OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Open Top Weekend 2017

VÍKENDOVÉ TRÉNINKY MODERNÍ GYMNASTIKY

TopGym Karlovy Vary pořádá tréninkové víkendy pro zvýšení výkonnosti a zlepšení dovedností s profesionálními trenérkami pod vedením Kristiny Gudovskikh, mistryně sportu Ruské federace a dalších známých ruských i českých trenérek.

Tréninky jsou zaměřeny na zvyšování rozsahů a práci těla za pomocí metod používanými světových top gymnastkami a balerínami, základní i pokročilé techniky práce s náčiním, nácvik BD, AD a R, jakož i zlepšení celkové kondice a výdrže.

Tréninky proběhnou v Karlových Varech v těchto termínech:

  • 23. - 24. září 2017 - sobota 9:00 - 16:30 a neděle 9:00 - 16:30
  • 28. - 29. září 2017 - čtvrtek 9:00 - 16:30 a pátek 9:00 - 16:30 - zrušeno
  • 30. září - 1. října 2017 - sobota 9:00 - 16:30 a neděle 9:00 - 16:30 - zrušeno
  • náhrada: 29. - 30. září 2017 - pátek 9:00 - 16:30 a sobota 9:00 - 16:30
  • 7. - 8. října 2017 - sobota 9:00 - 16:30 a neděle 9:00 - 16:30
  • 14. - 15. října 2017 - sobota 9:00 - 16:30 a neděle 9:00 - 16:30
  • Nové - 26. - 27. října 2017 - čtvrtek 9:00 - 16:30 a pátek 9:00 - 16:30
  • Nové - 28. - 29. října 2017 - sobota 9:00 - 16:30 a neděle 9:00 - 16:30

Místo konání a další organizační pokyny obdrží účastníci na základě závazné přihlášky.

Cena víkendového tréninku - 900 Kč za oba dny (nebo 600 Kč za jeden den).

Sleva na podzimní prázdniny 26. - 29. října: 1 400 Kč za 4 dny (sleva 400 Kč) • 1 150 Kč za jakékoliv tři dny (sleva 200 Kč).

V případě zájmu o zajištění ubytování a stravování uveďte toto v přihlášce (není v ceně tréninku). Pořadatel si vyhrazuje právo zrušení či změny termínů a časů (bude předem oznámeno).

Moderní gymnastky přihlašujte na info@gymnastika-kv.cz

Uveďte jméno a příjmení, ročník, oddíl, telefonní kontakt na zákonného zástupce (rodiče), termíny tréninků a případné požadavky na zajištění ubytování a stravování. Vyžadujeme souhlas trenérky mateřského oddílu.

Další Informace e-mailem nebo telefonicky na 602 495 191.

Leták Open Top Weekend 2017 ke stažení v PDF

Karlovy Vary 2020: hlavní město moderní gymnastiky

V roce s magickým číslem 2020 bude moderní gymnastika v Karlových Varech již 65 let.

Proto jsme se rozhodli vytvořit pro rok 2020 nové výzvy a přinést do Karlových Varů gymnastiku v opravdu velkém stylu.

více o projektu KV2020

Vzhledem k epidemii koronaviru a vyhlášení nouzového stavu na jaře 2020 a následně i od podzimu 2020 až do jvětna 2021 došlo také k přerušení sportovních aktivit. Proto se náš projekt přesouvá až na rok 2022...

TOP akce 2021

6. - 15. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

září - Nábor do TopGym Karlovy Vary | termíny a místo budou upřesněny

říjen - Mistrovství ČR v NML-A, NST-A | Hala míčových sportů

říjen / listopad - Carlsbad RG Cup - 9. ročník | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2021

  • 20 Srp 2021

    Hobit Cup 2021

    závodnice: finální rozpis Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára

  • 04 Zář 2021

    Oblastní přebory Volného programu 2021

    Finální rozpis závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Sattler Elizabeth, Podroužková Tereza, Aldushina Sofia, Tokarova Daria, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Samarska Vlada, Kopfstein Laura, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Aldushina Anastasia, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára, Soumarová Tereza, Herianová Kamila, Bernatová Kristina

  • 11 Zář 2021

    Goodwill Cup - Praha 2021

    Finální rozpis závodnice: Muras Anera, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Samarska Vlada, Bayerova Eliška, Lipovská Vanesa, Flaksová Diana 

  • 18 Zář 2021

    OIG GYM Cup 2021

    Finální rozpis závodnice: Laslopová B., Kozlova, Kopfstein, Samareva, Fedunova, Orlová, Bernatová

  • 19 Zář 2021

    O Hradeckou Stuhu 2021

    Finální rozpis Závodnice: Yakimets, Křížová, Bašistová, Podroužková, Bendová

  • 25 Zář 2021

    Plzeňský pohár 2021

    Finální rozpis závodnice: Zemianková, Laslopová R., Yakimets, Křížová, Bašistová Laslopová B., Kozlova, Kopfstein, Bernatová

  • 25 Zář 2021

    Ústecký pohár 2021

    Finální rozpis závodnice: Bendová, Flaksová, Bayerova, Samareva, Fedunova, Orlová, Soumarová

  • 02 Říj 2021

    MČR NML B

    Finální rozpis Závodnice:Bendová

  • 03 Říj 2021

    MČR SEN B

    Finální rozpis Závodnice:Bernatová

  • 23 Říj 2021

    MČR NML A - exhibice

    Finální rozpis Účastice:Všechny gymnastky VP

  • 23 Říj 2021

    MČR NML A - závodnice

    Finální rozpis Závodnice:Laslopová, Kozlova

  • 24 Říj 2021

    MČR NST A - exhibice

    Finální rozpis Účastice:Všechny gymnastky VP

  • 24 Říj 2021

    MČR NST A - závodnice

    Finální rozpis Závodnice:Kopfstein

  • 30 Říj 2021

    MČR NST B

    Závodnice:Samarska, Bayerova, Flaksová

  • 31 Říj 2021

    MČR JUN B

    Závodnice:Samareva, Fedunova, Soumarová, Orlová

  • 06 Lis 2021

    Milevský pohár 2021

    závodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Kozlova Nelly, Laslopová Barebora, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

Archív