OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Západočeské oblastí přebory VP Karlovy Vary 

Závodnice:

  • Křížová Viktorie (NNML) BN, švihadlo
  • Kozlova Nelly (NNML) BN, švihadlo
  • Laslopová Barbora (NNML) BN, švihadlo
  • Bendová Jolana (NNML) BN, švihadlo
  • Kulagina Darja (NML) BN, švihadlo, obruč
  • Čáslavová Natálie (NML) BN, švihadlo, obruč
  • Lipovská Vanesa (NML) BN, švihadlo, obruč
  • Kopfstein Laura (NML) BN, švihadlo, obruč
  • Bayerova Eliška (NML) BN, švihadlo, obruč
  • Flaksová Diana (NML) BN, švihadlo, obruč
  • Borovičková Michaela (KML) obruč, kužele, švihadlo
  • Samareva Alisa (KML) obruč, kužele, švihadlo
  • Bučková Eva (KML) obruč, kužele, švihadlo
  • Lažanská Ester (KML) obruč, kužele, švihadlo
  • Městecká Vedulka (KML) obruč, kužele, švihadlo
  • Fedunova Darja (KML) obruč, kužele, švihadlo
  • Orlová Klára (KST) míč, stuha, švihadlo
  • Schaferová Magdalena (KST) míč, stuha, obruč
  • Herianová Kamila (KST) míč, stuha, švihadlo
  • Soumarová Tereza (KST) míč, stuha, obruč
  • Tereschenko Darja (KST) míč, stuha, obruč
  • Kopecká Veronika (KST) míč, stuha, obruč
  • Mašková Jana (KST) míč, stuha, obruč
  • Tamchynová Klára (DOR) obruč, stuha, kužele
  • Špičková Anna (DOR) obruč, stuha, míč
  • Bernatová Kristina (DOR) obruč, stuha, míč


    Startovné: 
    200,- Kč / závodnici

    Technické zabezpečení:

    • Jiří Špička - ředitel závodu, tel.: 602 449 831
    • Jiří Herian, Miroslava Špičková, Nora Nyčová, Jiří Špička - rozhodčí 
    • Mariia Novikova, Zuzana Kopfstein - trenéři
    • ostatní personál závodů z řad dobrovolníků (rodičů)

    Pořadatel a místo konání:

    TopGym Karlovy Vary • Hala míčovách sportů, KV Arena
    Západní 1812/73 • 360 01 Karlovy Vary
    GPS: 50.223594, 12.843817

    Program závodu:

    Sobota 4. května 2019

    7:00 příchod do haly pro závodnice
    7:30 předání závodnic trenérkám (NNML a NML učesané, namalované)
    8:00 - 8:15 registrace závodnic
    8:20 - 8:50 porada rozhodčích a zástupců zúčastněných klubů
    7:50  rozcvičení na závodní ploše TopGym KV
    9:00  zahájení závodu
    19:00  vyhlášení a ukončení závodu

      

    Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

    Přidat komentář

    Přehled komentářů

      Napište první komentář!

    Karlovy Vary 2020: hlavní město moderní gymnastiky

    V roce s magickým číslem 2020 bude moderní gymnastika v Karlových Varech již 65 let.

    Proto jsme se rozhodli vytvořit pro rok 2020 nové výzvy a přinést do Karlových Varů gymnastiku v opravdu velkém stylu.

    více o projektu KV2020

    Vzhledem k epidemii koronaviru a vyhlášení nouzového stavu na jaře 2020 a následně i od podzimu 2020 až do jvětna 2021 došlo také k přerušení sportovních aktivit. Proto se náš projekt přesouvá až na rok 2022...

    TOP akce 2021

    6. - 15. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

    září - Nábor do TopGym Karlovy Vary | termíny a místo budou upřesněny

    říjen - Mistrovství ČR v NML-A, NST-A | Hala míčových sportů

    říjen / listopad - Carlsbad RG Cup - 9. ročník | Hala míčových sportů

    Kalendář akcí a závodů 2021

    • 20 Srp 2021

      Hobit Cup 2021

      závodnice: finální rozpis Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára

    • 04 Zář 2021

      Oblastní přebory Volného programu 2021

      Finální rozpis závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Sattler Elizabeth, Podroužková Tereza, Aldushina Sofia, Tokarova Daria, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Samarska Vlada, Kopfstein Laura, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Aldushina Anastasia, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára, Soumarová Tereza, Herianová Kamila, Bernatová Kristina

    • 11 Zář 2021

      Goodwill Cup - Praha 2021

      Finální rozpis závodnice: Muras Anera, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Samarska Vlada, Bayerova Eliška, Lipovská Vanesa, Flaksová Diana 

    • 18 Zář 2021

      OIG GYM Cup 2021

      Finální rozpis závodnice: Laslopová B., Kozlova, Kopfstein, Samareva, Fedunova, Orlová, Bernatová

    • 19 Zář 2021

      O Hradeckou Stuhu 2021

      Finální rozpis Závodnice: Yakimets, Křížová, Bašistová, Podroužková, Bendová

    • 25 Zář 2021

      Plzeňský pohár 2021

      Finální rozpis závodnice: Zemianková, Laslopová R., Yakimets, Křížová, Bašistová Laslopová B., Kozlova, Kopfstein, Bernatová

    • 25 Zář 2021

      Ústecký pohár 2021

      Finální rozpis závodnice: Bendová, Flaksová, Bayerova, Samareva, Fedunova, Orlová, Soumarová

    • 02 Říj 2021

      MČR NML B

      Finální rozpis Závodnice:Bendová

    • 03 Říj 2021

      MČR SEN B

      Finální rozpis Závodnice:Bernatová

    • 23 Říj 2021

      MČR NML A - exhibice

      Finální rozpis Účastice:Všechny gymnastky VP

    • 23 Říj 2021

      MČR NML A - závodnice

      Finální rozpis Závodnice:Laslopová, Kozlova

    • 24 Říj 2021

      MČR NST A - exhibice

      Finální rozpis Účastice:Všechny gymnastky VP

    • 24 Říj 2021

      MČR NST A - závodnice

      Finální rozpis Závodnice:Kopfstein

    • 30 Říj 2021

      MČR NST B

      Závodnice:Samarska, Bayerova, Flaksová

    • 31 Říj 2021

      MČR JUN B

      Závodnice:Samareva, Fedunova, Soumarová, Orlová

    • 06 Lis 2021

      Milevský pohár 2021

      závodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Kozlova Nelly, Laslopová Barebora, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

    Archív