OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Rycon Cup České Budějovice 2019

Závodnice společné skladby:

NNML B Queens - Bašistová Beáta, Křížová Viktorie, Pachmanová Laura, Kozlova  Nelly, Laslopová Barbora  

NNML A Afrika - Bendová Jolana, Čáslavová Natálie, Lipovská Vanesa, Samarska Vlada

Dvojice NML - Bayerova ELiška, Kopfstein Laura

Dvojice NST - Borovičková Michaela, Fedunova Darja 

Dvojice JUN - Klára Orlová, Samareva Alisa

Dvojice SEN - Bernatová Kristina, Špičková Anna 

Startovné:
• 800,- Kč / společnou skladbu, tj. 200,- (160,-) / závodnici 
• 400,- Kč / dvojici, tj. 200 / závodnici

Technický doprovod:

  • Jiří Herian - rozhodčí + vedoucí výpravy, tel.: 602 495 191
  • Kristina Bernatová - trenér
  • Jiří Špička - trenér

Pořadatel a místo konání:

SKMG Máj • Sportovní hala Dlouhá louka
Stromovka 1216/12 • České Budějovice
GPS: 48.972210, 14.467709

Rámcový program závodu:

Sobota 9. lisotpadu 2019

7:30 - 8:00 příchod do haly
8:15
9:00
předání gymnastek trenérům - NNML učesané, namalované
- DT NML, NST, JUN učesané, namalované
8:00 - 8:30 registrace závodnic
9:24 - 9:33 rozcvičení na závodní ploše TopGym Karlovy Vary
8:45 - 9:30 porada rozhodčích a zástupců zúčastněných klubů 
9:40  zahájení závodů
13:47 - 13:50  rozcvičení na závodní ploše TopGym Karlovy Vary
14:00  slavnostní nástup a vyhlášení dopoledního závodu
16:30 vyhlášení odpoledního závodu

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Karlovy Vary 2020: hlavní město moderní gymnastiky

V roce s magickým číslem 2020 bude moderní gymnastika v Karlových Varech již 65 let.

Proto jsme se rozhodli vytvořit pro rok 2020 nové výzvy a přinést do Karlových Varů gymnastiku v opravdu velkém stylu.

více o projektu KV2020

Vzhledem k epidemii koronaviru a vyhlášení nouzového stavu na jaře 2020 a následně i od podzimu 2020 až do jvětna 2021 došlo také k přerušení sportovních aktivit. Proto se náš projekt přesouvá až na rok 2022...

TOP akce 2021

6. - 15. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

září - Nábor do TopGym Karlovy Vary | termíny a místo budou upřesněny

říjen - Mistrovství ČR v NML-A, NST-A | Hala míčových sportů

říjen / listopad - Carlsbad RG Cup - 9. ročník | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2021

  • 20 Srp 2021

    Hobit Cup 2021

    závodnice: finální rozpis Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára

  • 04 Zář 2021

    Oblastní přebory Volného programu 2021

    Finální rozpis závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Sattler Elizabeth, Podroužková Tereza, Aldushina Sofia, Tokarova Daria, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Samarska Vlada, Kopfstein Laura, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Aldushina Anastasia, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára, Soumarová Tereza, Herianová Kamila, Bernatová Kristina

  • 11 Zář 2021

    Goodwill Cup - Praha 2021

    Finální rozpis závodnice: Muras Anera, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Samarska Vlada, Bayerova Eliška, Lipovská Vanesa, Flaksová Diana 

  • 18 Zář 2021

    OIG GYM Cup 2021

    Finální rozpis závodnice: Laslopová B., Kozlova, Kopfstein, Samareva, Fedunova, Orlová, Bernatová

  • 19 Zář 2021

    O Hradeckou Stuhu 2021

    Finální rozpis Závodnice: Yakimets, Křížová, Bašistová, Podroužková, Bendová

  • 25 Zář 2021

    Plzeňský pohár 2021

    závodnice: Zemianková, Laslopová R., Yakimets, Křížová, Bašistová Laslopová B., Kozlova, Kopfstein, Bernatová

  • 25 Zář 2021

    Ústecký pohár 2021

    závodnice: Bendová, Flaksová, Bayerova, Samareva, Fedunova, Orlová, Soumarová

Archív