Úvodní stránka » Aktuálně » Archiv aktualit 2013 » Věřím, že holky nepovolí a budou se snažit dál

Věřím, že holky nepovolí a budou se snažit dál

Již od sobotního mimořádného tréninku mám nutkání se vyjádřit k naší pódiové skladbě. Času moc nezbývá, ale po sobotních závodech v Chomutově už mi to nedalo.

V první řadě bych chtěla vyslovit obrovský dík naší trenérce Mirce, která opravdu vynaložila velké úsilí a energii, aby připravila naše neposedná Sluníčka a Hvězdičky na Chomutovskou premiéru. Věřte, že sehrát 5 + 5 děvčat do hudby a stejného kroku, není zrovna procházka růžovým sadem

Možná se zdá, v očích některých rodičů, že je tato trenérka na děti příliš „tvrdá“ a přísná, ale pokud jste někdy sledovali zejména druhou polovinu našich tréninků (a spoustu z vás v té tělocvičně sedět vídávám), musíte sebekriticky uznat, že těch 10 děvčat někdy vydá za 20 kluků.

(Já bych dodal, že mi někdy přijde Mirka příliš „měkká“, tak vidíte, že je to věcí názoru – pozn. Jiřího Heriana.)

Nikoho z nás netěší vidět naše holčičky na posledních místech, ale je to právě Mirka, která se snaží nejvíc, aby tam nebyly. Tímto samozřejmě nechci znehodnotit ani zlehčit práci ostatních trenérek, které určitě také dělaly, co mohly a já jim za to velice děkuji.

K sobotnímu vystoupení chci jen dodat, že holky ze sebe vydaly maximum v rámci sestavy, protože se vyhnuly mnoha chybám, které permanentně opakovaly na trénincích. Za to jim moc děkuji, cením si toho. Bohužel se domnívám, že jednotlivé prvky, které provedly, umí na druhou stranu o 100 % lépe, než je zacvičily. Určitě měly trému. Věřím, že holky nepovolí a budou se snažit dál. Vzhledem k tomu, jak malý je bodový rozdíl mezi ostatními kluby v tabulce, věřím, že to dotáhnou a zabodují!

Omlouvám se všem, jestli se jich má kritika či názor nějak dotkly, ale tak to cítím.

Mějte se krásně, a držme jim palce dál!

Liana

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

 1. Souhlasím (Lenka Svobodová, 21.10.2013 14:32:02) Odpovědět

  Díky za tabulku s bodovým hodnocením našich soupeřek. Naprosto souhlasím s tím co napsala Liana, máme hodně co zlepšovat, ale holky jsou šikovné a pokud pořádně zaberou, určitě mají na to posunout se do první poloviny:-) Mirko, děkuji za všechno co pro holky děláš a za tvojí neskutečnou trpělivost a obětavost.
  Lenka

 2. Body (Jirka H, 21.10.2013 16:02:44) Odpovědět

  Běžně to nedávám, ale nyní jsem tam schválně opsal komplet výsledky. Jsem rád, že to mělo smysl. Jinak naše velké holky (když byly malé), tj. Tína, Anča, Zuzka, Ája a Kačka taky nezačínaly první sezonu pódiovek z medailových pozic :). Takže se nebojím, že by se úspěchy nedostavily...

 3. Souhlasím (Ivana Králová (maminka Adrianky), 21.10.2013 16:13:55) Odpovědět

  Rovněž se ztotožňuji plně s Lianou a Lenkou. I já bych chtěla poděkovat trenérce Mirce a choreografce Terezce. Jak jsme mohli samy vidět, ''naše'' podiová sestava je v dobrém smyslu slova jiná oproti druhým - je veselá a hravá :-). Nehraje si na těžké umění, které bylo vidět u některých jiných družstev :-). Subjektivně si myslím, že velkou roli zde sehrál i věk, kdy naše holky patřily k nejmladším a nejméně zkušeným v jejich kategorii. Doufám, že do dalších závodů holky při trénincích zaberou a v neděli v Mariánských Lázních zabodují lépe :-).
  Ivana

  Ps: Závěrem bych ráda poděkovala všem činovníkům oddílu za obětavou práci.

 4. :) (Mirka, 22.10.2013 9:17:04) Odpovědět

  Jako trenérku mne nesmírně zahřálo u srdce , když jsem si přečetla článek od Liany a komentáře maminek od Klárky a Adrianky.
  Děkuji za důvěru, se kterou jste nám svěřili svá děvčátka a protože jsem sama byla dříve "pouze" maminkou, vím, jak těžké je někdy strávit mnohé situace okolo tohoto krásného sportu. Proto si velmi vážím Vašeho zodpovědného přístupu a velké podpory, které se nám dostává.
  Věřte, že je to věc velmi vzácná, ne-li v dnešní době přímo nevídaná :D

Výsledky

Výsledky Milevský pohár - 3. 3. 2018

4.3.2018

Milevský pohár jsou nejenom první závody...

» číst dál

Výsledky Memoriál Milady Duckeové Mariánské Lázně - 2. 4. 2017

2.4.2017

Svým výkonem nám udělala radost Barbora Laslopová...

» číst dál

Výsledky Zpč. liga 1. kolo - 2. 4. 2017

2.4.2017

Výkon našich děvčat odpovídal předpokladům...

» číst dál

Výsledky Milevský pohár - 1. 4. 2017

1.4.2017

Vzhledem k novým pravidlům moderní gymnastiky...

» číst dál

archiv


Odkazy:

Jsme členy Českého svazu moderní gymnastiky

Český svaz moderní gymnastiky

Územně patříme do Západočeské oblasti moderní gymnastiky

Západočeská oblast moderní gymnastiky

Jsme členy Sportovní unie Karlovarska / České unie sportu

Sportovní unie Karlovarska - ČUS


Gymnastické potřeby nakupujeme na

Natalyshop-SasakiOtevřené tréninkové programy TopGym 2018

Rozvojové středisko mládeže
ČSMG

Tréninkové centrum 
TopGym Karlovy Vary

Open Top Weekend
Karlovy Vary


Kontaktujte nás:

Telefon+420 602 495 191

E-mailinfo@gymnastika-kv.cz

Facebookhttps://www.facebook.com/
TopGymKarlovyVaryModerniGymnastika


Carlsbad RG Cup

web Karlovarského poháru, mezinárodních závodů v moderní gymnastice, které pořádá naš sportovní klub moderní gymnastiky


Sportovní klub moderní gymnastiky TopGym Karlovy Vary navazuje na svoji činnost v původním oddíle moderní gymnastiky TJ Slavia Karlovy Vary. Moderní gymnastika má v Karlových Varech dlouholetou tradici od roku 1955 a její závodnice dosahují v tomto krásném olympijském sportu skvělých výsledků. Jsme rádi za váš zájem o moderní gymnastiku a děkujeme všem, kteří nás podporují.

„Moderní gymnastika, jako sport spojující eleganci těla a zdraví pohybu, přirozeně patří do Karlových Varů a celého lázeňského regionu, kde se historicky snoubí léčivá síla přírody a krása lázeňských měst.“