0 Kč

Západočeský oblastní přebor základního programu v Mariánských Lázních

Oblastní přebory v základním programu proběhly tradičně v Mariánských Lázních, kam jsme již druhým rokem po sobě přivezli slušný počet závodnic. 

Výsledky ZP 0.B - 2008 a mladší (15 startujících):

3. místo  Eva Ponimatkina BN 6,850 • Akrobacie 7,850 • Celkem 14,700
7. místo Ella Frousová BN 6,250 • Akrobacie 6,850 • Celkem 13,100
8. místo Markéta Švestková BN 6,200 • Akrobacie 6,800 • Celkem 13,000
10. místo Eliška Fialová BN 6,350 • Akrobacie 6,500 • Celkem 12,850
11. místo Anastasia Aldushina BN 5,950 • Akrobacie 6,700 • Celkem 12,650
12. místo Nikol Fukarová BN 6,150 • Akrobacie 6,500 • Celkem 12,650
13. místo Kristina Popová BN 5,750 • Akrobacie 6,600 • Celkem 12,350
14. místo Jana Adámková BN 5,750 • Akrobacie 6,000 • Celkem 11,750
15. místo Vanda Merunová BN 5,300 • Akrobacie 5,950 • Celkem 11,250

Výsledky ZP 0.A - 2007 (14 startujících):

3. místo  Anna Reichová BN 6,900 • Akrobacie 7,700 • Celkem 14,600
7. místo Ajša Lochschmidtova BN 7,200 • Akrobacie 7,200 • Celkem 14,500
8. místo Darja Fedunova BN 7,400 • Akrobacie 6,900 • Celkem 14,300
9. místo Adéla Reichová BN 6,650 • Akrobacie 7,100 • Celkem 13,750
12. místo Barbora Baslerová BN 5,800 • Akrobacie 6,900 • Celkem 12,700

Výsledky ZP I. - 2005-2006 (18 startujících):

10. místo  Veronika Zrůstová BN 7,200 • Švihadlo 6,750 • Celkem 13,950
12. místo Klára Pelíšková BN 6,350 • Švihadlo 7,350 • Celkem 13,700
14. místo Martina Sečányová BN 6,450 • Švihadlo 6,100 • Celkem 12,550
15. místo Daniela Jelínková BN 6,050 • Švihadlo 6,150 • Celkem 12,200
17. místo Kateřina Schwarzová BN 5,500 • Švihadlo 5,400 • Celkem 10,900
18. místo Kamila Herianová BN 4,900 • Švihadlo 4,700 • Celkem 9,600

 Výsledky ZP II. - 2003-2004 (7 startujících):

3. místo  Jana Čižnárová  Obruč 6,600 • Švihadlo 7,100 • Celkem 13,700
5. místo Claudia Ottová Obruč 6,200 • Švihadlo 6,550 • Celkem 12,750
Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Carlsbad RG Cup

Logo RG Cup 2015 color.png

mezinárodní závody v moderní gymnastice

V roce 2021 proběhl již 9. ročník, zveme vás na jubilejní 10. ročník který je naplánován na
4. a 5. června 2022.


mezinárodní závody Carlsbad RG Cup probíhají za finanční podpory
Statutárního město Karlovy Vary a Karlovarského kraje

TOP akce 2022

11. a 25. ledna - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

4. a 5. června - Carlsbad RG Cup - 10. ročník | KV Arena

5. - 14. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

13. a 20 září - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

19. a 20. listopadu - Mistrovství ČR ve společných skladbách  | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2022

  • 05 Bře 2022

    Kontrolní trénink 2022

    závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 13 Bře 2022

    Hobit Cup 2022

    Finální rozpis • závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 19 Bře 2022

    Milevský pohár 2022

    Finální rozpis • závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barebora, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

  • 26 Bře 2022

    Monet Cup 2022

    Finální rozpis • závodnice: Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 02 Dub 2022

    Memoriál Aleny Fialové 2022

    Finální rozpis • závodnice: Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada,

  • 03 Dub 2022

    AJUR Cup 2022

    Finální rozpis • závodnice: Zemianková Emma, Yakimets Daniella, Pšeničková Vanesa, Kopfstein Laura, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 09 Dub 2022

    Goodwill Cup - Praha 2022

    Finální rozpis • Závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja

  • 23 Dub 2022

    Chomutovský pohár 2022 - sobota

    Závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella

  • 24 Dub 2022

    Chomutovský pohár 2022 - neděle

    závodnice: Sofiya Cherepanova, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 30 Dub 2022

    Oblastní přebory Volného programu 2022 - SOBOTA

    závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Bendová Jolana, Aldushina Sofia, Tokarova Daria, Samarska Vlada

  • 01 Kvě 2022

    Oblastní přebory Volného programu 2022 - NEDĚLE

    závodnice: Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 07 Kvě 2022

    Milevský Pohárek 2022

    závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Yakimets Daniella, Bašistová Beáta, Laslopová Barebora, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

  • 14 Kvě 2022

    MČR JUN B

    závodnice: Darja Fedunova, Diana Flaksová

  • 15 Kvě 2022

    MČR NST B

    závodnice: Aldushina Sofia, Bendová Jolana, Samarska Vlada

  • 21 Kvě 2022

  • 28 Kvě 2022

  • 04 Čer 2022

    Carlsbad RG Cup 2022

    závodnice: Všechny gymnastiky VP i Mini, které zvládnou předepsaný počet sestav pro svou věkovou kategorii

Archív