0 Kč

Memoriál Milady Duckeové a Pohár města Mariánské Lázně

Jubilejního XXV. ročníku „Memoriálu Milady Duckeové“ se tentokrát zúčastnilo 203 závodnic ze 14 oddílů z Prahy, Ústí nad Labem, Plzně, Chomutova, Litvínova, Českách Budějovic, Horního Jiřetína, Blovic, Karlových Varů a Mariánských Lázní. Ani v této velmi početné konkurenci se naše děvčata neztratila.

Nejúspěšnější karlovarskou moderní gymnastkou na závodech byla Karolína Kaplanová, která závodila v kategorii 0.A s výslednou známkou 15,35 bodu. I další malé moderní gymnastky předvedly v nabité konkurenci velmi slušné výkony. Přes poměrně stísněné prostory mariánskolázeňské tělocvičny, velký počet závodnic a jejich doprovodů, byly závody velkou přehlídkou výborných výkonů v základním programu.

Martin Frous

Výsledky ZP 0.B - 2008 a mladší (26 startujících):

10. místo  Eva Ponimatkina BN 6,900 • Akrobacie 7,400 • Celkem 14,300
14. místo Ella Frousová BN 7,050 • Akrobacie 6,400 • Celkem 13,450
17. místo Zuzana Volfová BN 6,000 • Akrobacie 6,750 • Celkem 12,750
19. místo Kristina Popová BN 6,050 • Akrobacie 6,300 • Celkem 12,350
20. místo Jana Adámková BN 5,950 • Akrobacie 6,400 • Celkem 12,350
21. místo Eliška Fialová BN 6,100 • Akrobacie 5,800 • Celkem 11,900
23. místo Anastasia Aldushina BN 5,650 • Akrobacie 5,800 • Celkem 11,450
26. místo Nikol Fukarová BN 5,600 • Akrobacie 3,750 • Celkem 9,350

Výsledky ZP 0.A - 2007 (32 startujících):

10. místo  Karolina Kaplanová BN 7,950 • Akrobacie 7,400 • Celkem 15,350
12. místo Anna Reichová BN 7,600 • Akrobacie 7,650 • Celkem 15,250
15. místo Darja Fedunova BN 7,350 • Akrobacie 7,550 • Celkem 14,900
18. místo Ajša Lochsmidtová  BN 6,850 • Akrobacie 7,750 • Celkem 14,600
25. místo Adéla Reichová BN 6,850 • Akrobacie 6,400 • Celkem 13,250
27. místo Barbora Baslerová BN 6,250 • Akrobacie 6,100 • Celkem 12,350
29. místo Markéta Švestková BN 6,400 • Akrobacie 5,950 • Celkem 12,350
29. místo Dominika Palmová BN 5,800 • Akrobacie 5,650 • Celkem 11,450
30. místo Evelína Madenová BN 5,950 • Akrobacie 5,500 • Celkem 11,450

Výsledky ZP I.A - 2006 (16 startujících):

14. místo Daniela Jelínková BN 6,350 • Švihadlo 6,300 • Celkem 12,650
15. místo Martina Sečányová BN 6,150 • Švihadlo 6,450 • Celkem 12,600

Výsledky ZP I. - 2005 (33 startujících):

22. místo  Klára Pelíšková BN 6,500 • Švihadlo 7,150 • Celkem 13,650
22. místo Veronika Zrůstová BN 6,600 • Švihadlo 7,050 • Celkem 13,650
32. místo Kateřina Schwarzová BN 5,750 • Švihadlo 5,950 • Celkem 11,700
33. místo Anna Beerová BN 5,150 • Švihadlo 5,500 • Celkem 10,650

 Výsledky ZP II. - 2003-2004 (39 startujících):

31. místo  Jana Čižnárová  Obruč 5,250 • Švihadlo 6,550 • Celkem 11,800
39. místo Claudia Ottová Obruč 4,750 • Švihadlo 3,500 • Celkem 8,250
Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Carlsbad RG Cup

Logo RG Cup 2015 color.png

mezinárodní závody v moderní gymnastice

V roce 2021 proběhl již 9. ročník, zveme vás na jubilejní 10. ročník který je naplánován na
4. a 5. června 2022.


mezinárodní závody Carlsbad RG Cup probíhají za finanční podpory
Statutárního město Karlovy Vary a Karlovarského kraje

TOP akce 2022

11. a 25. ledna - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

4. a 5. června - Carlsbad RG Cup - 10. ročník | KV Arena

5. - 14. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

13. a 20 září - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

19. a 20. listopadu - Mistrovství ČR ve společných skladbách  | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2021

  • 20 Srp 2021

    Hobit Cup 2021

    závodnice: finální rozpis Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára

  • 04 Zář 2021

    Oblastní přebory Volného programu 2021

    Finální rozpis závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Sattler Elizabeth, Podroužková Tereza, Aldushina Sofia, Tokarova Daria, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Samarska Vlada, Kopfstein Laura, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Aldushina Anastasia, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára, Soumarová Tereza, Herianová Kamila, Bernatová Kristina

  • 11 Zář 2021

    Goodwill Cup - Praha 2021

    Finální rozpis závodnice: Muras Anera, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Samarska Vlada, Bayerova Eliška, Lipovská Vanesa, Flaksová Diana 

  • 18 Zář 2021

    OIG GYM Cup 2021

    Finální rozpis závodnice: Laslopová B., Kozlova, Kopfstein, Samareva, Fedunova, Orlová, Bernatová

  • 19 Zář 2021

    O Hradeckou Stuhu 2021

    Finální rozpis Závodnice: Yakimets, Křížová, Bašistová, Podroužková, Bendová

  • 25 Zář 2021

    Plzeňský pohár 2021

    Finální rozpis závodnice: Zemianková, Laslopová R., Yakimets, Křížová, Bašistová Laslopová B., Kozlova, Kopfstein, Bernatová

  • 25 Zář 2021

    Ústecký pohár 2021

    Finální rozpis závodnice: Bendová, Flaksová, Bayerova, Samareva, Fedunova, Orlová, Soumarová

  • 02 Říj 2021

    MČR NML B

    Finální rozpis Závodnice:Bendová

  • 03 Říj 2021

    MČR SEN B

    Finální rozpis Závodnice:Bernatová

  • 23 Říj 2021

    MČR NML A - exhibice

    Finální rozpis Účastice:Všechny gymnastky VP

  • 23 Říj 2021

    MČR NML A - závodnice

    Finální rozpis Závodnice:Laslopová, Kozlova

  • 24 Říj 2021

    MČR NST A - exhibice

    Finální rozpis Účastice:Všechny gymnastky VP

  • 24 Říj 2021

    MČR NST A - závodnice

    Finální rozpis Závodnice:Kopfstein

  • 30 Říj 2021

    MČR NST B

    Závodnice:Samarska, Bayerova, Flaksová

  • 31 Říj 2021

    MČR JUN B

    Finální rozpis Závodnice:Samareva, Fedunova, Orlová

  • 06 Lis 2021

    Milevský pohár 2021

    závodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Kozlova Nelly, Laslopová Barebora, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

  • 20 Lis 2021

    Carlsbad RG Cup

     nominace: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Pšeničková Vanesa, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Podroužková Tereza, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Bayerova Eliška, Flaksová Diana, Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Soumarová Tereza, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 05 Pro 2021

    ČERT CUP

     nominace: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Pšeničková Vanesa, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Podroužková Tereza, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia

  • 17 Pro 2021

    Předvánoční rozloučení 2021

    Všechny gymnastky VP a Přípravky

Archív