0 Kč

Vánoční rhythmic gala exhibice 

pokyny pro gymnastky a rodiče

Věnujte prosím pečlivou pozornost následujícím pokynům tak, aby celá organizace proběhla hladce a bez zbytečných zádrhelů.

Upozorňujeme, že vzhledem k velké absenci bude možné až na generální zkoušce v Puppu určit s jistotou, která děvčata budou vystupovat. Nicméně slavnostních nástupů a předávání dárečků se zúčastní všechny.

Příchod děvčat a časový program

Děvčata budou přicházet po skupinkách, musí však přijít včas, aby se stihla převléknout, rozcvičit a vyzkoušet si vystoupení na koberci.

1. Skupina

VP: Bernatová, Tamchynová, Komarova, Balická, Hanková, Dejlová, Pelíšková, Zrůstová

  • Příchod 15:50 
  • Rozcvičení 16:10 – 16:30 
  • Zkoušky sestav jednotlivců (9 sestav) 16:30 -  16:50 
  • Zkoušky exhibic (Princezny a Pláště) – 16:50 – 17:00

2. Skupina

VP: Orlová, Jelínková, Fedunova, Fukarová, Kuklišová, Borovičková, Kopfstein, Williamson, Návorková, Kaplanová K., Aldushina A.

  • Příchod 16:20 
  • Rozcvičení 16:40 – 17:00 
  • Zkoušky sestav jednotlivců (7 sestav) 17:00 -  17:15 
  • Zkouška pódiovky 17:15 -  17:20
  • Zkouška exhibice (Variace malé) – 17:20 – 17:35

3. Skupina

ZP: Aldushina S., Balbyshkina, Belová, Čeremchina, Doležalová, Herianová, Hryščuková, Ječmenová, Kaplanová, Klausnerová, Kozlova, Kulagina, Lažanská, Ludvíková, Magauina, Městecká, Naďová, Nováková, Obodzynská, Olšanová, Palmová, Petrova, Petříková, Pittroffová, Plzáková, Protsyuk, Rybáková, Schaferová, Soumarová, Stejskalová, Volfová, Vyskočilová, Würknerová

  • Příchod 16:50 
  • Rozcvičení 17:15 – 17:35 
  • Zkoušky sestav jednotlivců (7 sestav) 17:35 -  17:45 
  • Zkouška exhibice  – 17:45 – 17:50

17:50 – 18:00 – Zkoušky externích exhibic

18:10 – Otevření sálu pro diváky

18:30 – Zahájení akce

Ustrojení a výbava děvčat

Děvčata si vezmou ošacení a kostýmy dle rozpisu exhibice, ve které budou vystupovat. Dále si všechna děvčata vezmou svůj závodní dres, ve kterém půjdou na nástup. Děvčata, která budou vystupovat se svými sestavami, nezapomenou náčiní. Kdo nemá ještě dres, bude mu zapůjčen na tréninku v úterý 8.12. Na nohy gymnastické špičky, kdo nemá, tak ponožky v předepsané barvě.

Všechna děvčata budou mít učesaný drdol, pokud to některý z rodičů ještě neumí, bude mít možnost se přiučit v šatně od ostatních.

Prosíme rodiče děvčat ze základního programu, aby pokud to je možné, dali holčičkám na vystoupení místo trička s krátkým rukávem raději tílko v dané barvě. Pokud se nepodaří, postačuje dříve avizované tričko.

Děvčatům dejte s sebou také pití a svačinu.

Doprava

Rodiče přivezou děvčata a postarají se o jejich převlečení a učesání. Pak je předají trenérkám a přijdou až na zahájení.

Pokud nepojedete MHD, je parkování možné u GH Pupp (50,- Kč / hod), u Galerie umění (20,- Kč / hod), v Mariánskolázeňské ulici nebo parkovacím domě pod Imperialem (40,- Kč / hod). Doporučujeme se případně domluvit mezi sebou a nechat na placeném parkovišti jenom auto pro svoz řidičů k autům zaparkovaným jinde.

Pomoc rodičů s organizací akce

Přivítáme vaši pomoc v těchto oblastech:

  • Stěhování koberců před akcí (úterý večer) a zpět (čtvrtek ráno).
  • Rozbalení koberců a příprava sálu.
  • Úklid sálu po akci.
  • Zajištění služeb fotografa a kameramana.
  • Zajištění dárečků pro holčičky.

Prosím, kontaktujte ohledně vaší pomoci mně na čísle 602 495 191.

Různé

Přivítáme, když rodiče přijdou ve svátečním oblečení (nemusí být společenské večerní).

Během exhibice bude v sále fungovat restaurační obsluha GH Pupp jako na plesech (byla nám poskytnuta nejnižší plesová cenová skupina).

Vstupné je zdarma, každý může dle svého uvážení poskytnut dobrovolný příspěvek oddílu do kasičky u vchodu.

Reportáž z vánoční akce vyjde v dvakrát Karlovarském Deníku. Oba výtisky budou každému zdarma k dispozici na úterním tréninku 15. prosince, prosím vyzvedněte si je.

Po skončení exhibice proběhne skupinové foto oddílu a budete mít možnost se individuálně vyfotografovat se svými holčičkami.

Sál nám bude k dispozici i po skončení, proběhne „volná zábava“, během níž provedeme úklid sálu (sbalení koberců a naší výzdoby). 

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Carlsbad RG Cup

Logo RG Cup 2015 color.png

mezinárodní závody v moderní gymnastice

V roce 2021 proběhl již 9. ročník, zveme vás na jubilejní 10. ročník který je naplánován na
4. a 5. června 2022.


mezinárodní závody Carlsbad RG Cup probíhají za finanční podpory
Statutárního město Karlovy Vary a Karlovarského kraje

TOP akce 2022

11. a 25. ledna - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

4. a 5. června - Carlsbad RG Cup - 10. ročník | KV Arena

5. - 14. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

13. a 20 září - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

19. a 20. listopadu - Mistrovství ČR ve společných skladbách  | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2022

  • 05 Bře 2022

    Kontrolní trénink 2022

    závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 13 Bře 2022

    Hobit Cup 2022

    Finální rozpis • závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 19 Bře 2022

    Milevský pohár 2022

    Finální rozpis • závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barebora, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

  • 26 Bře 2022

    Monet Cup 2022

    Finální rozpis • závodnice: Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 02 Dub 2022

    Memoriál Aleny Fialové 2022

    Finální rozpis • závodnice: Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada,

  • 03 Dub 2022

    AJUR Cup 2022

    Finální rozpis • závodnice: Zemianková Emma, Yakimets Daniella, Pšeničková Vanesa, Kopfstein Laura, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 09 Dub 2022

    Goodwill Cup - Praha 2022

    Finální rozpis • Závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja

  • 23 Dub 2022

    Chomutovský pohár 2022 - sobota

    Závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella

  • 24 Dub 2022

    Chomutovský pohár 2022 - neděle

    závodnice: Sofiya Cherepanova, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 30 Dub 2022

    Oblastní přebory Volného programu 2022 - SOBOTA

    závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Bendová Jolana, Aldushina Sofia, Tokarova Daria, Samarska Vlada

  • 01 Kvě 2022

    Oblastní přebory Volného programu 2022 - NEDĚLE

    závodnice: Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 07 Kvě 2022

    Milevský Pohárek 2022

    závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Yakimets Daniella, Bašistová Beáta, Laslopová Barebora, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

  • 14 Kvě 2022

    MČR JUN B

    závodnice: Darja Fedunova, Diana Flaksová

  • 15 Kvě 2022

    MČR NST B

    závodnice: Aldushina Sofia, Bendová Jolana, Samarska Vlada

  • 21 Kvě 2022

  • 28 Kvě 2022

  • 04 Čer 2022

    Carlsbad RG Cup 2022

    závodnice: Všechny gymnastiky VP i Mini, které zvládnou předepsaný počet sestav pro svou věkovou kategorii

Archív