0 Kč

Karlovarský lázeňáček - 1. kolo Západočeské ligy MG

Karlovarský lázeňáček bude v dopolední části oddílovým přebrem moderních gymnastek v ZP s doplňující účastí z oddílu DDM Karlovy Vary a GSK 2. ZŠ Mariánské Lázně. Odpolední program bude prvním kolem Západočeské ligy v moderní gymnstice, což je nová soutež pro závodnice VP.

Závodnice:

Oddílový přebor ZP:

  • Aldushina Anastasia (0.C) - bez náčiní  
  • Březinová Eliška (0.C) - bez náčiní 
  • Doležalová Lisa (0.C) - bez náčiní 
  • Duongová Vanesa (0.C) - bez náčiní 
  • Hertlová Lucie (0.C) - bez náčiní 
  • Chalupová Simona (0.C) - bez náčiní 
  • Kondrashova Elisaveta (0.C) - bez náčiní 
  • Merunová Vanda (0.C) - bez náčiní 
  • Wurknerová Vanesa (0.C) - bez náčiní 

  • Adámková Jana (0.B) - bez náčiní + akrobacie
  • Fialová Eliška (0.B) - bez náčiní + akrobacie
  • Frousová Ela (0.B) - bez náčiní + akrobacie
  • Ponimatkina Eva (0.B) - bez náčiní + akrobacie
  • Popová Kristina (0.B) - bez náčiní + akrobacie
  • Švestková Markéta (0.B) - bez náčiní + akrobacie
  • Toufarová Kateřina (0.B) - bez náčiní + akrobacie
  • Volfová Zuzana (0.B) - bez náčiní + akrobacie

  • Beljajeva Karolina (0.D) - bez náčiní 
  • Daminova Evelina (0.D) - bez náčiní 
  • Malečková Barbora (0.D) - bez náčiní 
  • Baslerová Barbora (0.D) - bez náčiní 

  • Fedunova Darja (0.A) - bez náčiní + akrobacie
  • Kaplanová Karolina (0.A) - bez náčiní + akrobacie
  • Lochsmidtova Ajša (0.A) - bez náčiní + akrobacie
  • Palmová Dominika (0.A) - bez náčiní + akrobacie
  • Reichová Adéla (0.A) - bez náčiní + akrobacie
  • Reichová Anna (0.A) - bez náčiní + akrobacie
  • Štafflová Lucie (0.A) - bez náčiní + akrobacie

  • Jelínková Daniela (I.B) - bez náčiní + švihadlo
  • Sečányová Martina (I.B) - bez náčiní + švihadlo
  • Herianová Kamila (I.B) - bez náčiní + švihadlo
  • Holá Vanesa (I.B) - bez náčiní + švihadlo

  • Divišová Aneta (I.A) - bez náčiní + švihadlo
  • Beerová Anna (I.A) - bez náčiní + švihadlo
  • Pelíšková Klára (I.A) - bez náčiní + švihadlo
  • Schwarzová Kateřina (I.A) - bez náčiní + švihadlo
  • Zrůstová Veronika (I.A) - bez náčiní + švihadlo

  • Čižnárová Jana (II.) - švihadlo + obruč
  • Volfová Kateřina (II.) - švihadlo + obruč
  • Ottová Claudia (II.) - švihadlo + obruč
  • Rybáková Linda (II.) - švihadlo + obruč

Startovné 100,- Kč / závodnici.

Západočeská liga VP:

  • Adriana Divišová (NNML) - bez náčiní + obruč
  • Klára Orlová (NNML) - bez náčiní + obruč
  • Klára Svobodová (NNML) - bez náčiní + obruč
  • Klára Tamchynová (KST) - obruč + kužele + švihadlo
  • Anna Špičková (DOR) - míč + obruč + stuha
  • Kristina Bernatová (DOR) - míč + obruč + stuha
  • Zuzana Tuláková (DOR) - míč + obruč + stuha

Startovné 300,- Kč / závodnici.

Realizační tým:

  • Miroslava Špičková - hlavní rozhodčí
  • Michal Tamchyna - hudba
  • Renáta Herianová, Liana Šmídová - hlasatel, registrace
  • Jiří Špička, Martin Frous, Jiří Herian - organizace
  • Tereza Paálová - rozhodčí / trenér
  • Soňa Pekárková - rozhodčí / trenér 
  • Jana Adámková - rozhodčí / trenér
  • Tatiana Akimova - rozhodčí / trenér
  • Lenka Bolješiková rozhodčí / trenér
  • Romana Baslerová - rozhodčí / trenér
  • Štěpánka Frousová - trenér
  • Lucie Březinová - trenér

Pořadatel a místo konání:

TJ Slavia Karlovy Vary • Basketbalová hala BK Lokomotiva
Jízdárenská 1459/1 • Karlovy Vary 360 01
GPS: 50.227623, 12.862780

Rámcový program závodu:

Sobota 22. března 2014

Dopoledne – oddílové přebory ZP
7:30 - 8:00 příchod účastníků dopoledního programu
8:00 - 8:30 registrace závodnic ZP
8:00 - 8:55  rozcvičení na závodní ploše
8:00 - 8:30  porada rozhodčích a zástupců zúčastněných klubů 
9:00 - 11:00  závod po jednotlivých kategoriích
11:30 - 12:00 vyhlášení dopoledního závodu

Odpoledne – 1. kolo Západočeské ligy
11:30 – 12:00 příchod účastníků odpoledního programu
12:00 – 12:30 registrace účastníků Západočeské ligy VP
12:00 – 12:55 rozcvičení na závodní ploše 
12:00 – 12:30  porada rozhodčích a zástupců zúčastněných klubů 
13:00 – 18:00 závod po jednotlivých kategoriích
18:00 – 18:30  vyhlášení odpoledního závodu

Závodní batůžek pro malé závodnice:

  • Přezůvky
  • Teplé ponožky (do přezůvek, aby byla děvčata v teple)
  • Černé sportovní ponožky
  • Černé leginy - nesmí být volné tepláky nebo kalhoty
  • Oddílové triko nebo obyčejné bílé s krátkým rukávem
  • Mikina – nejlépe rozepínací, ne přes hlavu
  • Závodní dres
  • Náčiní, pokud s ním bude závodit
  • Sponky, síťku, gel a lak na učesání drdůlku
  • Plyšák pro štěstí
  • Pití a svačina
Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Carlsbad RG Cup

Logo RG Cup 2015 color.png

mezinárodní závody v moderní gymnastice

V roce 2021 proběhl již 9. ročník, zveme vás na jubilejní 10. ročník který je naplánován na
4. a 5. června 2022.


mezinárodní závody Carlsbad RG Cup probíhají za finanční podpory
Statutárního město Karlovy Vary a Karlovarského kraje

TOP akce 2022

11. a 25. ledna - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

4. a 5. června - Carlsbad RG Cup - 10. ročník | KV Arena

5. - 14. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

13. a 20 září - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

19. a 20. listopadu - Mistrovství ČR ve společných skladbách  | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2021

  • 20 Srp 2021

    Hobit Cup 2021

    závodnice: finální rozpis Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára

  • 04 Zář 2021

    Oblastní přebory Volného programu 2021

    Finální rozpis závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Sattler Elizabeth, Podroužková Tereza, Aldushina Sofia, Tokarova Daria, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Samarska Vlada, Kopfstein Laura, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Aldushina Anastasia, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára, Soumarová Tereza, Herianová Kamila, Bernatová Kristina

  • 11 Zář 2021

    Goodwill Cup - Praha 2021

    Finální rozpis závodnice: Muras Anera, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Samarska Vlada, Bayerova Eliška, Lipovská Vanesa, Flaksová Diana 

  • 18 Zář 2021

    OIG GYM Cup 2021

    Finální rozpis závodnice: Laslopová B., Kozlova, Kopfstein, Samareva, Fedunova, Orlová, Bernatová

  • 19 Zář 2021

    O Hradeckou Stuhu 2021

    Finální rozpis Závodnice: Yakimets, Křížová, Bašistová, Podroužková, Bendová

  • 25 Zář 2021

    Plzeňský pohár 2021

    Finální rozpis závodnice: Zemianková, Laslopová R., Yakimets, Křížová, Bašistová Laslopová B., Kozlova, Kopfstein, Bernatová

  • 25 Zář 2021

    Ústecký pohár 2021

    Finální rozpis závodnice: Bendová, Flaksová, Bayerova, Samareva, Fedunova, Orlová, Soumarová

  • 02 Říj 2021

    MČR NML B

    Finální rozpis Závodnice:Bendová

  • 03 Říj 2021

    MČR SEN B

    Finální rozpis Závodnice:Bernatová

  • 23 Říj 2021

    MČR NML A - exhibice

    Finální rozpis Účastice:Všechny gymnastky VP

  • 23 Říj 2021

    MČR NML A - závodnice

    Finální rozpis Závodnice:Laslopová, Kozlova

  • 24 Říj 2021

    MČR NST A - exhibice

    Finální rozpis Účastice:Všechny gymnastky VP

  • 24 Říj 2021

    MČR NST A - závodnice

    Finální rozpis Závodnice:Kopfstein

  • 30 Říj 2021

    MČR NST B

    Závodnice:Samarska, Bayerova, Flaksová

  • 31 Říj 2021

    MČR JUN B

    Finální rozpis Závodnice:Samareva, Fedunova, Orlová

  • 06 Lis 2021

    Milevský pohár 2021

    závodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Kozlova Nelly, Laslopová Barebora, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

  • 20 Lis 2021

    Carlsbad RG Cup

     nominace: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Pšeničková Vanesa, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Podroužková Tereza, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Bayerova Eliška, Flaksová Diana, Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Soumarová Tereza, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 05 Pro 2021

    ČERT CUP

     nominace: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Pšeničková Vanesa, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Podroužková Tereza, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia

  • 17 Pro 2021

    Předvánoční rozloučení 2021

    Všechny gymnastky VP a Přípravky

Archív