OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Memoriál Milady Duckeové a Pohár města Mariánské Lázně

XXV. ročník „Memoriálu Milady Duckeové“ – ZPMG jednotlivkyně 

POZOR!!! Ze soboty 29.3. na neděli 30.3. se posouvá čas ze zimního na letní, tedy musíme vstát o hodinu dříve!!!

Závodnice:

  • Eva Ponimatkina (0.B) - bez náčiní + akrobacie
  • Zuzana Volfová (0.B) - bez náčiní + akrobacie
  • Kateřina Toufarová (0.B) - bez náčiní + akrobacie
  • Jana Adámková (0.B) - bez náčiní + akrobacie
  • Eliška Fialová (0.B) - bez náčiní + akrobacie
  • Kristina Popová (0.B) - bez náčiní + akrobacie
  • Lisa Doleželová (0.B) - bez náčiní + akrobacie
  • Lucie Hertlová (0.B) - bez náčiní + akrobacie
  • Nikol Fukarová (0.B) - bez náčiní + akrobacie
  • Anastasia Aldushina (0.B) - bez náčiní + akrobacie
  • Ella Frousová (0.B) - bez náčiní + akrobacie
  • Elisaveta Kondrashova (0.B) - bez náčiní + akrobacie
  • Markéta Švestková (0.B) - bez náčiní + akrobacie
  • Karolína Kaplanová (0.A) - bez náčiní + akrobacie
  • Lucie Štafflová (0.A) - bez náčiní + akrobacie
  • Ajša Lochschmidtová (0.A) - bez náčiní + akrobacie
  • Darja Fedunova (0.A) - bez náčiní + akrobacie
  • Adéla Reichová (0.A) - bez náčiní + akrobacie
  • Anna Reichová (0.A) - bez náčiní + akrobacie
  • Evelina Daminova (0.A) - bez náčiní + akrobacie
  • Dominika Palmová (0.A) - bez náčiní + akrobacie
  • Barbora Baslerová (0.A) - bez náčiní + akrobacie
  • Daniela Jelínková (I.) - bez náčiní + švihadlo
  • Martina Sečányová (I.) - bez náčiní + švihadlo
  • Kamila Herianová (I.) - bez náčiní + švihadlo
  • Klára Pelíšková (I.) - bez náčiní + švihadlo
  • Aneta Divišová (I.) - bez náčiní + švihadlo 
  • Veronika Zrůstová (I.) - bez náčiní + švihadlo
  • Kateřina Schwarzová (I.) - bez náčiní + švihadlo
  • Anna Beerová (I.) - bez náčiní + švihadlo
  • Jana Čižnárová (II.) - bez náčiní + švihadlo
  • Claudia Ottová (II.) - bez náčiní + švihadlo

Startovné 150,- Kč / gymnastku.

V družstvech pro vyhodnocení „Poháru města Mariánské Lázně“ jsou nominovány:

  1. družstvo: Jana Adámková, Ajša Lochschmidtova, Klára Pelíšková a Claudia Ottová
  2. družstvo: Eva Ponimatkina, Anna Reichová, Veronika Zrůstová, Jana Čižnárová

(nominace družstva je v rámci běžného startovného, změny v družstvu vyhrazeny).

Technický doprovod:

  • Liana Šmídová - rozhodčí + vedoucí výpravy
  • Roamana Baslerová - rozhodčí
  • Tatiana Akimova - rozhodčí
  • Lenka Bolješiková - trenér
  • Jana Adámková - trenér

Pořadatel a místo konání:

GSK 2. ZŠ Mariánské Lázně
Ruská ul. • Mariánské Lázně
GPS: 49°58'23.469"N, 12°42'4.435"E

Rámcový program závodu:

Neděle 30. března 2014

7:15 - 7:30  příchod do šaten
8:00 - 9:15 registrace závodnic
7:42 - 7:50  rozcvičení závodnic TJ Slavia na ploše
9:15 - 9:40  porada rozhodčích a trenérek
9:45  slavnostní zahájení závodu
18:10  vyhlášení výsledků a ukončení závodu
 

Na místo závodů je třeba se dostavit cca mezi 7:15 a 7:30 tak, aby holčičky byly v 7:40 převlečené a učesané v tělocvičně na rozcvičení.

Je nutné, aby byla všechna děvčata včas na místě. Dopravu si zajišťuje každý sám, je možné se domluvit mezi rodiči na vzájemné dopravě.
Po odcvičení budou holčičky posílány k rodičům, ti s nimi můžou místo závodů opustit a vrátit se až na vyhlášení. Na vyhlášení je třeba se však vrátit alespoň hodinu předem, tj, v 16:30 z důvodu, že časový program závodů se může oproti plánu zkrátit.

Organizace:

  • každá závodnice bude mít učesaný drdůlek, vysponkované vlasy, pokud možno bez ofiny, měly by být dle možností lehce nasnídány – pravděpodobně nebude čas jíst na místě těsně před závody
  • děvčata se převléknou do tréninkového v šatně jim určené, rodiče se poté odeberou do hlediště (zákaz vstupu na plochu všem mimo závodnice a trenérky)
  • po rozcvičení se půjdou děvčata z první závodní kategorie převléknout do závodních dresů a budou nastupovat na závodní plochu v předem vylosovaném startovním pořadí
  • po odcvičení budou děvčata obléknuta a poslána k rodičům do hlediště, kde vyčkají pokynů trenérky na přípravu k závěrečnému nástupu a vyhlášení výsledků ve všech kategoriích
  • odchod děvčat a rodičů mimo budovu při čekání na vyhlášení výsledků je na vlastní riziko - není možné časový harmonogram dopředu přesně určit, tudíž je možný posun dopředu, aniž bychom měli možnost o tom včas informovat děvčátko, pokud nenastoupí na vyhlášení, ztrácí nárok na ocenění a diplom

Závodní batůžek pro malé závodnice:

  • Přezůvky
  • Teplé ponožky (do přezůvek, aby byla děvčata v teple)
  • Černé sportovní ponožky
  • Černé leginy - nesmí být volné tepláky nebo kalhoty
  • Oddílové triko nebo obyčejné bílé s krátkým rukávem
  • Mikina – nejlépe rozepínací, ne přes hlavu
  • Závodní dres
  • Náčiní, pokud s ním bude závodit
  • Sponky, síťku, gel a lak na učesání drdůlku
  • Plyšák pro štěstí
  • Pití a svačina
Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Karlovy Vary 2020: hlavní město moderní gymnastiky

V roce s magickým číslem 2020 bude moderní gymnastika v Karlových Varech již 65 let.

Proto jsme se rozhodli vytvořit pro rok 2020 nové výzvy a přinést do Karlových Varů gymnastiku v opravdu velkém stylu.

více o projektu KV2020

Vzhledem k epidemii koronaviru a vyhlášení nouzového stavu na jaře 2020 a následně i od podzimu 2020 až do jvětna 2021 došlo také k přerušení sportovních aktivit. Proto se náš projekt přesouvá až na rok 2022...

TOP akce 2021

6. - 15. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

září - Nábor do TopGym Karlovy Vary | termíny a místo budou upřesněny

říjen - Mistrovství ČR v NML-A, NST-A | Hala míčových sportů

říjen / listopad - Carlsbad RG Cup - 9. ročník | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2021

  • 20 Srp 2021

    Hobit Cup 2021

    závodnice: finální rozpis Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára

  • 04 Zář 2021

    Oblastní přebory Volného programu 2021

    Finální rozpis závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Sattler Elizabeth, Podroužková Tereza, Aldushina Sofia, Tokarova Daria, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Samarska Vlada, Kopfstein Laura, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Aldushina Anastasia, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára, Soumarová Tereza, Herianová Kamila, Bernatová Kristina

  • 11 Zář 2021

    Goodwill Cup - Praha 2021

    Finální rozpis závodnice: Muras Anera, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Samarska Vlada, Bayerova Eliška, Lipovská Vanesa, Flaksová Diana 

  • 18 Zář 2021

    OIG GYM Cup 2021

    Finální rozpis závodnice: Laslopová B., Kozlova, Kopfstein, Samareva, Fedunova, Orlová, Bernatová

  • 19 Zář 2021

    O Hradeckou Stuhu 2021

    Finální rozpis Závodnice: Yakimets, Křížová, Bašistová, Podroužková, Bendová

  • 25 Zář 2021

    Plzeňský pohár 2021

    Finální rozpis závodnice: Zemianková, Laslopová R., Yakimets, Křížová, Bašistová Laslopová B., Kozlova, Kopfstein, Bernatová

  • 25 Zář 2021

    Ústecký pohár 2021

    Finální rozpis závodnice: Bendová, Flaksová, Bayerova, Samareva, Fedunova, Orlová, Soumarová

  • 02 Říj 2021

    MČR NML B

    Finální rozpis Závodnice:Bendová

  • 03 Říj 2021

    MČR SEN B

    Finální rozpis Závodnice:Bernatová

  • 23 Říj 2021

    MČR NML A

    Finální rozpis Závodnice:Laslopová, Kozlova

  • 24 Říj 2021

    MČR NST A

    Finální rozpis Závodnice:Kopfstein

  • 30 Říj 2021

    MČR NST B

    Finální rozpis Závodnice:Samarska, Bayerova, Flaksová

  • 31 Říj 2021

    MČR JUN B

    Finální rozpis Závodnice:Samareva, Fedunova, Soumarová, Orlová

  • 06 Lis 2021

    Milevský pohár 2021

    závodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Kozlova Nelly, Laslopová Barebora, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

Archív