OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Propagace Carlsbad RG Cup

Aktualizuji dle vámi zaslaných informací průběžně seznam míst, kam se umístili plakáty k červnovým mezinárodním závodům.

Čekárny zdravotních zařízení:

  • Dětská poliklinika Karlovy Vary - lékárna + BIKO
  • Dr. Anděl Drahovice

 

Školy:

  • VOŠ cestovního ruchu Karlovy Vary
  • 2. mateřská škola Karlovy vary, Krušnohorská 16
  • ZŠ Komenského Drahovice
  • ZŠ Otovice
  • ZŠ Libušina
  • ZŠ Horní Slavkov
  • ZUŠ Horní Slavkov
  • ZŠ Šmeralova
  • ZUŠ Rybáře
  • MŠ Dvory
  • ZŠ Dvory
  • ZŠ Tuhnice
  • MŠ Bohatice
  • MŠ Tašovice
  • MŠ Čankovská
  • Mateřské centrum Stará Role
  • MŠ Dalovice
  • MŠ Tuhnice
  • MŠ Sokolov - sídliště Michal
  • ZŠ Truhlářská Stará Role I. + II. stupeň
  • ZŠ Konečná Čankovská
  • ZŠ Růžový Vrch
  • ZŠ Dukla
  • ZŠ Dalovice
  • Gymnázium Karlovy Vary
  • ZŠ v Chodově
  • Střední škola zdravotní KV

 

Úřady, instituce a organizace:

  • Krajský úřad Karlovy Vary - budova A
  • Magistrát Karlovy Vary
  • Krajská knihovna Karkovy Vary - velké plakáty + pozvánky
  • Knihovna Drahovice
  • Růžový vrch KV - Městská knihovna
  • Letiště Karlovy Vary
  • Obecní úřad Otovice
  • Karlovarský kraj
  • OSSZ
  • VZP
  • Finanční úřad
  • MÚ Nová Role + vývěsky
  • Kultruní dům Nová Role
  • Sedlecký kaolin
  • Vodárny a kanalizace Karlovy Vary
  • Bazén KV Arena
  • Porcelánka Thun Nová Role
  • Barvy - laky Mariánské Lázně

 

Obchody a služby:

  • Hračkárna - Horova ulice - u Tržnice
  • Knihkupectví Pavel Dobrovský - Zeyerova 1121/19 (naproti Tržnici)
  • Prodej sportovních medailí na AC Start
  • Gaza Sport
  • Delikates Bulharská
  • Gastronom Dr. Bechera
  • CK Klara
  • Kosmetický salon Thermal
  • Plavání Sedlec
  • Thajské masáže Thermal
  • Fit klub Tyran Stará Role
  • Alžbětiny Lázně
  • Domácí potřeby na náměstí v Chodově
  • Salon Identiti Ostrov
  • Fitcentrum BoBa

 

Hotely:

  • Imperial
  • Sansoussi
  • Plazza
  • Romania
  • Elwa
  • Humbolt
  • Royal Regent
  • Sirius
  • Venus
  • Modena
  • Goethe
  • Moskevský dvůr
  • Čajkovskij
  • Bristol
  • Kriváň
  • Jessenius
  • Thermal
  • Astoria
  • Salve
  • Olympia
  • Central,
  • Dvořák,
  • Quisisana
  • Esplanade
  • Krásná královna
  • Maltézský kříž
  • Esplanade
  • Kučera
Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Karlovy Vary 2020: hlavní město moderní gymnastiky

V roce s magickým číslem 2020 bude moderní gymnastika v Karlových Varech již 65 let.

Proto jsme se rozhodli vytvořit pro rok 2020 nové výzvy a přinést do Karlových Varů gymnastiku v opravdu velkém stylu.

více o projektu KV2020

Vzhledem k epidemii koronaviru a vyhlášení nouzového stavu na jaře 2020 a následně i od podzimu 2020 až do jvětna 2021 došlo také k přerušení sportovních aktivit. Proto se náš projekt přesouvá až na rok 2022...

TOP akce 2021

6. - 15. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

září - Nábor do TopGym Karlovy Vary | termíny a místo budou upřesněny

říjen - Mistrovství ČR v NML-A, NST-A | Hala míčových sportů

říjen / listopad - Carlsbad RG Cup - 9. ročník | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2021

  • 20 Srp 2021

    Hobit Cup 2021

    závodnice: finální rozpis Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára

  • 04 Zář 2021

    Oblastní přebory Volného programu 2021

    Finální rozpis závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Sattler Elizabeth, Podroužková Tereza, Aldushina Sofia, Tokarova Daria, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Samarska Vlada, Kopfstein Laura, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Aldushina Anastasia, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára, Soumarová Tereza, Herianová Kamila, Bernatová Kristina

  • 11 Zář 2021

    Goodwill Cup - Praha 2021

    Finální rozpis závodnice: Muras Anera, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Samarska Vlada, Bayerova Eliška, Lipovská Vanesa, Flaksová Diana 

  • 18 Zář 2021

    OIG GYM Cup 2021

    Finální rozpis závodnice: Laslopová B., Kozlova, Kopfstein, Samareva, Fedunova, Orlová, Bernatová

  • 19 Zář 2021

    O Hradeckou Stuhu 2021

    Finální rozpis Závodnice: Yakimets, Křížová, Bašistová, Podroužková, Bendová

  • 25 Zář 2021

    Plzeňský pohár 2021

    Finální rozpis závodnice: Zemianková, Laslopová R., Yakimets, Křížová, Bašistová Laslopová B., Kozlova, Kopfstein, Bernatová

  • 25 Zář 2021

    Ústecký pohár 2021

    Finální rozpis závodnice: Bendová, Flaksová, Bayerova, Samareva, Fedunova, Orlová, Soumarová

  • 02 Říj 2021

    MČR NML B

    Finální rozpis Závodnice:Bendová

  • 03 Říj 2021

    MČR SEN B

    Finální rozpis Závodnice:Bernatová

  • 23 Říj 2021

    MČR NML A

    Finální rozpis Závodnice:Laslopová, Kozlova

  • 24 Říj 2021

    MČR NST A

    Finální rozpis Závodnice:Kopfstein

  • 30 Říj 2021

    MČR NST B

    Finální rozpis Závodnice:Samarska, Bayerova, Flaksová

  • 31 Říj 2021

    MČR JUN B

    Finální rozpis Závodnice:Samareva, Fedunova, Soumarová, Orlová

  • 06 Lis 2021

    Milevský pohár 2021

    závodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Kozlova Nelly, Laslopová Barebora, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

Archív