0 Kč

Západočeská liga prověřila závodnice i rozhodčí

Prvního kola Západočeské ligy v moderní gymnastice, které pořádal TJ Slavoj Plzeň, se zúčastnilo 10 našich závodnic. Obsazené jsme měli všechny kategorie, kromě té první pro začínající závodnice, kam plánujeme přihlásit naše děvčata až v rámci druhého kola.

Výkon našich děvčat odpovídal předpokladům a žádné zásadní překvapení se nekonalo. Rozhodně ne směrem dolů. Místa na bedně sice braly známé, dlouhodobě kvalitní závodnice jiných oddílů oblasti, ale i tak jsme měli radost z dílčích posunů ve výkonnosti našich děvčat.

Medailové pozice obsadila Klára Orlová v prestižní kategorii Naděje starší (stříbro) a dorostenka Kristina Bernatová (bronz), která se umístila za domácími závodnicemi pořádajícího oddílu.

Svoji premiéru si tentokrát odbyli tři naši rozhodčí, kteří na počátku roku prošli školením a v březnu složili úspěšně zkoušky rozhodčích druhé třídy, čímž získali vyšší kvalifikaci. Miroslava Špičková a Kristina Gudovskikh rozhodovaly obtížnost a Jiří Herian rozhodoval provedení - artistiku.

Díky tak patří i zbylým trenérům – Jiřímu Špičkovi, Petře Pelíškové a Zuzaně Kopfstein, které se ujali přípravy závodnic.

Děkujeme děvčatům za jejich výkony a těšíme se na jejich zlepšení v dalších kolech!

Jiří Herian

Výsledky NNML-A dvojboj (8 startujících):

 5. místo Laura Kopfstein   BN 7,85 • Švihadlo 3,35 • Celkem 11,20
 8. místo Barbora Kuklišová  BN 3,95 • Švihadlo 3,05 • Celkem 7,00
     

Výsledky NML dvojboj (20 startujících):

6. místo Darja Fedunova Švihadlo 5,85 • Obruč 5,65 • Celkem 11,50
16. místo  Nikol Fukarová  Švihadlo 3,50 • Obruč 3,95 • Celkem 7,45 
19. místo Michaela Borovičková Švihadlo 3,65 • Obruč 1,90 • Celkem 5,55
     

Výsledky NST čtyřboj (2 startující):

2. místo Klára Orlová Obruč 11,00 • Míč 8,95 • Kužele 8,85 • Stuha 6,55 • Celkem 35,35
     

Výsledky KML dvojboj (7 startujících):

6. místo Klára Pelíšková Švihadlo 5,00 • Míč 4,85 • Celkem 7,85
     

Výsledky KST dvojboj (6 startujících):

6. místo Linda Rybáková Stuha 3,00 • Kužele 3,40 • Celkem 6,40
     

Výsledky DOR dvojboj (9 startujících):

3. místo  Kristina Bernatová Obruč 10,10 • Kužele 10,25 • Celkem 20,35
5. místo Klára Tamchynová Obruč 9,40 • Kužele 8,25 • Celkem 17,65

Carlsbad RG Cup

Logo RG Cup 2015 color.png

mezinárodní závody v moderní gymnastice

V roce 2021 proběhl již 9. ročník, zveme vás na jubilejní 10. ročník který je naplánován na
4. a 5. června 2022.


mezinárodní závody Carlsbad RG Cup probíhají za finanční podpory
Statutárního město Karlovy Vary a Karlovarského kraje

TOP akce 2022

11. a 25. ledna - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

4. a 5. června - Carlsbad RG Cup - 10. ročník | KV Arena

5. - 14. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

13. a 20 září - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

19. a 20. listopadu - Mistrovství ČR ve společných skladbách  | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2022

  • 12 Lis 2022

    SS - Rycon Cup

    Závodnice: Večerníček, Halloween, všechny dvojice/trojice

  • 06 Lis 2022

    SS - Porta Bohemica Cup

    Závodnice: Večerníček, Halloween, všechny dvojice/trojice

  • 05 Lis 2022

    SS - Oblastní přebor společných skladeb

    Závodnice: Večerníček, Halloween, všechny dvojice/trojice

  • 28 Říj 2022

    SS - Pohár Královny Elišky

    Závodnice: Večerníček, Halloween, všechny dvojice/trojice

  • 23 Říj 2022

    SS - O pohár víly Mon Peri

    Závodnice: Večerníček, všechny dvojice/trojice

  • 15 Říj 2022

    SS - Cena města Chomutova

    Závodnice: Večerníček, Halloween, všechny dvojice/trojice

  • 05 Čer 2022

    Carlsbad RG Cup 2022 - NEDĚLE

    závodnice: Všechny gymnastiky VP i Mini, které zvládnou předepsaný počet sestav pro svou věkovou kategorii

  • 04 Čer 2022

    Carlsbad RG Cup 2022 - SOBOTA

    závodnice: Všechny gymnastiky VP i Mini, které zvládnou předepsaný počet sestav pro svou věkovou kategorii

  • 29 Kvě 2022

    MČR NST A

    Závodnice: Kopfstein

  • 28 Kvě 2022

    MČR NML A

    Závodnice: Bašistová, Laslopová B., Kozlova

  • 21 Kvě 2022

  • 15 Kvě 2022

    MČR NST B

    závodnice: Aldushina Sofia, Bendová Jolana, Samarska Vlada

  • 14 Kvě 2022

    MČR JUN B

    závodnice: Darja Fedunova, Diana Flaksová

  • 07 Kvě 2022

    Milevský Pohárek 2022

    závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Yakimets Daniella, Bašistová Beáta, Laslopová Barebora, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

  • 01 Kvě 2022

    Oblastní přebory Volného programu 2022 - NEDĚLE

    závodnice: Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 30 Dub 2022

    Oblastní přebory Volného programu 2022 - SOBOTA

    závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Bendová Jolana, Aldushina Sofia, Tokarova Daria, Samarska Vlada

  • 24 Dub 2022

    Chomutovský pohár 2022 - neděle

    závodnice: Sofiya Cherepanova, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 23 Dub 2022

    Chomutovský pohár 2022 - sobota

    Závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella

  • 09 Dub 2022

    Goodwill Cup - Praha 2022

    Finální rozpis • Závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja

  • 03 Dub 2022

    AJUR Cup 2022

    Finální rozpis • závodnice: Zemianková Emma, Yakimets Daniella, Pšeničková Vanesa, Kopfstein Laura, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 02 Dub 2022

    Memoriál Aleny Fialové 2022

    Finální rozpis • závodnice: Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada,

  • 26 Bře 2022

    Monet Cup 2022

    Finální rozpis • závodnice: Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 19 Bře 2022

    Milevský pohár 2022

    Finální rozpis • závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barebora, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

  • 13 Bře 2022

    Hobit Cup 2022

    Finální rozpis • závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 05 Bře 2022

    Kontrolní trénink 2022

    závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

Archív