0 Kč

Bohemka Bobík Cup a Bohemka Cup 2013

Svátek práce jsme se rozhodli oslavit jak jinak než závodně a do naší malé party jsme tentokrát vzali i 4 šikovné malé gymnastky ze základního programu 0. kategorie. Byly to pro ně první velké opravdové závody s velkou konkurencí z celé republiky. Nutno říci, že si to děvčátka celkem užívala, vzhledem k tomu, že šla jako první hned po deváté hodině, šlo to velmi rychle.

Všechny podaly své výkony nejlépe jak mohly, oproti sobotním závodům v Mariánských lázních však přeci jen s většími chybičkami a zakolísáním hlavně v sestavě bez náčiní – Cibulence, což nás mrzelo zejména u Klárky Orlové, kdy již opravdu bojovala o medailové umístění. I tak jsem za výsledek velmi spokojená, vždyť při tak velké konkurenci se umístit hned 3x v první desítce je víc než jsme mohli očekávat. Děvčatům gratuluji!

V odpoledním programu se představily všechny čtyři závodnice z volného programu a protože bylo přihlášeno opravdu velké množství děvčat, bylo zařazeno libovolné náčiní až do finále, kam postupovalo jen dané množství závodnic (většinou 8). V kategorii kadetek mladších nakonec závodilo pouze 8 děvčat, takže Klára Tamchynová si mohla zajet obě své sestavy bez větších nervů – přesto se však bohužel v míči objevilo množství chyb, které jí po krásné obruči stály lepší umístění.

V kategorii kadetek starších se Kristina Bernatová opět utkala se soupeřkami nejen z oblastních přeborů, ale z celé republiky. Zde se již hrálo o hodně, závodnic bylo dosti a do finále chtěly všechny. Povinná obruč poslouchala až do 2/3 sestavy, pak dvě chybky a Tínce uniklo finále o pouhých pár 0,05 bodu.

Juniorky také přijely v hojném počtu, je vidět, že se již s novými sestavami vesměs začínají sžívat a také si je užívat. Zde byl povinný míč – Zuzka zajela nádherně, bez velkých chyb a zaslouženě postoupila do finále, Anička tentokrát velmi špatnými manipulacemi pokazila jak se říká „vše, co se dá“. Doufejme, že toto sáhnutí si na dno bylo pro ni letos poslední.
Zuzce ve finále se stuhou nevyšly hlavně vyhazovačky, přesto si ve velké konkurenci velmi kvalitních juniorek zajistila hezké umístění.

Miroslava Špičková

Výsledky 0.B – ročník 2007 a mladší (28 startujících):

9. místo  Klára Svobodová bez náčiní

Výsledky 0.A – ročník 2006 (20 startující):

4. místo  Klára Orlová bez náčiní 
9. místo Nela Červenková bez náčiní
11. místo Daniela Jelínková bez náčiní

Výsledky KML (8 startujících):

6. místo  Klára Tamchynová míč • obruč • celkem 

Výsledky KST (16 startujících):

9. místo  Kristina Bernatová obruč • kužele • • celkem  

Výsledky Juniorky (12 startujících):

6. místo  Zuzana Rubášová míč  • stuha • celkem  
11. místo Anna Špičková míč  • stuha • celkem
Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Carlsbad RG Cup

Logo RG Cup 2015 color.png

mezinárodní závody v moderní gymnastice

V roce 2021 proběhl již 9. ročník, zveme vás na jubilejní 10. ročník který je naplánován na
4. a 5. června 2022.


mezinárodní závody Carlsbad RG Cup probíhají za finanční podpory
Statutárního město Karlovy Vary a Karlovarského kraje

TOP akce 2022

11. a 25. ledna - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

4. a 5. června - Carlsbad RG Cup - 10. ročník | KV Arena

5. - 14. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

13. a 20 září - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

19. a 20. listopadu - Mistrovství ČR ve společných skladbách  | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2022

  • 05 Bře 2022

    Kontrolní trénink 2022

    závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 13 Bře 2022

    Hobit Cup 2022

    Finální rozpis • závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 19 Bře 2022

    Milevský pohár 2022

    Finální rozpis • závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barebora, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

  • 26 Bře 2022

    Monet Cup 2022

    Finální rozpis • závodnice: Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 02 Dub 2022

    Memoriál Aleny Fialové 2022

    Finální rozpis • závodnice: Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada,

  • 03 Dub 2022

    AJUR Cup 2022

    Finální rozpis • závodnice: Zemianková Emma, Yakimets Daniella, Pšeničková Vanesa, Kopfstein Laura, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 09 Dub 2022

    Goodwill Cup - Praha 2022

    Finální rozpis • Závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja

  • 23 Dub 2022

    Chomutovský pohár 2022 - sobota

    Závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella

  • 24 Dub 2022

    Chomutovský pohár 2022 - neděle

    závodnice: Sofiya Cherepanova, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 30 Dub 2022

    Oblastní přebory Volného programu 2022 - SOBOTA

    závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Bendová Jolana, Aldushina Sofia, Tokarova Daria, Samarska Vlada

  • 01 Kvě 2022

    Oblastní přebory Volného programu 2022 - NEDĚLE

    závodnice: Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 07 Kvě 2022

    Milevský Pohárek 2022

    závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Yakimets Daniella, Bašistová Beáta, Laslopová Barebora, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

  • 14 Kvě 2022

    MČR JUN B

    závodnice: Darja Fedunova, Diana Flaksová

  • 15 Kvě 2022

    MČR NST B

    závodnice: Aldushina Sofia, Bendová Jolana, Samarska Vlada

  • 21 Kvě 2022

  • 28 Kvě 2022

    MČR NML A

    Závodnice: Bašistová, Laslopová B., Kozlova

  • 29 Kvě 2022

    MČR NST A

    Závodnice: Kopfstein

  • 04 Čer 2022

    Carlsbad RG Cup 2022 - SOBOTA

    závodnice: Všechny gymnastiky VP i Mini, které zvládnou předepsaný počet sestav pro svou věkovou kategorii

  • 05 Čer 2022

    Carlsbad RG Cup 2022 - NEDĚLE

    závodnice: Všechny gymnastiky VP i Mini, které zvládnou předepsaný počet sestav pro svou věkovou kategorii

Archív