0 Kč

Předběžný kalendář závodů jaro 2015

Zveřejňujeme předběžný kalendář závodů jarní závodní sezóny. V kalendáři jsou všechny známé závody, kterých se hodláme zúčastnit a pokud je znám již termín, je uveden. 

O účasti na konkrétním závodě se pak rozhodneme vždy do uzávěrky přihlášek a nominaci závodnic určí hlavní trenérka.

Závody pro moderní gymnastky Základního programu:

21. března - Karlovarský lázeňáček, Karlovy Vary - oddílové přebory pro všechny závodice

19. dubna - Memoriál Duckeové, Mariánské lázně - vybrané závodnice 

25. dubna - OPEN přebor, Mariánské lázně - vybrané závodnice

17. května - ZPČ Oblastní přebory, Mariánské lázně - vybrané závodnice

6. června 2014 - MČR ZP - Mika Chomutov - závodnice I. a II. kategorie, které postoupí ze ZPČ oblastního přeboru

13. června - Carlsbad RG Cup, Karlovy Vary - exhibiční vystoupení vybraných gymnastek

 

Závody pro moderní gymnastky Volného programu:

7. března - Milevský pohár, Milevsko - pouze KST + DOR

21. března - Karlovarský lázeňáček, Karlovy Vary - Západočeská liga (1. kolo) pro všechny závodice VP

28. března - Žďárská sněženka, Žďár nad Sázavou - vybrané závodnice VP

4. dubna - AJUR Cup, Hradec Králové - vybrané závodnice VP

12. dubna - TJ Sokol Plzeň IV, Západočeská liga (2. kolo), Plzeň  - všechny závodnice VP

18. dubna - TJ Slavoj Plzeň, Západočeská liga (3. kolo), Plzeň  - všechny závodnice VP

26. dubna - ZPČ oblastní přebory, Plzeň - všechny závodnice VP

1. května - Bohemka Cup, Praha - vybrané závodnice VP

3. května - Chomutovský pohár - vybrané závodnice VP (pojede se buď 1. nebo 3.)

8. května - Milevský pohárek, Milevsko - vybrané závodnice VP

9. května - Memoriál A. Fialové, Plzeň - vybrané závodnice VP

17. května - MČR Kadetky starší - SK MG Baver Třebíč - všechny KST, které postoupí z oblastních přeborů

23. května - MČR Dorostenky - TJ Žďár nad Sázavou - všechny DOR, které postoupí z oblastních přeborů

30. května - MČR Naděje mladší - SKP MG Brno - všechny NML, které postoupí z oblastních přeborů

13. června - Carlsbad RG Cup, Karlovy Vary - všechny závodnice VP

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Carlsbad RG Cup

Logo RG Cup 2015 color.png

mezinárodní závody v moderní gymnastice

V roce 2023 proběhl již 11. ročník.
zveme vás na další, opět dvoudenní závod který je předběžně naplánován na
15. a 16. června 2024.


mezinárodní závody Carlsbad RG Cup probíhají za finanční podpory
Statutárního město Karlovy Vary a Karlovarského kraje

TOP akce 2023

16. června - Poznej a vyzkoušej moderní gymnastiku | KV Arena

17. a 18. června - Carlsbad RG Cup - 11. ročník | KV Arena

4. - 13. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

2 září - Festival SPORTU° | KV Arena

12. a 19. září - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

Kalendář akcí a závodů 2023

  • 11 Lis 2023

    Rycon Cup 2023

    Závodnice: Madagaskar, Lions, Stars, Lukas+Mitro, Kozlova+Laslopová+Bendová, Orlová+Bernatová

  • 05 Lis 2023

    Cena města Chomutova 2023

    závodnice: Madagaskar, Lions, Stars, Lukas+Mitro, Kozlova+Laslopová+Bendová, Orlová+Bernatová

  • 04 Lis 2023

    Oblastní přebor SS a DT 2023

    závodnice: Madagaskar, Lions, Stars, Lukas+Mitro, Kozlova+Laslopová+Bendová, Orlová+Bernatová

  • 28 Říj 2023

    Porta Bohemica Cup 2023

    závodnice: Madagaskar, Lions, Stars, Lukas+Mitro, Kozlova+Laslopová+Bendová, Orlová+Bernatová

  • 22 Říj 2023

    Slavoj RG Cup 2023

    závodnice: Madagaskar, Lions, Stars, Lukas+Mitro, Kozlova+Laslopová+Bendová, Samarska, Flaksová, Kopfstein

  • 15 Říj 2023

    O Hradeckou stuhu

    závodnice: Madagaskar, Lions, Stars, Lukas+Mitro, Kozlova+Laslopová+Bendová, Orlová+Bernatová, Samarska, Flaksová, Kopfstein

  • 16 Zář 2023

    OIG GYM Cup

    Finální rozpis  Závodnice: Kopfstein, Samarska, Flaksová

  • 18 Čer 2023

    Carlsbad RG Cup 2022 - NEDĚLE

    závodnice: Eldarusheva, Bečvářová, Filipenko, Laslopová R.,Zemianková, Žbánová, Balas, Lukas, Pšeničková, Yakimets, Bašistová, Kozlova, Laslopová B., Kopfstein, Samarska, Flaksová, Orlová, Bernatová 

  • 17 Čer 2023

    Carlsbad RG Cup 2022 - SOBOTA

    závodnice: Pšeničková, Yakimets, Bašistová, Kozlova, Laslopová, Kopfstein, Negreskul, Mitro, Bendová, Samarska, Flaksová, Orlová, Bernatová 

  • 28 Kvě 2023

    MČR NST A

    Finální rozpis Závodnice: Laslopová B., Kozlova

  • 27 Kvě 2023

    MČR NML A

    Finální rozpis Závodnice: Yakimets, Pšeničková, Bašistová

  • 21 Kvě 2023

    MČR SEN B

    Finální rozpis  Závodnice: Orlová, Bernatová

  • 14 Kvě 2023

    MČR NST B

    Finální rozpis  Závodnice: Bendová

  • 13 Kvě 2023

    MČR JUN B

    Finální rozpis  Závodnice: Flaksová

  • 06 Kvě 2023

    Milevský pohárek 2023

    Finální rozpis  závodnice: Bečvářová, Eldarusheva, Laslopová R., Žbánková, Yakimets, Pšeničková, Laslopová B., Bendová

  • 30 Dub 2023

    Oblastní přebor VP - NEDĚLĚ

    Finální rozpis  Závodnice: Bendová, Samarska, Flaksová, Orlová, Bernatová

  • 29 Dub 2023

    Oblastní přebor VP - SOBOTA

    Finální rozpis  Závodnice: Eldarusheva, Bečvářová, Filipenko, Laslopová R., Zemianková, Žbánková, Balas, Lukas, Mitro, Negreskul, Yakimets, Pšeničková, Bašistová, Laslopová B., Kozlova, Kopfstein

  • 23 Dub 2023

    Chomutovský pohár 2023

    finální rozpis závodnice: Negreskul, Mitro, Yakimets, Pšeničková, Bašistová, Bendová, Flaksová, Samarska, Bernatová

  • 22 Dub 2023

    Memoriál Aleny Fialové 2023

    finální rozpis závodnice: Filipenko, Bečvářová, Eldarusheva, Zemianková, Laslopová R., Balas, Laslopová B., Kozlova, Orlová

  • 22 Dub 2023

    Kvalifikace MČR JUN A

    Závodnice: Kopfstein

  • 15 Dub 2023

    RG Cup Hradec Králové

    Finální rozpis  Závodnice: Bečvářová, Eldarusheva, Yakimets, Pšeničková, Bašistová, Kozlova, Bendová, Kopfstein, Orlová

  • 07 Dub 2023

    UPREAL Cup 2023

    Finální rozpis závodnice: Žbánková, Yakimets, Pšeničková, Bašistová, Laslopová B., Kozlova, Samarska, Flaksová, Kopfstein, Bernatová

  • 02 Dub 2023

    AJUR Cup 2023

    Finální rozpis  závodnice: Filipenko, Zemianková, Laslopová R., Balas, Žbánková, Laslopová B., Samarska, Flaksová, Bernatová, Orlová

  • 01 Dub 2023

    Jablonecká perlička

    Finální rozpis  Závodnice: Mitro, Negreskul, Lukas, Bendová, Kopfstein

  • 25 Bře 2023

    Ústecký pohár 2023

    Finální rozpis závodnice: Pšeničková, Yakimets, Bašistová, Kozlova, Laslopová B., Bendová, Samarska, Flaksová, Orlová, Bernatová

  • 18 Bře 2023

    Goodwill Cup - Praha 2023

    Finální rozpis Závodnice: Filipenko, Balas, Lukas, Negreskul, Mitro, Samarska, Flaksová, Kopfstein

  • 04 Bře 2023

    Milevský pohár 2023

    Finální rozpis  závodnice: Bečvářová, Eldarusheva, Zemianková, Laslopová R., Žbánková, Laslopová B., Bendová, Kopfstein, Orlová, Bernatová 

  • 02 Led 2023

Archív