0 Kč

Informace  pro moderní gymnastky a rodiče

Veškeré informace budou komunikovány prostřednictvím oddílových webových stránek www.gymnastika-kv.cz. Prosíme, sledujte je pravidelně.

V úterý 24. září proběhne v 17:10 informační schůzka se všemi rodiči ve spojovací chodbě mezi tělocvičnami.

Děvčata se budou v pololetí 09 - 12 / 2013 zúčastňovat tréninků dle rozpisu pro jednotlivé kategorie.

Prosíme rodiče, zejména tatínky, aby se přihlásili ti, kteří budou moci před zahájením tréninku a po jeho skončení pravidelně pomáhat se stěhováním koberců.

Podmínkou zařazení gymnastek do vyšších závodních programů (volný program nebo skupinové sestavy) je pravidelná docházka na tréninky a bezproblémová účast na všech závodech včetně patřičné podpory rodičů.

Všechny závodnice, které se budou účastnit postupových a mistrovských soutěží, musí mít české občanství nebo doložit trvalý či dlouhodobý pobyt.

Osobní organizační dotazy a připomínky směřujte prosím na Jiřího Heriana nebo Jiřího Špičku. Dotazy na trenérky jsou možné vždy až po tréninku.

Přístup rodičů na tréninkové hodiny pro rodiče je zakázán. Výjimku může udělit pouze přítomný kvalifikovaný trenér.

Děvčata je třeba na trénink správně ustrojit a učesat. Tréninkový oděv musí být přiléhavý (tričko a legíny) bez sukénky, na nohy výhradně ponožky (nejlépe nízké sportovní) nebo gymnastické špičky (ne cvičky, piškoty apod.). Vlasy svázat do drdolu nebo copánků, cvakačky na volné vlásky kolem obličeje.

Gymnastky musí mít přezůvky na pohyb v šatně, chodbě a zejména toalety.

Prosíme rodiče, aby ve zvýšené míře dbali na zdravotní stav chodidel děvčat. Špatná pedikúra, bradavičky či jiné kožní problémy způsobují pohybové problémy.

 

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Carlsbad RG Cup

Logo RG Cup 2015 color.png

mezinárodní závody v moderní gymnastice

V roce 2021 proběhl již 9. ročník, zveme vás na jubilejní 10. ročník který je naplánován na
4. a 5. června 2022.


mezinárodní závody Carlsbad RG Cup probíhají za finanční podpory
Statutárního město Karlovy Vary a Karlovarského kraje

TOP akce 2022

11. a 25. ledna - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

4. a 5. června - Carlsbad RG Cup - 10. ročník | KV Arena

5. - 14. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

13. a 20 září - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

Kalendář akcí a závodů 2022

  • 20 Lis 2022

    MČR DT

    Finální rozpis Závodnice:DT NML, NST, SEN

  • 19 Lis 2022

    MČR SS

    Finální rozpis Závodnice:Halloween

  • 12 Lis 2022

    SS - Rycon Cup

    Finální rozpis Závodnice: Večerníček, Halloween, všechny dvojice/trojice

  • 06 Lis 2022

    SS - Porta Bohemica Cup

    Finální rozpis Závodnice: Večerníček, Halloween, všechny dvojice/trojice

  • 05 Lis 2022

    SS - Oblastní přebor společných skladeb

    Finální rozpis Závodnice: Večerníček, Halloween, všechny dvojice/trojice

  • 28 Říj 2022

    SS - Pohár Královny Elišky

    Finální rozpis Závodnice: Večerníček, Halloween, všechny dvojice/trojice

  • 23 Říj 2022

    SS - O pohár víly Mon Peri

    Finální rozpis Závodnice: Večerníček, všechny dvojice/trojice

  • 15 Říj 2022

    SS - Cena města Chomutova

    Finální rozpis Závodnice: Večerníček, Halloween, všechny dvojice/trojice

  • 05 Čer 2022

    Carlsbad RG Cup 2022 - NEDĚLE

    závodnice: Všechny gymnastiky VP i Mini, které zvládnou předepsaný počet sestav pro svou věkovou kategorii

  • 04 Čer 2022

    Carlsbad RG Cup 2022 - SOBOTA

    závodnice: Všechny gymnastiky VP i Mini, které zvládnou předepsaný počet sestav pro svou věkovou kategorii

  • 29 Kvě 2022

    MČR NST A

    Závodnice: Kopfstein

  • 28 Kvě 2022

    MČR NML A

    Závodnice: Bašistová, Laslopová B., Kozlova

  • 21 Kvě 2022

  • 15 Kvě 2022

    MČR NST B

    závodnice: Aldushina Sofia, Bendová Jolana, Samarska Vlada

  • 14 Kvě 2022

    MČR JUN B

    závodnice: Darja Fedunova, Diana Flaksová

  • 07 Kvě 2022

    Milevský Pohárek 2022

    závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Yakimets Daniella, Bašistová Beáta, Laslopová Barebora, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

  • 01 Kvě 2022

    Oblastní přebory Volného programu 2022 - NEDĚLE

    závodnice: Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 30 Dub 2022

    Oblastní přebory Volného programu 2022 - SOBOTA

    závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Bendová Jolana, Aldushina Sofia, Tokarova Daria, Samarska Vlada

  • 24 Dub 2022

    Chomutovský pohár 2022 - neděle

    závodnice: Sofiya Cherepanova, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 23 Dub 2022

    Chomutovský pohár 2022 - sobota

    Závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella

  • 09 Dub 2022

    Goodwill Cup - Praha 2022

    Finální rozpis • Závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja

  • 03 Dub 2022

    AJUR Cup 2022

    Finální rozpis • závodnice: Zemianková Emma, Yakimets Daniella, Pšeničková Vanesa, Kopfstein Laura, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 02 Dub 2022

    Memoriál Aleny Fialové 2022

    Finální rozpis • závodnice: Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada,

  • 26 Bře 2022

    Monet Cup 2022

    Finální rozpis • závodnice: Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 19 Bře 2022

    Milevský pohár 2022

    Finální rozpis • závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barebora, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

  • 13 Bře 2022

    Hobit Cup 2022

    Finální rozpis • závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 05 Bře 2022

    Kontrolní trénink 2022

    závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

Archív