0 Kč

Informace o trénincích přípravky moderní gymnastiky

Prvního tréninku moderní gymnastiky v úterý 4. září se již zúčastnila nová děvčata. Další nové gymnastky se přidají v průběhu září.

Nejdůležitější informace oddílu moderní gymnastiky pro rodiče

  • Prosíme všechny rodiče, kteří ještě neodevzdali přihlášky, aby tak učinili při nejbližším tréninku.

  • Přihlášku si můžete stáhnout z našeho webu v PDF, nebo ji vyplnit přímo před tréninkem.

  • Platba oddílových a členských příspěvků za toto pololetí činí 1 700,- Kč a je splatná v hotovosti na tréninku do konce září.

  • První ukázková hodina moderní gymnastiky pro rodiče bude ve čtvrtek 4. října od 17:00 hodin.

  • Oddílové přebory spojené s exhibicí pro rodiče a veřejnost jsou předběžně naplánovány na sobotu 15. prosince dopoledne.

Co čeká nové moderní gymnastky v prvním pololetí

Nová děvčata čeká spousta práce. V prvním pololetí se budou v rámci tréninkového programu učit správnému držení těla, chůzi a koordinaci cviků, gymnastické prvky bez náčiní a základní manipulace se švihadlem a obručí. Na prosincovém oddílovém vystoupení by již měly nové moderní gymnastky dle svých schopností předvést naučené dovednosti a ty nejlepší i sestavu základního programu.

První trénink moderní gymnastiky se těšil hojné účasti

Prvního tréninku přípravky moderní gymnastiky v novém školním roce se zúčastnilo 32 nových děvčat. Začátek cvičení byl ve znamení vzájemného seznámení gymnastek s trenérkami a organizace pohybu po gymnastickém koberci během tréninku. Třem dospělým trenérkám vydatně pomáhaly dvě bývalé gymnastky a naše tři starší kadetky. Takže všem děvčatům byla věnována náležitá péče a trenérky i asistentky pomáhaly s prováděním cviků. Zvládnutí koordinací a základních cviků bude teď pro nová děvčata nejdůležitější.

Na závěr tréninku přípravky zacvičily zkušené kadetky Zuzka, Tínka a Klárka své sestavy s míčem, stuhou a bez náčiní, aby nové gymnastky viděly, co se postupně naučí.

 

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Carlsbad RG Cup

Logo RG Cup 2015 color.png

mezinárodní závody v moderní gymnastice

V roce 2021 proběhl již 9. ročník, zveme vás na jubilejní 10. ročník který je naplánován na
4. a 5. června 2022.


mezinárodní závody Carlsbad RG Cup probíhají za finanční podpory
Statutárního město Karlovy Vary a Karlovarského kraje

TOP akce 2022

11. a 25. ledna - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

4. a 5. června - Carlsbad RG Cup - 10. ročník | KV Arena

5. - 14. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

13. a 20 září - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

19. a 20. listopadu - Mistrovství ČR ve společných skladbách  | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2022

  • 12 Lis 2022

    SS - Rycon Cup

    Závodnice: Večerníček, Halloween, všechny dvojice/trojice

  • 06 Lis 2022

    SS - Porta Bohemica Cup

    Závodnice: Večerníček, Halloween, všechny dvojice/trojice

  • 05 Lis 2022

    SS - Oblastní přebor společných skladeb

    Závodnice: Večerníček, Halloween, všechny dvojice/trojice

  • 28 Říj 2022

    SS - Pohár Královny Elišky

    Závodnice: Večerníček, Halloween, všechny dvojice/trojice

  • 23 Říj 2022

    SS - O pohár víly Mon Peri

    Závodnice: Večerníček, všechny dvojice/trojice

  • 15 Říj 2022

    SS - Cena města Chomutova

    Závodnice: Večerníček, Halloween, všechny dvojice/trojice

  • 05 Čer 2022

    Carlsbad RG Cup 2022 - NEDĚLE

    závodnice: Všechny gymnastiky VP i Mini, které zvládnou předepsaný počet sestav pro svou věkovou kategorii

  • 04 Čer 2022

    Carlsbad RG Cup 2022 - SOBOTA

    závodnice: Všechny gymnastiky VP i Mini, které zvládnou předepsaný počet sestav pro svou věkovou kategorii

  • 29 Kvě 2022

    MČR NST A

    Závodnice: Kopfstein

  • 28 Kvě 2022

    MČR NML A

    Závodnice: Bašistová, Laslopová B., Kozlova

  • 21 Kvě 2022

  • 15 Kvě 2022

    MČR NST B

    závodnice: Aldushina Sofia, Bendová Jolana, Samarska Vlada

  • 14 Kvě 2022

    MČR JUN B

    závodnice: Darja Fedunova, Diana Flaksová

  • 07 Kvě 2022

    Milevský Pohárek 2022

    závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Yakimets Daniella, Bašistová Beáta, Laslopová Barebora, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

  • 01 Kvě 2022

    Oblastní přebory Volného programu 2022 - NEDĚLE

    závodnice: Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 30 Dub 2022

    Oblastní přebory Volného programu 2022 - SOBOTA

    závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Bendová Jolana, Aldushina Sofia, Tokarova Daria, Samarska Vlada

  • 24 Dub 2022

    Chomutovský pohár 2022 - neděle

    závodnice: Sofiya Cherepanova, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 23 Dub 2022

    Chomutovský pohár 2022 - sobota

    Závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella

  • 09 Dub 2022

    Goodwill Cup - Praha 2022

    Finální rozpis • Závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja

  • 03 Dub 2022

    AJUR Cup 2022

    Finální rozpis • závodnice: Zemianková Emma, Yakimets Daniella, Pšeničková Vanesa, Kopfstein Laura, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 02 Dub 2022

    Memoriál Aleny Fialové 2022

    Finální rozpis • závodnice: Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada,

  • 26 Bře 2022

    Monet Cup 2022

    Finální rozpis • závodnice: Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 19 Bře 2022

    Milevský pohár 2022

    Finální rozpis • závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barebora, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

  • 13 Bře 2022

    Hobit Cup 2022

    Finální rozpis • závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 05 Bře 2022

    Kontrolní trénink 2022

    závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

Archív