OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Předběžný kalendář závodů na jaro 2018

Termíny i nominace se budou ještě upřesňovat či měnit. Aktualizováno 7. 3.

17. 3. - Mickey Mouse Třebíč

TR: Pelíšková, RO: Špička

Z: Pelíšková, Orlová, Tamchynová, Špičková, Soumarová

18. 3. - Rapid Gym Cup Bratislava - ZRUŠENO

TR: Novikova, RO: Gudovskikh

Z: Laslopová, Kozlova, Fedunova

24. 3. - Žďárská Sněženka - ZRUŠENO

TR: Pelíšková, RO: ???

Z: Pelíšková, Rybáková, Fedunova, Borovičková, Lažanská,

31. 3. - AJUR Cup Hradec Králové

TR: Špička, RO: Herian

Z: Bernatová, Orlová, Špičková, Tamchynová, Fedunova

30. 3. - Hobit Cup Plzeň

změna termínu

TR: Plzáková, RO: Lakšina, Nyčová

Z: Bendová, Laslopová, Flaksová, Hönlová, Kozlova, Křížová, Lipovská, Plzáková, Žáková, Městecká, Borovičková, Čáslavová, Bayerova

6. - 8. 4. - Elegantia Spring Cup Bulgie

TR: Gudovskikh, Pelíšková RO: Herian

Z: Bernatová, Fedunova, Borovičková, Pelíšková

7. 4. - Goodwill Cup Praha

TR: Kopfstein, RO: Novikova

Z: Kopfstein, Soumarová, Laslopová, Kozlova

8. 4. - Memoriál Aleny Fialové Plzeň

TR: Kopfstein, Lakšina, RO: Špičková, Špička

Z: Špičková, Herianová, Schaferová, Orlová, Belova,Tamchynová, 

8. 4. - Memoriál Duckeové - Mariánské Lázně - ZRUŠENO

TR: Hanková, Nyčová, RO: Adámková

ZP jednotlivci - všechny závodnice, které zvládnou své sestavy

14. 4. - Vinohradský hrozen Praha - ZRUŠENO

TR: Novikova, Kopfstein, RO: Gudovskikh, Herian

Z: Bernatová, Tamchynová, Kopfstein, Kozlova, Orlová, Borovičková, Fedunova, Pelíšková

21. 4. - Jablonecká perlička Jablonec nad Nisou

TR: Špičková, Pelíšková, RO: Herian

Z: Bernatová, Špičková, Laslopová, Pelíšková, Orlová, Schaferiová, Soumarová, Herianová

28. 4. - Přerovská stuha Přerov - ZRUŠENO

TR: Pelíšková, RO: Špičková

Z: Špičková, Tamchynová, Fedunova, Pelíšková, Schaferová

28. 4. - OPEN přebor Mariánské Lázně - ZRUŠENO

TR: Plzáková, Nyčová, RO: Adámková

ZP jednotlivci - všechny závodnice, které zvládnou své sestavy

29. 4. - Chomutovský pohár

TR: Kopfstein, RO: Herian

Z: Bernatová, Herianová, Laslopová, Kopfstein, Borovičková, Kozlova

1. 5. - Zpč. oblastní přebor VP Karlovy Vary

TR: Novikova, Plzáková, Kopfstein, RO: Gudovskikh, Špičková, Herian, Špička, Lakšina, Nyčová

VP jednotlivci - všechny závodnice které zvládnou všechny své sestavy

5. 3. - Milevský pohárek

VP jednotlivci - nominované závodnice

8. 5. - Oddílový závod TopGym Karlovy Vary

VP  + ZP jednotlivci - všechny gymnastky

13. 5. - Zpč. oblastní přebor ZP Mariánské Lázně - ZRUŠENO

TR: Pelíšková RO: Adámková, Nyčová

ZP jednotlivci - všechny závodnice, které zvládnou své sestavy

13. 5. - MČR DOR

VP jednotlivci - děvčata která postoupí z OP

19. 5. - MČR KML

VP jednotlivci - děvčata která postoupí z OP

20. 5. - MČR KST

VP jednotlivci - děvčata která postoupí z OP

26. 5. - MČR NST

VP jednotlivci - děvčata která postoupí z OP

27. 5. - MČR NML 

VP jednotlivci - děvčata která postoupí z OP

2. 6. - Táborský pohár

VP jednotlivci - nominované závodnice

9. 6. - Plzeňský pohár

VP jednotlivci - nominované závodnice

16. 6. - Carlsbad RR Cup - TopGym Karlovy Vary

VP jednotlivci - všechny závodnice

23. 6. - Plzeňský soudek - přátelský závod

VP jednotlivci - všechny závodnice

3. - 12. 8. - Letní sportovní soustředění Tachov

všechny gymnastky

Karlovy Vary 2020: hlavní město moderní gymnastiky

V roce s magickým číslem 2020 bude moderní gymnastika v Karlových Varech již 65 let.

Proto jsme se rozhodli vytvořit pro rok 2020 nové výzvy a přinést do Karlových Varů gymnastiku v opravdu velkém stylu.

více o projektu KV2020

Vzhledem k epidemii koronaviru a vyhlášení nouzového stavu na jaře 2020 a následně i od podzimu 2020 až do jvětna 2021 došlo také k přerušení sportovních aktivit. Proto se náš projekt přesouvá až na rok 2022...

TOP akce 2021

6. - 15. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

září - Nábor do TopGym Karlovy Vary | termíny a místo budou upřesněny

říjen - Mistrovství ČR v NML-A, NST-A | Hala míčových sportů

říjen / listopad - Carlsbad RG Cup - 9. ročník | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2020/21

  • 26 Led 2020

    Lednová vločka - Tábor

    Finální rozpis • závodnice: Bernatová Kristina, Bendová Jolana, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Orlová Klára

  • 07 Bře 2020

    Goodwill Cup - Praha

    Finální rozpis • závodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Čáslavová Natálie, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Orlová Klára

  • 05 Zář 2020

    Hobit Cup

    Finální rozpis • závodnice: Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Aldushina Anastasia

  • 12 Zář 2020

    Milevský pohár

    Finální rozpiszávodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Pachmanová Laura, Bašistová Beáta, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 13 Zář 2020

    OIG GYM Cup

    Finální rozpis závodnice: Laslopová Barbora,Bendová Jolana ,Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Borovičková Michaela, Fedunova Darja,Orlová Klára,Tamchynová Klára

  • 20 Zář 2020

    Carlsbad RG Cup - Karlovy Vary

    Finální rozpis • nominace: Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Kopfstein Laura, Lipovská Vanesa, Borovičková Michaela, Aldushina Anastasia, Samareva Alisa, Herianová Kamila, Fedunova Darja, Soumarová Tereza, Orlová Klára, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 03 Říj 2020

    Plzeňský pohár

    Finální rozpis • závodnice: Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Borovičková Michaela, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 20 Srp 2021

    Hobit Cup 2021

    závodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára

Archív