0 Kč

Na chomutovském poháru potvrdily karlovarské gymnastky svoji připravenost na mistrovství ČR

V nedělním odpoledni se přesně na Den matek konal další ročník Chomutovského poháru. Všechna děvčata chtěla dát svým maminkám jako dárek co nejlepší umístění.

Nemuseli jsme tentokrát brzy vstávat, protože závod začínal až v 13:30 a do Chomutova to není daleko.

Nejdříve nastoupila na závodní koberec ke svým sestavám Klárka Tamchynová v kategorii naděje mladší.

Švihadlo ji ale neposlouchalo, jak bychom si přáli, a jako by chyběl i elán, ve výsledku 14,525. Vylepšit skóre se snažila sestavou s obručí, ale nepovedené riziko její snahu zhatilo a známka 15,150 tak v součtu stačila pouze na konečné 9. místo.

Doufejme, že si zde Klárka vybrala svou slabší chvilku a na mistrovství republiky 26. 5. bude náš oddíl dobře reprezentovat.

V kategorii kadetky starší mají letos gymnastky z TJ Slavia Karlovy Vary první pozici na startovní listině zřejmě rezervovanou.

Tentokrát nastupovala jako první z celé startovní listiny 16 závodnic Kristina Bernatová. V sestavě s míčem předvedla Kristina svůj standardně jistý výkon, škoda jen malého výpadku koncentrace uprostřed sestavy a z toho vyplývající nižší hodnocení 15,100. Sestavu se stuhou zacvičila s lehkostí a ladností a s minimem chybiček, ve výsledku16,100 acelkové 6. místo s nepatrnou ztrátou 0,1 na chomutovskou závodnici na místě pátém.

Zuzana Rubášová cvičila nejdříve se stuhou, která jí opravdu sluší. Na provedení ale byly patrné známky únavy či nedostatku energie, které se odrazily i ve známce 15,175. Sestava s míčem dopadla o poznání lépe a hodnocení 15,375 v celkovém součtu znamenalo 8. místo. Budeme Zuzce držet palce, aby její vystoupení 19. 5. na mistrovství republiky kadetek dopadlo co nejlépe.

Totéž samozřejmě platí i pro Annu Špičkovou, která se Chomutovského poháru kvůli školním povinnostem nemohla zúčastnit.

Výsledky Naděje mladší (15 startujících):

9. místo Klárka Tamchynová

švihadlo: 15,525 • obruč: 15,150
celkem: 29,675

Výsledky Kadetky starší (16 startujících):

6. místo Kristina Bernatová

míč: 15,100 • stuha: 16,100 
celkem: 31,200

8. místo Zuzana Rubášová

míč: 15,375 • stuha: 15,175 
celkem: 30,550

Oficiální výsledková listina nadějí mladších v PDF

Oficiální výsledková listina kadetek starších v PDF

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Carlsbad RG Cup

Logo RG Cup 2015 color.png

mezinárodní závody v moderní gymnastice

V roce 2021 proběhl již 9. ročník, zveme vás na jubilejní 10. ročník který je naplánován na
4. a 5. června 2022.


mezinárodní závody Carlsbad RG Cup probíhají za finanční podpory
Statutárního město Karlovy Vary a Karlovarského kraje

TOP akce 2022

11. a 25. ledna - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

4. a 5. června - Carlsbad RG Cup - 10. ročník | KV Arena

5. - 14. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

13. a 20 září - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

19. a 20. listopadu - Mistrovství ČR ve společných skladbách  | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2021

  • 20 Srp 2021

    Hobit Cup 2021

    závodnice: finální rozpis Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára

  • 04 Zář 2021

    Oblastní přebory Volného programu 2021

    Finální rozpis závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Sattler Elizabeth, Podroužková Tereza, Aldushina Sofia, Tokarova Daria, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Samarska Vlada, Kopfstein Laura, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Aldushina Anastasia, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára, Soumarová Tereza, Herianová Kamila, Bernatová Kristina

  • 11 Zář 2021

    Goodwill Cup - Praha 2021

    Finální rozpis závodnice: Muras Anera, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Samarska Vlada, Bayerova Eliška, Lipovská Vanesa, Flaksová Diana 

  • 18 Zář 2021

    OIG GYM Cup 2021

    Finální rozpis závodnice: Laslopová B., Kozlova, Kopfstein, Samareva, Fedunova, Orlová, Bernatová

  • 19 Zář 2021

    O Hradeckou Stuhu 2021

    Finální rozpis Závodnice: Yakimets, Křížová, Bašistová, Podroužková, Bendová

  • 25 Zář 2021

    Plzeňský pohár 2021

    Finální rozpis závodnice: Zemianková, Laslopová R., Yakimets, Křížová, Bašistová Laslopová B., Kozlova, Kopfstein, Bernatová

  • 25 Zář 2021

    Ústecký pohár 2021

    Finální rozpis závodnice: Bendová, Flaksová, Bayerova, Samareva, Fedunova, Orlová, Soumarová

  • 02 Říj 2021

    MČR NML B

    Finální rozpis Závodnice:Bendová

  • 03 Říj 2021

    MČR SEN B

    Finální rozpis Závodnice:Bernatová

  • 23 Říj 2021

    MČR NML A - exhibice

    Finální rozpis Účastice:Všechny gymnastky VP

  • 23 Říj 2021

    MČR NML A - závodnice

    Finální rozpis Závodnice:Laslopová, Kozlova

  • 24 Říj 2021

    MČR NST A - exhibice

    Finální rozpis Účastice:Všechny gymnastky VP

  • 24 Říj 2021

    MČR NST A - závodnice

    Finální rozpis Závodnice:Kopfstein

  • 30 Říj 2021

    MČR NST B

    Závodnice:Samarska, Bayerova, Flaksová

  • 31 Říj 2021

    MČR JUN B

    Finální rozpis Závodnice:Samareva, Fedunova, Orlová

  • 06 Lis 2021

    Milevský pohár 2021

    závodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Kozlova Nelly, Laslopová Barebora, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

  • 20 Lis 2021

    Carlsbad RG Cup

     nominace: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Pšeničková Vanesa, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Podroužková Tereza, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Bayerova Eliška, Flaksová Diana, Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Soumarová Tereza, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 05 Pro 2021

    ČERT CUP

     nominace: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Pšeničková Vanesa, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Podroužková Tereza, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia

  • 17 Pro 2021

    Předvánoční rozloučení 2021

    Všechny gymnastky VP a Přípravky

Archív