Západočeské oblastní přebory společných skladeb
Závodnice společné skladby:
NNML B Mini - Yakimets Daniella, Sattler Elizabeth, Šťavički Mia, Pelcová Aneta
NNML B Queens - Bašistová Beáta, Křížová Viktorie, Pachmanová Laura, Kozlova Nelly, Laslopová Barbora
NNML A Afrika - Bendová Jolana, Čáslavová Natálie, Lipovská Vanesa, Samarska Vlada
Dvojice NML - Bayerova ELiška, Kopfstein Laura
Dvojice NST - Borovičková Michaela, Fedunova Darja
Dvojice JUN - Klára Orlová, Samareva Alisa
Dvojice SEN - Bernatová Kristina, Špičková Anna
Startovné 100,- Kč / závodnici
Technický doprovod:
- Jiří Špička - rozhodčí, vedoucí výpravy, tel.: 602 449 831
- Miroslava Špičková - rozhodčí
- Jiří Herian - rozhodčí
- Kristina Bernatová - trenér
- Zuzana Kopfstein - trenér
- Ivana Laslopová - trenér
- Soňa Bendová - trenér
- Šťavički Jana - trenér
Pořadatel a místo konání:
SK MG Plzeň - Bolevec • Tělocvična TJ Slavoj Plzeň
Třebízského 12 • 326 00 Plzeň
GPS: 49.737742, 13.375500
Rámcový program závodu:
Sobota 16. listopadu 2019
7:45 |
příchod do haly |
8:30 |
předání všech gymnastek trenérům (namalované a učesané) |
8:20 - 8:50 |
registrace závodnic |
9:32 - 9:53 |
rozcvičení na závodní ploše TopGym Karlovy Vary |
9:00 - 9:30 |
porada rozhodčích a zástupců zúčastněných klubů |
10:00 |
zahájení závodů |
15:40 |
vyhlášení závodů |
Západočeské oblastní přebory společných skladeb
Závodnice společné skladby:
NNML B Mini - Yakimets Daniella, Sattler Elizabeth, Šťavički Mia, Pelcová Aneta
NNML B Queens - Bašistová Beáta, Křížová Viktorie, Pachmanová Laura, Kozlova Nelly, Laslopová Barbora
NNML A Afrika - Bendová Jolana, Čáslavová Natálie, Lipovská Vanesa, Samarska Vlada
Dvojice NML - Bayerova ELiška, Kopfstein Laura
Dvojice NST - Borovičková Michaela, Fedunova Darja
Dvojice JUN - Klára Orlová, Samareva Alisa
Dvojice SEN - Bernatová Kristina, Špičková Anna
Startovné 100,- Kč / závodnici
Technický doprovod:
Pořadatel a místo konání:
SK MG Plzeň - Bolevec • Tělocvična TJ Slavoj Plzeň
Třebízského 12 • 326 00 Plzeň
GPS: 49.737742, 13.375500
Rámcový program závodu:
Sobota 16. listopadu 2019