OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Zápodočeské oblastní přebory ZP moderní gymnastiky v Mariánských Lázních

Oblastní přebory jsou nejvyšší mistrovskou soutěží na úrovni oblasti a nejlepší závodnice postupují na mistrovství ČEské republiky.

Závodnice:

  • Dorota Kaplanová (0.B) - bez náčiní + akrobacie
  • Tereza Nováková  (0.B) - bez náčiní + akrobacie
  • Agatha Illichová (0.A) - bez náčiní + akrobacie
  • Ela Stejskalová (0.A) - bez náčiní + akrobacie
  • Jana Petrova (0.A) - bez náčiní + akrobacie
  • Zuzana Volfová (I.A) - bez náčiní + švihadlo
  • Kamila Herianová (II.A) - švihadlo + obruč
  • Margarita Belova (II.A) - švihadlo + obruč

Startovné 100,- Kč / gymnastku.

Technický doprovod:

  • Jiří Herian - rozhodčí, vedoucí výpravy, tel.: 602 495 191
  • Jana Adámková - rozhodčí
  • Jiří Špička - rozhodčí
  • Natalia Lakšina - trenér
  • Pavlína Hanková - trenér

Pořadatel a místo konání:

GSK 2. ZŠ Mariánské Lázně • Tělocvična Gymnázia a obchodní akademie
Ruská 355. • Mariánské Lázně
GPS: 49°58'23.469"N, 12°42'4.435"E

Rámcový program závodu:

Neděle 8. května 2016

8:00 - 8:15  příchod do šaten
8:15 - 8:45  registrace závodnic
8:30 - 9:40  rozcvičení závodnic TopGym KV na ploše dle katgorií
8:45 - 9:15  porada rozhodčích a trenérek
9:20  slavnostní zahájení závodu
13:15 vyhlášení výsledků a ukončení závodu
 

Na místo závodů je třeba se dostavit cca mezi 8:00 a 8:15 tak, aby holčičky byly v 8:30 převlečené a učesané v tělocvičně na rozcvičení.

Je nutné, aby byla všechna děvčata včas na místě. Dopravu si zajišťuje každý sám, je možné se domluvit mezi rodiči na vzájemné dopravě.
Po odcvičení budou holčičky posílány k rodičům, ti s nimi můžou místo závodů opustit a vrátit se až na vyhlášení. Na vyhlášení je třeba se však vrátit alespoň hodinu předem, protože časový program závodů se může oproti plánu zkrátit.

Pokyny pořadatele:

  • Vstup do tělocvičny je pouze přes šatny, NIKOLI přes balkon. Pokud by nebyly otevřené dveře, bude telefonní kontakt  na pana správce na dveřích.

  • Každý klub, TJ se ihned po rozcvičení odebere do prostor vyhrazených pro přípravu soutěže a odnesou si náčiní, přezůvky a osobní věci – rozcvičovací prostory na chodbách, nebo na balkon. Ihned po skončení soutěže každé kategorie opustí závodnice spodní halu.

  • V závodním prostoru a rozcvičovacích prostorách se budou po celou dobu soutěže pohybovat pouze trenérky, závodnice, rozhodčí a zázemí soutěže. Rodiče a doprovod závodnic budou po celou dobu soutěže pouze na balkonu a přilehlých prostorách, eventuálně se s dětmi projdou po městě (po skončení jejich kategorie). Lze se domluvit na fotografování během závodu.

  • Všichni budou připraveni na vyhlášení půl hodiny před oficiálním programem (soutěž může proběhnout rychleji).

  • Během soutěže bude k dispozici bufet – občerstvení pro děti i dospělé.

  • Za odložené cenné předměty pořadatel nezodpovídá ! Cennosti si závodnice nebudou nechávat v šatnách, předají je trenérkám nebo doprovodu. Neodkládejte si ani fotoaparáty.

  • PARKOVÁNÍ je umožněno směrem od hřbitova k hotelu Richard (cesta vlevo od školy) – je to domluveno s městskou policií.

  • Časový program je orientační, po prezenci a v průběhu soutěže se může posunout a závod může být ukončen dřív.

Organizace:

  • každá závodnice bude mít učesaný drdůlek, vysponkované vlasy, pokud možno bez ofiny, měly by být dle možností lehce nasnídány – pravděpodobně nebude čas jíst na místě těsně před závody
  • děvčata se převléknou do tréninkového v šatně jim určené, rodiče se poté odeberou do hlediště (zákaz vstupu na plochu všem mimo závodnice a trenérky)
  • po rozcvičení se půjdou děvčata z první závodní kategorie převléknout do závodních dresů a budou nastupovat na závodní plochu v předem vylosovaném startovním pořadí
  • po odcvičení budou děvčata obléknuta a poslána k rodičům do hlediště, kde vyčkají pokynů trenérky na přípravu k závěrečnému nástupu a vyhlášení výsledků ve všech kategoriích
  • odchod děvčat a rodičů mimo budovu při čekání na vyhlášení výsledků je na vlastní riziko - není možné časový harmonogram dopředu přesně určit, tudíž je možný posun dopředu, aniž bychom měli možnost o tom včas informovat děvčátko, pokud nenastoupí na vyhlášení, ztrácí nárok na ocenění a diplom

Závodní batůžek pro malé závodnice:

  • Přezůvky
  • Teplé ponožky (do přezůvek, aby byla děvčata v teple)
  • Černé sportovní ponožky
  • Černé leginy - nesmí být volné tepláky nebo kalhoty
  • Oddílové triko nebo obyčejné bílé s krátkým rukávem
  • Mikina – nejlépe rozepínací, ne přes hlavu
  • Závodní dres
  • Náčiní, pokud s ním bude závodit
  • Sponky, síťku, gel a lak na učesání drdůlku
  • Plyšák pro štěstí
  • Pití a svačina
Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Karlovy Vary 2020: hlavní město moderní gymnastiky

V roce s magickým číslem 2020 bude moderní gymnastika v Karlových Varech již 65 let.

Proto jsme se rozhodli vytvořit pro rok 2020 nové výzvy a přinést do Karlových Varů gymnastiku v opravdu velkém stylu.

více o projektu KV2020

Vzhledem k epidemii koronaviru a vyhlášení nouzového stavu na jaře 2020 a následně i od podzimu 2020 až do jvětna 2021 došlo také k přerušení sportovních aktivit. Proto se náš projekt přesouvá až na rok 2022...

TOP akce 2021

6. - 15. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

září - Nábor do TopGym Karlovy Vary | termíny a místo budou upřesněny

říjen - Mistrovství ČR v NML-A, NST-A | Hala míčových sportů

říjen / listopad - Carlsbad RG Cup - 9. ročník | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2021

  • 20 Srp 2021

    Hobit Cup 2021

    závodnice: finální rozpis Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára

  • 04 Zář 2021

    Oblastní přebory Volného programu 2021

    Finální rozpis závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Sattler Elizabeth, Podroužková Tereza, Aldushina Sofia, Tokarova Daria, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Samarska Vlada, Kopfstein Laura, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Aldushina Anastasia, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára, Soumarová Tereza, Herianová Kamila, Bernatová Kristina

  • 11 Zář 2021

    Goodwill Cup - Praha 2021

    Finální rozpis závodnice: Muras Anera, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Samarska Vlada, Bayerova Eliška, Lipovská Vanesa, Flaksová Diana 

  • 18 Zář 2021

    OIG GYM Cup 2021

    Finální rozpis závodnice: Laslopová B., Kozlova, Kopfstein, Samareva, Fedunova, Orlová, Bernatová

  • 19 Zář 2021

    O Hradeckou Stuhu 2021

    Finální rozpis Závodnice: Yakimets, Křížová, Bašistová, Podroužková, Bendová

  • 25 Zář 2021

    Plzeňský pohár 2021

    Finální rozpis závodnice: Zemianková, Laslopová R., Yakimets, Křížová, Bašistová Laslopová B., Kozlova, Kopfstein, Bernatová

  • 25 Zář 2021

    Ústecký pohár 2021

    Finální rozpis závodnice: Bendová, Flaksová, Bayerova, Samareva, Fedunova, Orlová, Soumarová

  • 02 Říj 2021

    MČR NML B

    Finální rozpis Závodnice:Bendová

  • 03 Říj 2021

    MČR SEN B

    Finální rozpis Závodnice:Bernatová

  • 23 Říj 2021

    MČR NML A - exhibice

    Finální rozpis Účastice:Všechny gymnastky VP

  • 23 Říj 2021

    MČR NML A - závodnice

    Finální rozpis Závodnice:Laslopová, Kozlova

  • 24 Říj 2021

    MČR NST A - exhibice

    Finální rozpis Účastice:Všechny gymnastky VP

  • 24 Říj 2021

    MČR NST A - závodnice

    Finální rozpis Závodnice:Kopfstein

  • 30 Říj 2021

    MČR NST B

    Závodnice:Samarska, Bayerova, Flaksová

  • 31 Říj 2021

    MČR JUN B

    Závodnice:Samareva, Fedunova, Soumarová, Orlová

  • 06 Lis 2021

    Milevský pohár 2021

    závodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Kozlova Nelly, Laslopová Barebora, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

Archív