OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Rozdělení NOVÝCH moderních gymnastek - podzim 2017

Nové moderní gymnastky, které přišly z červnového a zářijového náboru jsou rozděleny dle věku do příslušných skupin a dle toho budou mít tréninky v určené dny.

Skupina Základní program + přípravka

Tréninky v úterý a čtvrtek od 17:00 do 18:00 / 19:00 

Všechny tréninky jsou v tělocvičně SPgŠ

Bocharova Kristýna *, Brousilová Vendula, Burešová Anna *, Höhnlová Nella, Ivanova Sofya *, Kanayova Julie *, Kapounová Ellen *, Křížová Viktorie *, Květoňová Kristina, Mada Adéla *, Marková Anna *, Mashoshyna Ieva *, Rychetská Kateřina *, Tintěrová Adéla *, Tveryttnieva Alisa, Tvrdková Vanessa, Uvarova Sofia *, Yakimets Daniella *

Formáčková Daniela, Gazdová Natálie, Horká Karolina *, Krabová Karolína, Lesničenko Kateřina *, Lesničenko Olga *, Lísová Eliška, Součková Veronia, Tomášová Kristýna, Tsaava Anano *, Velková Veronika *, Widereillová Alena *, Žáková Hedvika

* označené mají ve čtvrtek trénink jen do 18:00

Skupina Volný program + velké

Tréninky v pondělí, úterý a pátek dle rozpisu

Pondělní trénínky jsou v hale Slávia (Buldoci)

Úterní tréninky jsou v tělocvičně SPgŠ

Páteční tréninky jsou rozdělené na dvě skupiny mezi malou tělocvičnu SPgŠ a halu Slávie (Buldoci) - vždy je zveřejněn (zaslán) rozpis předem

Bouzová Michaela, Grundmannová Eva, Hopková Ema, Kazdova Anežka, Kořánová Karolína, Sýkorová Miroslava, Šikulincová Kateřina

Tréninkové prostory:

SPgŠ - tělocvična Střední pedagogické školy v Karlových Varech - Drahovicích, Lidická 40. Vchod do tělocvičny je vlevo zahradou kolem školy, pak do spojovací chodby a vlevo směrem k tělocvičnám.


Zvětšit mapu 

Hala Slávia (Buldoci) - tréninková hala v areálu fotbalového stadionu FC Slávia v Drahovicích. Vjezd branou vedle hotelu Martell, zatočit na cestu vpravo a dojet k hale na druhé straně hřiště.

Karlovy Vary 2020: hlavní město moderní gymnastiky

V roce s magickým číslem 2020 bude moderní gymnastika v Karlových Varech již 65 let.

Proto jsme se rozhodli vytvořit pro rok 2020 nové výzvy a přinést do Karlových Varů gymnastiku v opravdu velkém stylu.

více o projektu KV2020

Vzhledem k epidemii koronaviru a vyhlášení nouzového stavu na jaře 2020 a následně i od podzimu 2020 až do jvětna 2021 došlo také k přerušení sportovních aktivit. Proto se náš projekt přesouvá až na rok 2022...

TOP akce 2021

6. - 15. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

září - Nábor do TopGym Karlovy Vary | termíny a místo budou upřesněny

říjen - Mistrovství ČR v NML-A, NST-A | Hala míčových sportů

říjen / listopad - Carlsbad RG Cup - 9. ročník | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2020/21

  • 26 Led 2020

    Lednová vločka - Tábor

    Finální rozpis • závodnice: Bernatová Kristina, Bendová Jolana, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Orlová Klára

  • 07 Bře 2020

    Goodwill Cup - Praha

    Finální rozpis • závodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Čáslavová Natálie, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Orlová Klára

  • 05 Zář 2020

    Hobit Cup

    Finální rozpis • závodnice: Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Aldushina Anastasia

  • 12 Zář 2020

    Milevský pohár

    Finální rozpiszávodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Pachmanová Laura, Bašistová Beáta, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 13 Zář 2020

    OIG GYM Cup

    Finální rozpis závodnice: Laslopová Barbora,Bendová Jolana ,Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Borovičková Michaela, Fedunova Darja,Orlová Klára,Tamchynová Klára

  • 20 Zář 2020

    Carlsbad RG Cup - Karlovy Vary

    Finální rozpis • nominace: Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Kopfstein Laura, Lipovská Vanesa, Borovičková Michaela, Aldushina Anastasia, Samareva Alisa, Herianová Kamila, Fedunova Darja, Soumarová Tereza, Orlová Klára, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 03 Říj 2020

    Plzeňský pohár

    Finální rozpis • závodnice: Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Borovičková Michaela, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 20 Srp 2021

    Hobit Cup 2021

    závodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára

Archív