0 Kč

Předběžný kalendář závodů na jaro 2016

Termíny i nominace se budou ještě upřesňovat či měnit. Aktualizováno 13.2.2016

12. 3. - Milevský pohár

VP jednotlivci - vybraná děvčata

19. 3. - Zpč. liga TJ Slavoj Plzeň

VP jednotlivci - všechna děvčata (mimo nová)

19. 3. - Exhibice na plese GH Pupp Karlovy Vary

VP jednotlivci - vybraná děvčata do exhibice

26. 3. - Ajur cup Hradec Králové

VP jednotlivci - vybraná děvčata

2. 4. - Žďárská sněženka

VP jednotlivci - vybraná děvčata

2. 4. - Elegantia Spring Cup Belgie

VP jednotlivci - vybraná děvčata dle zájmu a možností rodičů

3. 4. - Memoriál Milady Duckeové

ZP jednotlivci - vybraná děvčata

10. 4. - Zpč. liga Sokol Plzeň IV

VP jednotlivci - všechna děvčata (mimo nová)

16. 4. - Golden Prague Spring Cup

VP jednotlivci - vybraná děvčata

23. 4. - OPEN přebor Mariánské Lázně

ZP jednotlivci - vybraná děvčata

30. 4. - Zpč. oblastní přebor a finále ligy - TopGym Karlovy Vary

VP jednotlivci - všechna děvčata (mimo nová)

3. 5. - Exhibice pro Hotel Imperial Karlovy Vary

VP a ZP - vybraná děvčata do exhibice

7. 5. - Memoriál A. Fialové Plzeň

VP jednotlivci - vybraná děvčata

7. 5. - Milevský pohárek

VP jednotlivci - vybraná děvčata

8. 5. - Zpč. oblastní přebor Mariánské Lázně

ZP jednotlivci - vybraná děvčata

14. 5. - MČR KML - Žďár n.Sázavou

VP jednotlivci - děvčata která postoupí z OP

15. 5. - MČR KST - Žďár n.Sázavou

VP jednotlivci - děvčata která postoupí z OP

21. 5. - MČR DOR - Veselí na Moravě

VP jednotlivci - děvčata která postoupí z OP

28. 5. - MČR NML - Brno

VP jednotlivci - děvčata která postoupí z OP

4. 6. - MČR základní program - České Budějovice

ZP jednotlivci - děvčata která postoupí z OP

18. 6. - Carlsbad Rg Cup - TopGym Karlovy Vary

VP jednotlivci - všechna děvčata (mimo nová)

1. 7. - AEB Chambery Francie

VP jednotlivci - vybraná děvčata

Carlsbad RG Cup

Logo RG Cup 2015 color.png

mezinárodní závody v moderní gymnastice

V roce 2021 proběhl již 9. ročník, zveme vás na jubilejní 10. ročník který je naplánován na
4. a 5. června 2022.


mezinárodní závody Carlsbad RG Cup probíhají za finanční podpory
Statutárního město Karlovy Vary a Karlovarského kraje

TOP akce 2022

11. a 25. ledna - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

4. a 5. června - Carlsbad RG Cup - 10. ročník | KV Arena

5. - 14. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

13. a 20 září - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

19. a 20. listopadu - Mistrovství ČR ve společných skladbách  | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2022

  • 05 Bře 2022

    Kontrolní trénink 2022

    závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 13 Bře 2022

    Hobit Cup 2022

    Finální rozpis • závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 19 Bře 2022

    Milevský pohár 2022

    Finální rozpis • závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barebora, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

  • 26 Bře 2022

    Monet Cup 2022

    Finální rozpis • závodnice: Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 02 Dub 2022

    Memoriál Aleny Fialové 2022

    Finální rozpis • závodnice: Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada,

  • 03 Dub 2022

    AJUR Cup 2022

    Finální rozpis • závodnice: Zemianková Emma, Yakimets Daniella, Pšeničková Vanesa, Kopfstein Laura, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 09 Dub 2022

    Goodwill Cup - Praha 2022

    Finální rozpis • Závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja

  • 23 Dub 2022

    Chomutovský pohár 2022 - sobota

    Závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella

  • 24 Dub 2022

    Chomutovský pohár 2022 - neděle

    závodnice: Sofiya Cherepanova, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 30 Dub 2022

    Oblastní přebory Volného programu 2022 - SOBOTA

    závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Bendová Jolana, Aldushina Sofia, Tokarova Daria, Samarska Vlada

  • 01 Kvě 2022

    Oblastní přebory Volného programu 2022 - NEDĚLE

    závodnice: Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 07 Kvě 2022

    Milevský Pohárek 2022

    závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Yakimets Daniella, Bašistová Beáta, Laslopová Barebora, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

  • 14 Kvě 2022

    MČR JUN B

    závodnice: Darja Fedunova, Diana Flaksová

  • 15 Kvě 2022

    MČR NST B

    závodnice: Aldushina Sofia, Bendová Jolana, Samarska Vlada

  • 21 Kvě 2022

  • 28 Kvě 2022

  • 04 Čer 2022

    Carlsbad RG Cup 2022

    závodnice: Všechny gymnastiky VP i Mini, které zvládnou předepsaný počet sestav pro svou věkovou kategorii

Archív