OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Vánoční rhythmic gala exhibice 2015

Srdečně vás zveme na Vánoční rhythmic gala exhibici oddílu moderní gymnastiky TJ Slavia Karlovy Vary

9. 12. 2015 od 18:30 do 20:00 hodin

ve slavnostním sálu Grandhotelu Pupp, Mírové náměstí 2, Karlovy Vary

Vážení přátelé moderní gymnastiky, 
jsme hrdí, že se můžeme rozloučit s další úspěšnou sezónou, našimi závodnicemi, trenéry, rodiči, partnery a všemi, které tento krásný sport oslovuje právě na místě, které svoji krásou rovněž vyčnívá nad ostatní - v Grandhotelu Pupp, na stejném místě, kde se v roce 1958 konalo první mistrovství Československa v moderní gymnastice. Přijďte potleskem odměnit celoroční práci, odvahu a výkony malých i velkých gymnastek.

Hlavním partnerem akce je Grandhotel Pupp.

Těšíme se vaši účast!

Uvidíte:

  • Závodní sestavy volného programu našich zkušených i začínajících moderních gymnastek.
  • Exhibiční skupinová taneční vystoupení našich gymnastek i hostů.
  • Vystoupení karlovarské rodačky, juniorské mistryně a dlouholeté seniorské reprezentantky v moderní gymnastice, Andrei Kheilové.
  • Skupinové sestavy moderní gymnastiky oddílu Sokol Žižkov I. pod vedením Natalii Vorochobiny.
  • Exhibici tanečních mistrů Jana Ondera a Lucie Hunčárové.

změna programu vyhrazena

Vstupenky zdarma obdržíte před tréninkem nebo na základě registrace účasti, kterou prosím potvrďte do středy 2. prosince 2015 e-mailem: info@gymnastika-kv.cz nebo tel.: 602 495 191

Děkujeme za včasné potvrzení vaší účasti!


Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Karlovy Vary 2020: hlavní město moderní gymnastiky

V roce s magickým číslem 2020 bude moderní gymnastika v Karlových Varech již 65 let.

Proto jsme se rozhodli vytvořit pro rok 2020 nové výzvy a přinést do Karlových Varů gymnastiku v opravdu velkém stylu.

více o projektu KV2020

Vzhledem k epidemii koronaviru a vyhlášení nouzového stavu na jaře 2020 a následně i od podzimu 2020 až do jvětna 2021 došlo také k přerušení sportovních aktivit. Proto se náš projekt přesouvá až na rok 2022...

TOP akce 2021

6. - 15. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

září - Nábor do TopGym Karlovy Vary | termíny a místo budou upřesněny

říjen - Mistrovství ČR v NML-A, NST-A | Hala míčových sportů

říjen / listopad - Carlsbad RG Cup - 9. ročník | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2021

  • 20 Srp 2021

    Hobit Cup 2021

    závodnice: finální rozpis Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára

  • 04 Zář 2021

    Oblastní přebory Volného programu 2021

    Finální rozpis závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Sattler Elizabeth, Podroužková Tereza, Aldushina Sofia, Tokarova Daria, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Samarska Vlada, Kopfstein Laura, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Aldushina Anastasia, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára, Soumarová Tereza, Herianová Kamila, Bernatová Kristina

  • 11 Zář 2021

    Goodwill Cup - Praha 2021

    Finální rozpis závodnice: Muras Anera, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Samarska Vlada, Bayerova Eliška, Lipovská Vanesa, Flaksová Diana 

  • 18 Zář 2021

    OIG GYM Cup 2021

    Finální rozpis závodnice: Laslopová B., Kozlova, Kopfstein, Samareva, Fedunova, Orlová, Bernatová

  • 19 Zář 2021

    O Hradeckou Stuhu 2021

    Finální rozpis Závodnice: Yakimets, Křížová, Bašistová, Podroužková, Bendová

  • 25 Zář 2021

    Plzeňský pohár 2021

    Finální rozpis závodnice: Zemianková, Laslopová R., Yakimets, Křížová, Bašistová Laslopová B., Kozlova, Kopfstein, Bernatová

  • 25 Zář 2021

    Ústecký pohár 2021

    Finální rozpis závodnice: Bendová, Flaksová, Bayerova, Samareva, Fedunova, Orlová, Soumarová

  • 02 Říj 2021

    MČR NML B

    Finální rozpis Závodnice:Bendová

  • 03 Říj 2021

    MČR SEN B

    Finální rozpis Závodnice:Bernatová

  • 23 Říj 2021

    MČR NML A

    Finální rozpis Závodnice:Laslopová, Kozlova

  • 24 Říj 2021

    MČR NST A

    Finální rozpis Závodnice:Kopfstein

  • 30 Říj 2021

    MČR NST B

    Finální rozpis Závodnice:Samarska, Bayerova, Flaksová

  • 31 Říj 2021

    MČR JUN B

    Finální rozpis Závodnice:Samareva, Fedunova, Soumarová, Orlová

  • 06 Lis 2021

    Milevský pohár 2021

    závodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Kozlova Nelly, Laslopová Barebora, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

Archív