0 Kč

Na chomutovském poháru potvrdily karlovarské gymnastky svoji připravenost na mistrovství ČR

V nedělním odpoledni se přesně na Den matek konal další ročník Chomutovského poháru. Všechna děvčata chtěla dát svým maminkám jako dárek co nejlepší umístění.

Nemuseli jsme tentokrát brzy vstávat, protože závod začínal až v 13:30 a do Chomutova to není daleko.

Nejdříve nastoupila na závodní koberec ke svým sestavám Klárka Tamchynová v kategorii naděje mladší.

Švihadlo ji ale neposlouchalo, jak bychom si přáli, a jako by chyběl i elán, ve výsledku 14,525. Vylepšit skóre se snažila sestavou s obručí, ale nepovedené riziko její snahu zhatilo a známka 15,150 tak v součtu stačila pouze na konečné 9. místo.

Doufejme, že si zde Klárka vybrala svou slabší chvilku a na mistrovství republiky 26. 5. bude náš oddíl dobře reprezentovat.

V kategorii kadetky starší mají letos gymnastky z TJ Slavia Karlovy Vary první pozici na startovní listině zřejmě rezervovanou.

Tentokrát nastupovala jako první z celé startovní listiny 16 závodnic Kristina Bernatová. V sestavě s míčem předvedla Kristina svůj standardně jistý výkon, škoda jen malého výpadku koncentrace uprostřed sestavy a z toho vyplývající nižší hodnocení 15,100. Sestavu se stuhou zacvičila s lehkostí a ladností a s minimem chybiček, ve výsledku16,100 acelkové 6. místo s nepatrnou ztrátou 0,1 na chomutovskou závodnici na místě pátém.

Zuzana Rubášová cvičila nejdříve se stuhou, která jí opravdu sluší. Na provedení ale byly patrné známky únavy či nedostatku energie, které se odrazily i ve známce 15,175. Sestava s míčem dopadla o poznání lépe a hodnocení 15,375 v celkovém součtu znamenalo 8. místo. Budeme Zuzce držet palce, aby její vystoupení 19. 5. na mistrovství republiky kadetek dopadlo co nejlépe.

Totéž samozřejmě platí i pro Annu Špičkovou, která se Chomutovského poháru kvůli školním povinnostem nemohla zúčastnit.

Výsledky Naděje mladší (15 startujících):

9. místo Klárka Tamchynová

švihadlo: 15,525 • obruč: 15,150
celkem: 29,675

Výsledky Kadetky starší (16 startujících):

6. místo Kristina Bernatová

míč: 15,100 • stuha: 16,100 
celkem: 31,200

8. místo Zuzana Rubášová

míč: 15,375 • stuha: 15,175 
celkem: 30,550

Oficiální výsledková listina nadějí mladších v PDF

Oficiální výsledková listina kadetek starších v PDF

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Carlsbad RG Cup

Logo RG Cup 2015 color.png

mezinárodní závody v moderní gymnastice

V roce 2021 proběhl již 9. ročník, zveme vás na jubilejní 10. ročník který je naplánován na
4. a 5. června 2022.


mezinárodní závody Carlsbad RG Cup probíhají za finanční podpory
Statutárního město Karlovy Vary a Karlovarského kraje

TOP akce 2022

11. a 25. ledna - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

4. a 5. června - Carlsbad RG Cup - 10. ročník | KV Arena

5. - 14. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

13. a 20 září - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

19. a 20. listopadu - Mistrovství ČR ve společných skladbách  | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2022

  • 05 Bře 2022

    Kontrolní trénink 2022

    závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 13 Bře 2022

    Hobit Cup 2022

    Finální rozpis • závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 19 Bře 2022

    Milevský pohár 2022

    Finální rozpis • závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barebora, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

  • 26 Bře 2022

    Monet Cup 2022

    Finální rozpis • závodnice: Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 02 Dub 2022

    Memoriál Aleny Fialové 2022

    Finální rozpis • závodnice: Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada,

  • 03 Dub 2022

    AJUR Cup 2022

    Finální rozpis • závodnice: Zemianková Emma, Yakimets Daniella, Pšeničková Vanesa, Kopfstein Laura, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 09 Dub 2022

    Goodwill Cup - Praha 2022

    Finální rozpis • Závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja

  • 23 Dub 2022

    Chomutovský pohár 2022 - sobota

    Závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella

  • 24 Dub 2022

    Chomutovský pohár 2022 - neděle

    závodnice: Sofiya Cherepanova, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 30 Dub 2022

    Oblastní přebory Volného programu 2022 - SOBOTA

    závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Bendová Jolana, Aldushina Sofia, Tokarova Daria, Samarska Vlada

  • 01 Kvě 2022

    Oblastní přebory Volného programu 2022 - NEDĚLE

    závodnice: Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 07 Kvě 2022

    Milevský Pohárek 2022

    závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Yakimets Daniella, Bašistová Beáta, Laslopová Barebora, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

  • 14 Kvě 2022

    MČR JUN B

    závodnice: Darja Fedunova, Diana Flaksová

  • 15 Kvě 2022

    MČR NST B

    závodnice: Aldushina Sofia, Bendová Jolana, Samarska Vlada

  • 21 Kvě 2022

  • 28 Kvě 2022

    MČR NML A

    Závodnice: Bašistová, Laslopová B., Kozlova

  • 29 Kvě 2022

    MČR NST A

    Závodnice: Kopfstein

  • 04 Čer 2022

    Carlsbad RG Cup 2022 - SOBOTA

    závodnice: Všechny gymnastiky VP i Mini, které zvládnou předepsaný počet sestav pro svou věkovou kategorii

  • 05 Čer 2022

    Carlsbad RG Cup 2022 - NEDĚLE

    závodnice: Všechny gymnastiky VP i Mini, které zvládnou předepsaný počet sestav pro svou věkovou kategorii

Archív