0 Kč

Předběžný kalendář závodů na jaro 2018

Termíny i nominace se budou ještě upřesňovat či měnit. Aktualizováno 7. 3.

17. 3. - Mickey Mouse Třebíč

TR: Pelíšková, RO: Špička

Z: Pelíšková, Orlová, Tamchynová, Špičková, Soumarová

18. 3. - Rapid Gym Cup Bratislava - ZRUŠENO

TR: Novikova, RO: Gudovskikh

Z: Laslopová, Kozlova, Fedunova

24. 3. - Žďárská Sněženka - ZRUŠENO

TR: Pelíšková, RO: ???

Z: Pelíšková, Rybáková, Fedunova, Borovičková, Lažanská,

31. 3. - AJUR Cup Hradec Králové

TR: Špička, RO: Herian

Z: Bernatová, Orlová, Špičková, Tamchynová, Fedunova

30. 3. - Hobit Cup Plzeň

změna termínu

TR: Plzáková, RO: Lakšina, Nyčová

Z: Bendová, Laslopová, Flaksová, Hönlová, Kozlova, Křížová, Lipovská, Plzáková, Žáková, Městecká, Borovičková, Čáslavová, Bayerova

6. - 8. 4. - Elegantia Spring Cup Bulgie

TR: Gudovskikh, Pelíšková RO: Herian

Z: Bernatová, Fedunova, Borovičková, Pelíšková

7. 4. - Goodwill Cup Praha

TR: Kopfstein, RO: Novikova

Z: Kopfstein, Soumarová, Laslopová, Kozlova

8. 4. - Memoriál Aleny Fialové Plzeň

TR: Kopfstein, Lakšina, RO: Špičková, Špička

Z: Špičková, Herianová, Schaferová, Orlová, Belova,Tamchynová, 

8. 4. - Memoriál Duckeové - Mariánské Lázně - ZRUŠENO

TR: Hanková, Nyčová, RO: Adámková

ZP jednotlivci - všechny závodnice, které zvládnou své sestavy

14. 4. - Vinohradský hrozen Praha - ZRUŠENO

TR: Novikova, Kopfstein, RO: Gudovskikh, Herian

Z: Bernatová, Tamchynová, Kopfstein, Kozlova, Orlová, Borovičková, Fedunova, Pelíšková

21. 4. - Jablonecká perlička Jablonec nad Nisou

TR: Špičková, Pelíšková, RO: Herian

Z: Bernatová, Špičková, Laslopová, Pelíšková, Orlová, Schaferiová, Soumarová, Herianová

28. 4. - Přerovská stuha Přerov - ZRUŠENO

TR: Pelíšková, RO: Špičková

Z: Špičková, Tamchynová, Fedunova, Pelíšková, Schaferová

28. 4. - OPEN přebor Mariánské Lázně - ZRUŠENO

TR: Plzáková, Nyčová, RO: Adámková

ZP jednotlivci - všechny závodnice, které zvládnou své sestavy

29. 4. - Chomutovský pohár

TR: Kopfstein, RO: Herian

Z: Bernatová, Herianová, Laslopová, Kopfstein, Borovičková, Kozlova

1. 5. - Zpč. oblastní přebor VP Karlovy Vary

TR: Novikova, Plzáková, Kopfstein, RO: Gudovskikh, Špičková, Herian, Špička, Lakšina, Nyčová

VP jednotlivci - všechny závodnice které zvládnou všechny své sestavy

5. 3. - Milevský pohárek

VP jednotlivci - nominované závodnice

8. 5. - Oddílový závod TopGym Karlovy Vary

VP  + ZP jednotlivci - všechny gymnastky

13. 5. - Zpč. oblastní přebor ZP Mariánské Lázně - ZRUŠENO

TR: Pelíšková RO: Adámková, Nyčová

ZP jednotlivci - všechny závodnice, které zvládnou své sestavy

13. 5. - MČR DOR

VP jednotlivci - děvčata která postoupí z OP

19. 5. - MČR KML

VP jednotlivci - děvčata která postoupí z OP

20. 5. - MČR KST

VP jednotlivci - děvčata která postoupí z OP

26. 5. - MČR NST

VP jednotlivci - děvčata která postoupí z OP

27. 5. - MČR NML 

VP jednotlivci - děvčata která postoupí z OP

2. 6. - Táborský pohár

VP jednotlivci - nominované závodnice

9. 6. - Plzeňský pohár

VP jednotlivci - nominované závodnice

16. 6. - Carlsbad RR Cup - TopGym Karlovy Vary

VP jednotlivci - všechny závodnice

23. 6. - Plzeňský soudek - přátelský závod

VP jednotlivci - všechny závodnice

3. - 12. 8. - Letní sportovní soustředění Tachov

všechny gymnastky

Carlsbad RG Cup

Logo RG Cup 2015 color.png

mezinárodní závody v moderní gymnastice

V roce 2021 proběhl již 9. ročník, zveme vás na jubilejní 10. ročník který je naplánován na
4. a 5. června 2022.


mezinárodní závody Carlsbad RG Cup probíhají za finanční podpory
Statutárního město Karlovy Vary a Karlovarského kraje

TOP akce 2022

11. a 25. ledna - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

4. a 5. června - Carlsbad RG Cup - 10. ročník | KV Arena

5. - 14. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

13. a 20 září - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

19. a 20. listopadu - Mistrovství ČR ve společných skladbách  | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2022

  • 05 Bře 2022

    Kontrolní trénink 2022

    závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 13 Bře 2022

    Hobit Cup 2022

    Finální rozpis • závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 19 Bře 2022

    Milevský pohár 2022

    Finální rozpis • závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barebora, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

  • 26 Bře 2022

    Monet Cup 2022

    Finální rozpis • závodnice: Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 02 Dub 2022

    Memoriál Aleny Fialové 2022

    Finální rozpis • závodnice: Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada,

  • 03 Dub 2022

    AJUR Cup 2022

    Finální rozpis • závodnice: Zemianková Emma, Yakimets Daniella, Pšeničková Vanesa, Kopfstein Laura, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 09 Dub 2022

    Goodwill Cup - Praha 2022

    Finální rozpis • Závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja

  • 23 Dub 2022

    Chomutovský pohár 2022 - sobota

    Závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella

  • 24 Dub 2022

    Chomutovský pohár 2022 - neděle

    závodnice: Sofiya Cherepanova, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 30 Dub 2022

    Oblastní přebory Volného programu 2022 - SOBOTA

    závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Bendová Jolana, Aldushina Sofia, Tokarova Daria, Samarska Vlada

  • 01 Kvě 2022

    Oblastní přebory Volného programu 2022 - NEDĚLE

    závodnice: Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 07 Kvě 2022

    Milevský Pohárek 2022

    závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Yakimets Daniella, Bašistová Beáta, Laslopová Barebora, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

  • 14 Kvě 2022

    MČR JUN B

    závodnice: Darja Fedunova, Diana Flaksová

  • 15 Kvě 2022

    MČR NST B

    závodnice: Aldushina Sofia, Bendová Jolana, Samarska Vlada

  • 21 Kvě 2022

  • 28 Kvě 2022

  • 04 Čer 2022

    Carlsbad RG Cup 2022

    závodnice: Všechny gymnastiky VP i Mini, které zvládnou předepsaný počet sestav pro svou věkovou kategorii

Archív