0 Kč

Rozdělení gymnastek 

Rozdělení gymnastek tréninkových skupin VP a MINI pro jarní sezonu jednotlivců 2023

    Jméno Ročník Kategorie Náčiní Možná kvalifikace na MČR Členka Sportovní Akademie ČSMG
    Bernatová Kristina 1998 Seniorky B Míč, Kužele, Obruč Ano Ne
    Orlová Klára 2006 Seniorky B Míč, Kužele, Obruč Ano Ne
    Flaksová Diana 2009 Juniorky B Obruč, Stuha, Kužele Ano Ne
    Kopfstein Laura 2010 Juniorky A Obruč, Míč, Kužele, Stuha Ano Ne
    Samarska Vlada 2010 Juniorky B Obruč, Stuha, Kužele Ano Ne
    Bendová Jolana 2011 Naděje starší B Míč, Kužele, Obruč Ano Ne
    Tokarova Daria 2011 Naděje starší B Míč, Kužele, Obruč Ano Ne
    Laslopová Barbora 2012 Naděje starší A Obruč, Míč, Kužele, Stuha Ano Ano
    Kozlova Nelly 2012 Naděje starší A Obruč, Míč, Kužele, Stuha Ano Ano
    Bašistová Beáta 2013 Naděje mladší A 2013 Bez náčiní, Švihadlo, Obruč, Kužele Ano Ano
    Mitro Aneta 2013 Naděje mladší B Bez náčiní, Švihadlo, Obruč Ano Ne
    Pšeničková Vanesa 2014 Naděje mladší A 2014 Bez náčiní, Švihadlo, Obruč Ano Ano
    Yakimets Daniella 2014 Naděje mladší A 2014 Bez náčiní, Švihadlo, Obruč Ano Ano
    Negreskul Viktorie 2014 Naděje mladší B Bez náčiní, Švihadlo, Obruč Ano Ne
    Lukas Laura 2015 Naděje nejmladší Bez náčiní, Obruč Ne Ne
    Žbánková Sarah Emily 2015 Naděje nejmladší Bez náčiní, Obruč Ne Ano
    Laslopová Rozálie 2016 Naděje nejmladší Bez náčiní, Obruč Ne Ano
    Zemianková Emma 2016 Naděje nejmladší Bez náčiní, Obruč Ne Ano
    Bečvářová Zuzana 2017 Naděje nejmladší Bez náčiní Ne Ano
    Eldarusheva Asiya 2017 Naděje nejmladší Bez náčiní Ne Ne
    Balas Veronika 2015 Naděje nejmladší Bez náčiní, Obruč Ne Ne
    Filipenko Karolina 2017 Naděje nejmladší Bez náčiní Ne Ne
    Shukalova Liubov 2010 Juniorky B Obruč, Stuha, Kužele Ano Ne

    *Gymnastky nově příchozí z přípravky, jejichž jména nejsou uvedena v tabulce, v jarní sezoně závodit nebudou. Budou se učit nové dovednosti (koordinace, rovnováha, rozsahy, akrobacie, baletní průprava, prvky obtížnosti, práce s náčiním...) potřebné ke zvládnutí závodních sestav. 

    Carlsbad RG Cup

    Logo RG Cup 2015 color.png

    mezinárodní závody v moderní gymnastice

    V roce 2021 proběhl již 9. ročník, zveme vás na jubilejní 10. ročník který je naplánován na
    4. a 5. června 2022.


    mezinárodní závody Carlsbad RG Cup probíhají za finanční podpory
    Statutárního město Karlovy Vary a Karlovarského kraje

    TOP akce 2022

    11. a 25. ledna - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

    4. a 5. června - Carlsbad RG Cup - 10. ročník | KV Arena

    5. - 14. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

    13. a 20 září - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

    Kalendář akcí a závodů 2022

    • 20 Lis 2022

      MČR DT

      Finální rozpis Závodnice:DT NML, NST, SEN

    • 19 Lis 2022

      MČR SS

      Finální rozpis Závodnice:Halloween

    • 12 Lis 2022

      SS - Rycon Cup

      Finální rozpis Závodnice: Večerníček, Halloween, všechny dvojice/trojice

    • 06 Lis 2022

      SS - Porta Bohemica Cup

      Finální rozpis Závodnice: Večerníček, Halloween, všechny dvojice/trojice

    • 05 Lis 2022

      SS - Oblastní přebor společných skladeb

      Finální rozpis Závodnice: Večerníček, Halloween, všechny dvojice/trojice

    • 28 Říj 2022

      SS - Pohár Královny Elišky

      Finální rozpis Závodnice: Večerníček, Halloween, všechny dvojice/trojice

    • 23 Říj 2022

      SS - O pohár víly Mon Peri

      Finální rozpis Závodnice: Večerníček, všechny dvojice/trojice

    • 15 Říj 2022

      SS - Cena města Chomutova

      Finální rozpis Závodnice: Večerníček, Halloween, všechny dvojice/trojice

    • 05 Čer 2022

      Carlsbad RG Cup 2022 - NEDĚLE

      závodnice: Všechny gymnastiky VP i Mini, které zvládnou předepsaný počet sestav pro svou věkovou kategorii

    • 04 Čer 2022

      Carlsbad RG Cup 2022 - SOBOTA

      závodnice: Všechny gymnastiky VP i Mini, které zvládnou předepsaný počet sestav pro svou věkovou kategorii

    • 29 Kvě 2022

      MČR NST A

      Závodnice: Kopfstein

    • 28 Kvě 2022

      MČR NML A

      Závodnice: Bašistová, Laslopová B., Kozlova

    • 21 Kvě 2022

    • 15 Kvě 2022

      MČR NST B

      závodnice: Aldushina Sofia, Bendová Jolana, Samarska Vlada

    • 14 Kvě 2022

      MČR JUN B

      závodnice: Darja Fedunova, Diana Flaksová

    • 07 Kvě 2022

      Milevský Pohárek 2022

      závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Yakimets Daniella, Bašistová Beáta, Laslopová Barebora, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

    • 01 Kvě 2022

      Oblastní přebory Volného programu 2022 - NEDĚLE

      závodnice: Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

    • 30 Dub 2022

      Oblastní přebory Volného programu 2022 - SOBOTA

      závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Bendová Jolana, Aldushina Sofia, Tokarova Daria, Samarska Vlada

    • 24 Dub 2022

      Chomutovský pohár 2022 - neděle

      závodnice: Sofiya Cherepanova, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

    • 23 Dub 2022

      Chomutovský pohár 2022 - sobota

      Závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella

    • 09 Dub 2022

      Goodwill Cup - Praha 2022

      Finální rozpis • Závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja

    • 03 Dub 2022

      AJUR Cup 2022

      Finální rozpis • závodnice: Zemianková Emma, Yakimets Daniella, Pšeničková Vanesa, Kopfstein Laura, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

    • 02 Dub 2022

      Memoriál Aleny Fialové 2022

      Finální rozpis • závodnice: Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada,

    • 26 Bře 2022

      Monet Cup 2022

      Finální rozpis • závodnice: Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

    • 19 Bře 2022

      Milevský pohár 2022

      Finální rozpis • závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barebora, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

    • 13 Bře 2022

      Hobit Cup 2022

      Finální rozpis • závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

    • 05 Bře 2022

      Kontrolní trénink 2022

      závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

    Archív