0 Kč

Rozpis tréninků moderní gymnastiky září - prosinec 2013

Gymnastky jsou rozděleny do skupin dle věkových a výkonnostních kategorií. V tomto pololetí bude základní program kat. 0. a I. trénovat 2x týdně jednu hodinu, skupinové sestavy a základní program kat. II. a výše 2x týdně dvě hodiny a volné sestavy 3x týdně 2 hodiny. V rámci tréninku bude v úterý prováděna i základní baletní průprava ve druhé (malé) tělocvičně. Skupiny gymnastek na baletní průpravu si budou koordinovat trenérky.

VELKÁ TĚLOCVIČNA: ÚTERÝ + ČTVRTEK OD 17:00 DO 18:00

základní program 

Adámková Jana

Mayerová Varvara

Sulková Anežka

Ducháčková Anna

Nemtina Natalia 

Šimlová Karolína

Ducháčková Gabriela

Ponimatkina Eva 

Štaflová Lucie

Eliášová Laura

Popová Kristina 

Švestková Markéta

Fialová Eliška

Sečányová Martina 

Ternuščak Laura

Kaplanová Karolína

Schwarzová Kateřina 

Toufarová Kateřina

Košinová Amálie

 

Volfová Zuzana

+ VŠECHNY NOVĚ PŘIHLÁŠENÉ GYMNASTKY

VELKÁ TĚLOCVIČNA: ÚTERÝ + ČTVRTEK OD 17:00 DO 19:00

volný program + skupinové sestavy

Bernatová Kristina

Herianová Kamila

Tamchynová Klára

Červenková Nela

Jelínková Daniela 

Tuláková Zuzana

Čižnárová Jana

Lochschmidtova Ajša 

Volfová Kateřina

Dejlová Nicole 

Orlová Klára

Zmijová Martina

Divišová Adriana 

Pelíšková Klára

Zrůstová Veronika

Divišová Aneta 

Svobodová Klára

 

Frousová Ella 

Špičková Anna

 

MALÁ TĚLOCVIČNA: PÁTEK OD 17:00 DO 19:00

volný program

Bernatová Kristina

Orlová Klára

Tamchynová Klára

Divišová Adriana

Svobodová Klára

Tuláková Zuzana

Frousová Ella

Špičková Anna

 

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Carlsbad RG Cup

Logo RG Cup 2015 color.png

mezinárodní závody v moderní gymnastice

V roce 2022 proběhl jubilejní 10. ročník,
zveme vás na další, opět dvoudenní závod který je naplánován na
17. a 18. června 2023.


mezinárodní závody Carlsbad RG Cup probíhají za finanční podpory
Statutárního město Karlovy Vary a Karlovarského kraje

TOP akce 2023

16. června - Poznej a vyzkoušej moderní gymnastiku | KV Arena

17. a 18. června - Carlsbad RG Cup - 11. ročník | KV Arena

4. - 13. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

2 září - Festival SPORTU° | KV Arena

12. a 19. září - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

Kalendář akcí a závodů 2023

  • 18 Čer 2023

    Carlsbad RG Cup 2022 - NEDĚLE

    závodnice: Eldarusheva, Bečvářová, Filipenko, Laslopová R.,Zemianková, Žbánová, Balas, Lukas, Pšeničková, Yakimets, Bašistová, Kozlova, Laslopová B., Kopfstein, Samarska, Flaksová, Orlová, Bernatová 

  • 17 Čer 2023

    Carlsbad RG Cup 2022 - SOBOTA

    závodnice: Pšeničková, Yakimets, Bašistová, Kozlova, Laslopová, Kopfstein, Negreskul, Mitro, Bendová, Samarska, Flaksová, Orlová, Bernatová 

  • 28 Kvě 2023

    MČR NST A

    Finální rozpis Závodnice: Laslopová B., Kozlova

  • 27 Kvě 2023

    MČR NML A

    Finální rozpis Závodnice: Yakimets, Pšeničková, Bašistová

  • 21 Kvě 2023

    MČR SEN B

    Finální rozpis  Závodnice: Orlová, Bernatová

  • 14 Kvě 2023

    MČR NST B

    Finální rozpis  Závodnice: Bendová

  • 13 Kvě 2023

    MČR JUN B

    Finální rozpis  Závodnice: Flaksová

  • 06 Kvě 2023

    Milevský pohárek 2023

    Finální rozpis  závodnice: Bečvářová, Eldarusheva, Laslopová R., Žbánková, Yakimets, Pšeničková, Laslopová B., Bendová

  • 30 Dub 2023

    Oblastní přebor VP - NEDĚLĚ

    Finální rozpis  Závodnice: Bendová, Samarska, Flaksová, Orlová, Bernatová

  • 29 Dub 2023

    Oblastní přebor VP - SOBOTA

    Finální rozpis  Závodnice: Eldarusheva, Bečvářová, Filipenko, Laslopová R., Zemianková, Žbánková, Balas, Lukas, Mitro, Negreskul, Yakimets, Pšeničková, Bašistová, Laslopová B., Kozlova, Kopfstein

  • 23 Dub 2023

    Chomutovský pohár 2023

    finální rozpis závodnice: Negreskul, Mitro, Yakimets, Pšeničková, Bašistová, Bendová, Flaksová, Samarska, Bernatová

  • 22 Dub 2023

    Memoriál Aleny Fialové 2023

    finální rozpis závodnice: Filipenko, Bečvářová, Eldarusheva, Zemianková, Laslopová R., Balas, Laslopová B., Kozlova, Orlová

  • 22 Dub 2023

    Kvalifikace MČR JUN A

    Závodnice: Kopfstein

  • 15 Dub 2023

    RG Cup Hradec Králové

    Finální rozpis  Závodnice: Bečvářová, Eldarusheva, Yakimets, Pšeničková, Bašistová, Kozlova, Bendová, Kopfstein, Orlová

  • 07 Dub 2023

    UPREAL Cup 2023

    Finální rozpis závodnice: Žbánková, Yakimets, Pšeničková, Bašistová, Laslopová B., Kozlova, Samarska, Flaksová, Kopfstein, Bernatová

  • 02 Dub 2023

    AJUR Cup 2023

    Finální rozpis  závodnice: Filipenko, Zemianková, Laslopová R., Balas, Žbánková, Laslopová B., Samarska, Flaksová, Bernatová, Orlová

  • 01 Dub 2023

    Jablonecká perlička

    Finální rozpis  Závodnice: Mitro, Negreskul, Lukas, Bendová, Kopfstein

  • 25 Bře 2023

    Ústecký pohár 2023

    Finální rozpis závodnice: Pšeničková, Yakimets, Bašistová, Kozlova, Laslopová B., Bendová, Samarska, Flaksová, Orlová, Bernatová

  • 18 Bře 2023

    Goodwill Cup - Praha 2023

    Finální rozpis Závodnice: Filipenko, Balas, Lukas, Negreskul, Mitro, Samarska, Flaksová, Kopfstein

  • 04 Bře 2023

    Milevský pohár 2023

    Finální rozpis  závodnice: Bečvářová, Eldarusheva, Zemianková, Laslopová R., Žbánková, Laslopová B., Bendová, Kopfstein, Orlová, Bernatová 

  • 02 Led 2023

Archív