0 Kč

Druhé závody kadetek potvrdily jejich dobrou formu

Brněnské závody potvrdily dobrou formu obou karlovarských kadetek, Kristině Bernatové se podařilo vylepšit svojí pozici na výsledkové listině oproti předchozímu týdnu ve Žďáru nad Sázavou, Kláře Tamchynové přinesly závody trochu zklamání z nepovedené sestavy s obručí, ale obě závodnice byly nakonec spokojeny, a to i díky přítomnosti hlavní trenérky Romany Salingerové.

Tělocvična ZŠ v Brně – Kohoutovicích měla sice dostatečně vysoký strop a celkem kvalitní závodní koberec, ale jinak nabídla divákům i závodnicím pouze stísněné prostory, vydýchaný vzduch a téměř žádné zázemí. Naše závodnice se s tím musely srovnat a předvést, co v nich je.

Startovní listina byla početnější než minule a to i díky účasti závodnic z belgického Bree. Nejdříve opět proběhla soutěž kadetek mladších, kde Klára Tamchynová, bohužel, nezopakovala skvělý výkon ze Žďáru a neposlušná obruč skončila za závodní plochou a smutná Klára v náručí trenérky. Sestava bez náčiní, ale zato s úsměvem, dopadla lépe. Stačilo to však jen na 17. místo, i když mezi 29 závodnicemi.

Na Kristině Bernatové bylo vidět, že ji švihadlo baví, na výrazu zapracovala a sestavu zacvičila lépe než na předchozích závodech. První provedení obruče, kterou předvedla letos poprvé, se sice neobešlo bez dvou výraznějších chyb, zejména neskočená kaba ji trochu mrzela, ale celkové 7. místo mezi 20 kadetkami staršími naznačuje stálé zlepšování a příslib do budoucna.

Našim závodnicím jistě pomohly rady a postřehy trenérky Romany Salingerové, která se postarala i o pohodovou atmosféru cestou do i z Brna.

Renáta Herianová

Výsledky Kadetky mladší (29 startujících):

17. místo  Klára Tamchynová míč  | obruč  | celkem 14,750

Výsledky Kadetky starší (20 startujících):

7. místo  Kristina Bernatová obruč | švihadlo | celkem 16,900
Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Carlsbad RG Cup

Logo RG Cup 2015 color.png

mezinárodní závody v moderní gymnastice

V roce 2021 proběhl již 9. ročník, zveme vás na jubilejní 10. ročník který je naplánován na
4. a 5. června 2022.


mezinárodní závody Carlsbad RG Cup probíhají za finanční podpory
Statutárního město Karlovy Vary a Karlovarského kraje

TOP akce 2022

11. a 25. ledna - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

4. a 5. června - Carlsbad RG Cup - 10. ročník | KV Arena

5. - 14. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

13. a 20 září - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

19. a 20. listopadu - Mistrovství ČR ve společných skladbách  | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2022

  • 05 Bře 2022

    Kontrolní trénink 2022

    závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 13 Bře 2022

    Hobit Cup 2022

    Finální rozpis • závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 19 Bře 2022

    Milevský pohár 2022

    Finální rozpis • závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barebora, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

  • 26 Bře 2022

    Monet Cup 2022

    Finální rozpis • závodnice: Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 02 Dub 2022

    Memoriál Aleny Fialové 2022

    Finální rozpis • závodnice: Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada,

  • 03 Dub 2022

    AJUR Cup 2022

    Finální rozpis • závodnice: Zemianková Emma, Yakimets Daniella, Pšeničková Vanesa, Kopfstein Laura, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 09 Dub 2022

    Goodwill Cup - Praha 2022

    Finální rozpis • Závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja

  • 23 Dub 2022

    Chomutovský pohár 2022 - sobota

    Závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella

  • 24 Dub 2022

    Chomutovský pohár 2022 - neděle

    závodnice: Sofiya Cherepanova, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 30 Dub 2022

    Oblastní přebory Volného programu 2022 - SOBOTA

    závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Bendová Jolana, Aldushina Sofia, Tokarova Daria, Samarska Vlada

  • 01 Kvě 2022

    Oblastní přebory Volného programu 2022 - NEDĚLE

    závodnice: Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 07 Kvě 2022

    Milevský Pohárek 2022

    závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Yakimets Daniella, Bašistová Beáta, Laslopová Barebora, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

  • 14 Kvě 2022

    MČR JUN B

    závodnice: Darja Fedunova, Diana Flaksová

  • 15 Kvě 2022

    MČR NST B

    závodnice: Aldushina Sofia, Bendová Jolana, Samarska Vlada

  • 21 Kvě 2022

  • 28 Kvě 2022

    MČR NML A

    Závodnice: Bašistová, Laslopová B., Kozlova

  • 29 Kvě 2022

    MČR NST A

    Závodnice: Kopfstein

  • 04 Čer 2022

    Carlsbad RG Cup 2022 - SOBOTA

    závodnice: Všechny gymnastiky VP i Mini, které zvládnou předepsaný počet sestav pro svou věkovou kategorii

  • 05 Čer 2022

    Carlsbad RG Cup 2022 - NEDĚLE

    závodnice: Všechny gymnastiky VP i Mini, které zvládnou předepsaný počet sestav pro svou věkovou kategorii

Archív