Plzeň 26. 4. 2014

Finální rozpis • Závodnice: Klára Svobodová, Klára Orlová, Adriana Divišová, Klára Tamchynová, Anna Špičková, Kristina Bernatová, Zuzana Tuláková

OPEN krajský přebor ZP - Mariánské lázně - 26. 4. 2014

Aktualizovaný rozpis • Závodnice: nominovány jsou všechny závodnice zařazené do ZP

Západočeská liga 3.kolo VP - Plzeň 19. 4. 2014

Finální rozpis • Závodnice: Klára Svobodová, Klára Orlová, Adriana Divišová, Klára Tamchynová, Anna Špičková, Kristina Bernatová

Elegantia Spring Cup VP - Lille, Belgie 12. 4. 2014

Finální aktualizovaný rozpis • Závodnice: Klára Orlová, Kristina Bernatová, Anna Špičková, Klára Tamchynová

AJUR Cup VP - Hradec Králové 12. 4. 2014 - ZRUŠENO

Finální rozpis • Závodnice: Klára Svobodová, Adriana Divišová, Klára Tamchynová

Plzeňský pohárek, ZPČL 2.kolo VP - Plzeň 6. 4. 2014

Finální rozpis • Závodnice: Klára Svobodová, Klára Orlová, Adriana Divišová, Klára Tamchynová, Anna Špičková, Kristina Bernatová, Zuzana Tuláková

Memoriál Milady Duckeové ZP - Mariánské lázně - 30. 3. 2014

Závodnice: nominovány budou všechny závodnice zařazené do ZP

Spring Cup VP - Brno 30. 3. 2014

Závodnice: Klára Orlová, Adriana Divišová

Žďárská sněženka VP - Žďár nad Sázavou 29. 3. 2014

Závodnice: Klára Tamchynová, Anna Špičková, Kristina Bernatová, Zuzana Tuláková

Karlovarský lázeňáček, ZPČL 1.kolo - Karlovy Vary 22. 3. 2014

Závodnice: Nominované zovodnice jsou uvedeny v rozpisu.

Jablonecký korálek ZP - Jablonec / Nisou 8. 3. 2014

Závodnice: Jana Adámková, Eliška Fialová Ella Frousová, Eva Ponimatkina, Ajša Lochschidtova, Lucie Štafflová, Klára Pelíšková, Veronika Zrůstová

Milevský pohár VP - Milevsko 8. 3. 2014

Závodnice: Adriana Divišová, Klára Orlová, Klára Tamchynová, Anna Špičková, Kristina Bernatová

Výsledky

Výsledky Memoriál Milady Duckeové Mariánské Lázně - 2. 4. 2017

2.4.2017

Svým výkonem nám udělala radost Barbora Laslopová...

» číst dál

Výsledky Zpč. liga 1. kolo - 2. 4. 2017

2.4.2017

Výkon našich děvčat odpovídal předpokladům...

» číst dál

Výsledky Milevský pohár - 1. 4. 2017

1.4.2017

Vzhledem k novým pravidlům moderní gymnastiky...

» číst dál

archiv


Odkazy:

Jsme členy Českého svazu moderní gymnastiky

Český svaz moderní gymnastiky

Územně patříme do Západočeské oblasti moderní gymnastiky

Západočeská oblast moderní gymnastiky

Jsme členy Sportovní unie Karlovarska / České unie sportu

Sportovní unie Karlovarska - ČUS


Gymnastické potřeby nakupujeme na

Natalyshop-Sasaki



OpenTop

VÍKENDOVÉ TRÉNINKY
MODERNÍ GYMNASTIKY
2017


Kontaktujte nás:

Telefon+420 602 495 191

E-mailinfo@gymnastika-kv.cz

Facebookhttps://www.facebook.com/
TopGymKarlovyVaryModerniGymnastika


Carlsbad RG Cup

web Karlovarského poháru, mezinárodních závodů v moderní gymnastice, které pořádá naš sportovní klub moderní gymnastiky


Sportovní klub moderní gymnastiky TopGym Karlovy Vary navazuje na svoji činnost v původním oddíle moderní gymnastiky TJ Slavia Karlovy Vary. Moderní gymnastika má v Karlových Varech dlouholetou tradici od roku 1955 a její závodnice dosahují v tomto krásném olympijském sportu skvělých výsledků. Jsme rádi za váš zájem o moderní gymnastiku a děkujeme všem, kteří nás podporují.

„Moderní gymnastika, jako sport spojující eleganci těla a zdraví pohybu, přirozeně patří do Karlových Varů a celého lázeňského regionu, kde se historicky snoubí léčivá síla přírody a krása lázeňských měst.“