OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

O Hradeckou stuhu

Závodnice společné skladby:

NNML B Queens - Bašistová Beáta, Křížová Viktorie, Pachmanová Laura, Kozlova  Nelly, Laslopová Barbora  

NNML A Afrika - Bendová Jolana, Čáslavová Natálie, Lipovská Vanesa, Samarska Vlada

Dvojice NST - Borovičková Michaela, Fedunova Darja 

Dvojice JUN - Klára Orlová, Samareva Alisa

Dvojice SEN - Bernatová Kristina, Špičková Anna 

Borovičková Michaela (KML) - obruč + švihadlo
Fedunova Darja (KML) - obruč + švihadlo
Samareva Alisa (KML) - obruč + míč
Klára Orlová (KST) - obruč + míč
Bernatová Kristina (DOR) - obruč + míč 

Startovné:
• 800,- Kč / společnou skladbu, tj. 200,- (160,-) / závodnici
• 350,- Kč / dvojici, tj. 175 / závodnici
• 350,- Kč / jednotlivce

Technický doprovod:

  • Jiří Herian - rozhodčí + vedoucí výpravy, tel.: 602 495 191
  • Jiří Špička - trenér
  • Kristina Bernatová - trenér

Pořadatel a místo konání:

SK MG AJUR Hradec Králové • Městská sportovní hala Třebeš
Štefánikova ul. • Hradec Králové
GPS: 50°11'21.720"N, 15°50'22.353"E

Rámcový program závodu:

Sobota 26. října 2019

8:00 - 8:20  registrace závodnic
7:45
8:45
Předání gymnastek trenérům: SS NNML A, B - učesané, namalované
DT NST v tréninkové, učešou a namalují se potom
8:46 - 8:50 rozcvičení na závodní ploše TopGym Karlovy Vary
8:30 porada rozhodčích a zástupců zúčastněných klubů 
9:00 slavnostní nástup, zahájení závodů
11:00 Předání gymnastek trenérům: DT JUN, SEN
13:30 slavnostní nástup, vyhlášení SS NNML A, B; DV NST
18:00 vyhlášení odpoledního závodu


Karlovy Vary 2020: hlavní město moderní gymnastiky

V roce s magickým číslem 2020 bude moderní gymnastika v Karlových Varech již 65 let.

Proto jsme se rozhodli vytvořit pro rok 2020 nové výzvy a přinést do Karlových Varů gymnastiku v opravdu velkém stylu.

více o projektu KV2020

Vzhledem k epidemii koronaviru a vyhlášení nouzového stavu na jaře 2020 a následně i od podzimu 2020 až do jvětna 2021 došlo také k přerušení sportovních aktivit. Proto se náš projekt přesouvá až na rok 2022...

TOP akce 2021

6. - 15. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

září - Nábor do TopGym Karlovy Vary | termíny a místo budou upřesněny

říjen - Mistrovství ČR v NML-A, NST-A | Hala míčových sportů

říjen / listopad - Carlsbad RG Cup - 9. ročník | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2020/21

  • 26 Led 2020

    Lednová vločka - Tábor

    Finální rozpis • závodnice: Bernatová Kristina, Bendová Jolana, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Orlová Klára

  • 07 Bře 2020

    Goodwill Cup - Praha

    Finální rozpis • závodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Čáslavová Natálie, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Orlová Klára

  • 05 Zář 2020

    Hobit Cup

    Finální rozpis • závodnice: Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Aldushina Anastasia

  • 12 Zář 2020

    Milevský pohár

    Finální rozpiszávodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Pachmanová Laura, Bašistová Beáta, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 13 Zář 2020

    OIG GYM Cup

    Finální rozpis závodnice: Laslopová Barbora,Bendová Jolana ,Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Borovičková Michaela, Fedunova Darja,Orlová Klára,Tamchynová Klára

  • 20 Zář 2020

    Carlsbad RG Cup - Karlovy Vary

    Finální rozpis • nominace: Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Kopfstein Laura, Lipovská Vanesa, Borovičková Michaela, Aldushina Anastasia, Samareva Alisa, Herianová Kamila, Fedunova Darja, Soumarová Tereza, Orlová Klára, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 03 Říj 2020

    Plzeňský pohár

    Finální rozpis • závodnice: Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Borovičková Michaela, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 20 Srp 2021

    Hobit Cup 2021

    závodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára

Archív