0 Kč

Rozpis tréninků moderní gymnastiky leden - červen 2014

Gymnastky jsou rozděleny do skupin dle věkových a výkonnostních kategorií. V tomto pololetí bude základní program kat. 0. trénovat 2x týdně - 1,5 hodiny v úterý a 1 hodinu ve čtvrtek. Základní program I. a II. kat. bude trénovat 2x týdně - 2 hodiny v úterý a 1 hodinu ve čtvrtek. Volný program trénuje 3x týdně 2 hodiny. V rámci tréninku bude v úterý prováděna i nadále základní baletní průprava ve druhé (malé) tělocvičně. Skupiny gymnastek na baletní průpravu si budou koordinovat trenérky. Rozšířená baletní průprava probíhá pro zájemce v pondělí od 17:00 hodin v Alžbětiných lázních, cena je 300,- Kč / měsíc - kapacita je již obsazena.

ÚTERÝ 17:00 - 18:30 + ČTVRTEK 17:00 - 18:00 (19:00 PVP*)

Základní program kategorie 0.B (ročník 2008 a mladší):

Adámková Jana (*) Fialová Eliška (*) Ponimatkina Eva
Aldushina Anastasia Frousová Ella (*) Popová Kristina
Březinová Eliška (*) Fukarová Nikol (*) Švestková Markéta 
Doleželová Lisa (*) Hertlová Lucie Toufarová Kateřina (*)
Duongová Vanesa Kondrashova Elisaveta Volfová Zuzana
  Merunová Vanda Würknerová Vanesa 

Základní program kategorie 0.A (ročník 2007):

Baslerová Barbora (*) Kaplanová Karolína Reichová Adéla
Beljajeva Karolina Lochsmidtova Ajša (*) Reichová Anna
Daminova Evelina Malečková Barbora Štaflová Lucie
Fedunova Darja (*) Palmová Dominika  

(*) Označené gymnastky jsou zařazené do Přípravky volného programu (PVP)  a mají prodloužené tréninky ve čtvrtek až do 19:00 hodin.

ÚTERÝ 17:00 - 19:00 + ČTVRTEK 17:00 - 18:00 (19:00 PVP*)

Základní program kategorie I. (ročník 2005 - 2006):

Beerová Anna Holá Vanesa Sečányová Martina
Divišová Aneta Jelínková Daniela (*) Schwarzová Kateřina
Herianová Kamila (*) Pelíšková Klára (*) Zrůstová Veronika (*)

Základní program kategorie II. (ročník 2003 - 2004): 

Čižnárová Jana Rybáková Linda  
Ottová Claudia Volfová Kateřina  

(*) Označené gymnastky jsou zařazené do Přípravky volného programu (PVP) a mají prodloužené tréninky ve čtvrtek až do 19:00 hodin.
 

ÚTERÝ, ČTVRTEK, PÁTEK 17:00 - 19:00

Volný program kategorie NNML - Naděje nejmladší (ročník 2006 - 2007): 

Divišová Adriana  Orlová Klára Svobodová Klára 

Volný program kategorie KML - Kadetky mladší (ročník 2002 - 2003): 

Čornyjová Natálie     

Volný program kategorie KST - Kadetky starší (ročník 1999 - 2001): 

Deljová Nicole Tamchynová Klára   
Komarova Daria  Zmijová Martina   

Volný program kategorie DOR - Dorostenky (ročník 1998 a starší): 

Bernatová Kristina  Špičková Anna   Tuláková Zuzana 
Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Carlsbad RG Cup

Logo RG Cup 2015 color.png

mezinárodní závody v moderní gymnastice

V roce 2021 proběhl již 9. ročník, zveme vás na jubilejní 10. ročník který je naplánován na
4. a 5. června 2022.


mezinárodní závody Carlsbad RG Cup probíhají za finanční podpory
Statutárního město Karlovy Vary a Karlovarského kraje

TOP akce 2022

11. a 25. ledna - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

4. a 5. června - Carlsbad RG Cup - 10. ročník | KV Arena

5. - 14. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

13. a 20 září - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

19. a 20. listopadu - Mistrovství ČR ve společných skladbách  | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2022

  • 12 Lis 2022

    SS - Rycon Cup

    Závodnice: Večerníček, Halloween, všechny dvojice/trojice

  • 06 Lis 2022

    SS - Porta Bohemica Cup

    Závodnice: Večerníček, Halloween, všechny dvojice/trojice

  • 05 Lis 2022

    SS - Oblastní přebor společných skladeb

    Závodnice: Večerníček, Halloween, všechny dvojice/trojice

  • 28 Říj 2022

    SS - Pohár Královny Elišky

    Závodnice: Večerníček, Halloween, všechny dvojice/trojice

  • 23 Říj 2022

    SS - O pohár víly Mon Peri

    Závodnice: Večerníček, všechny dvojice/trojice

  • 15 Říj 2022

    SS - Cena města Chomutova

    Závodnice: Večerníček, Halloween, všechny dvojice/trojice

  • 05 Čer 2022

    Carlsbad RG Cup 2022 - NEDĚLE

    závodnice: Všechny gymnastiky VP i Mini, které zvládnou předepsaný počet sestav pro svou věkovou kategorii

  • 04 Čer 2022

    Carlsbad RG Cup 2022 - SOBOTA

    závodnice: Všechny gymnastiky VP i Mini, které zvládnou předepsaný počet sestav pro svou věkovou kategorii

  • 29 Kvě 2022

    MČR NST A

    Závodnice: Kopfstein

  • 28 Kvě 2022

    MČR NML A

    Závodnice: Bašistová, Laslopová B., Kozlova

  • 21 Kvě 2022

  • 15 Kvě 2022

    MČR NST B

    závodnice: Aldushina Sofia, Bendová Jolana, Samarska Vlada

  • 14 Kvě 2022

    MČR JUN B

    závodnice: Darja Fedunova, Diana Flaksová

  • 07 Kvě 2022

    Milevský Pohárek 2022

    závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Yakimets Daniella, Bašistová Beáta, Laslopová Barebora, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

  • 01 Kvě 2022

    Oblastní přebory Volného programu 2022 - NEDĚLE

    závodnice: Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 30 Dub 2022

    Oblastní přebory Volného programu 2022 - SOBOTA

    závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Bendová Jolana, Aldushina Sofia, Tokarova Daria, Samarska Vlada

  • 24 Dub 2022

    Chomutovský pohár 2022 - neděle

    závodnice: Sofiya Cherepanova, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 23 Dub 2022

    Chomutovský pohár 2022 - sobota

    Závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella

  • 09 Dub 2022

    Goodwill Cup - Praha 2022

    Finální rozpis • Závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja

  • 03 Dub 2022

    AJUR Cup 2022

    Finální rozpis • závodnice: Zemianková Emma, Yakimets Daniella, Pšeničková Vanesa, Kopfstein Laura, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 02 Dub 2022

    Memoriál Aleny Fialové 2022

    Finální rozpis • závodnice: Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada,

  • 26 Bře 2022

    Monet Cup 2022

    Finální rozpis • závodnice: Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 19 Bře 2022

    Milevský pohár 2022

    Finální rozpis • závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barebora, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

  • 13 Bře 2022

    Hobit Cup 2022

    Finální rozpis • závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 05 Bře 2022

    Kontrolní trénink 2022

    závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

Archív