OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Předběžný kalendář závodů jaro 2014

Na základě již známých informací zveřejňujeme známé a předběžné termíny závodů na jarní sezónu 2014:

Závody pro moderní gymnastky Základního programu:

8. března 2014 - Jablonecký korálek, Jablonec nad Nisou - cca 8 vybraných závodnic

22. března 2014 - Karlovarský lázeňáček, Karlovy Vary - oddílové přebory pro všechny závodice

30. března 2014 - Memoriál Duckeové, Mariánské lázně - všechny závodnice 

26. dubna 2014 - OPEN přebor, Mariánské lázně - všechny závodnice

4. května 2014 - ZPČ Oblastní přebory, Mariánské lázně - všechny závodnice

1. května 2014 - Bohemka Cup, Praha - cca 4 - 8 vybraných závodnic

1. června 2014 - MČR ZP - TJ Sokol Třebovice - závodnice I. a II. kategorie, které postoupí z ZPČ oblastního přeboru

 

Závody pro moderní gymnastky Volného programu:

8. března 2014 - Milevský pohár, Milevsko - všechny závodnice VP

22. března 2014 - Karlovarský lázeňáček, Karlovy Vary - Západočeská liga (1. kolo) pro všechny závodice VP

29. března 2014 - Žďárská sněženka, Žďár nad Sázavou - závodnice VP - KST, DOR
30. března 2014 - Spring Cup, Brno - závodnice VP - NNML

6. dubna 2014 - Sokol IV, Západočeská liga (2. kolo), Plzeň  - všechny závodnice VP

12. dubna 2014 - Elegantia Spring Cup, Belgie, Lille - 4 vybrané závodnice VP
12. dubna 2014 - AJUR Cup, Hradec Králové - všechny závodnice VP, které nepojedou do Belgie

19. dubna 2014 - Slavoj, Západočeská liga (3. kolo), Plzeň  - všechny závodnice VP

26. dubna 2014 - ZPČ oblastní přebory, Plzeň - všechny závodnice VP

1. května 2014 - Bohemka Cup, Praha - cca 4 - 8 vybraných závodnic VP

3. května 2014 - Memoriál A. Fialové, Plzeň - cca 4 - 8 vybraných závodnic VP

8. května 2014 - Milevský pohárek, Milevsko - všechny závodnice VP

10 - 11. května 2014 - MČR Brno - všechny KST + DOR, které postoupí z oblastních přeborů

14. června 2014 - Karlovarský pohár, Karlovy Vary - všechny závodnice VP

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Karlovy Vary 2020: hlavní město moderní gymnastiky

V roce s magickým číslem 2020 bude moderní gymnastika v Karlových Varech již 65 let.

Proto jsme se rozhodli vytvořit pro rok 2020 nové výzvy a přinést do Karlových Varů gymnastiku v opravdu velkém stylu.

více o projektu KV2020

Vzhledem k epidemii koronaviru a vyhlášení nouzového stavu na jaře 2020 a následně i od podzimu 2020 až do jvětna 2021 došlo také k přerušení sportovních aktivit. Proto se náš projekt přesouvá až na rok 2022...

TOP akce 2021

6. - 15. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

září - Nábor do TopGym Karlovy Vary | termíny a místo budou upřesněny

říjen - Mistrovství ČR v NML-A, NST-A | Hala míčových sportů

říjen / listopad - Carlsbad RG Cup - 9. ročník | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2021

  • 20 Srp 2021

    Hobit Cup 2021

    závodnice: finální rozpis Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára

  • 04 Zář 2021

    Oblastní přebory Volného programu 2021

    Finální rozpis závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Sattler Elizabeth, Podroužková Tereza, Aldushina Sofia, Tokarova Daria, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Samarska Vlada, Kopfstein Laura, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Aldushina Anastasia, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára, Soumarová Tereza, Herianová Kamila, Bernatová Kristina

  • 11 Zář 2021

    Goodwill Cup - Praha 2021

    Finální rozpis závodnice: Muras Anera, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Samarska Vlada, Bayerova Eliška, Lipovská Vanesa, Flaksová Diana 

  • 18 Zář 2021

    OIG GYM Cup 2021

    Finální rozpis závodnice: Laslopová B., Kozlova, Kopfstein, Samareva, Fedunova, Orlová, Bernatová

  • 19 Zář 2021

    O Hradeckou Stuhu 2021

    Finální rozpis Závodnice: Yakimets, Křížová, Bašistová, Podroužková, Bendová

  • 25 Zář 2021

    Plzeňský pohár 2021

    Finální rozpis závodnice: Zemianková, Laslopová R., Yakimets, Křížová, Bašistová Laslopová B., Kozlova, Kopfstein, Bernatová

  • 25 Zář 2021

    Ústecký pohár 2021

    Finální rozpis závodnice: Bendová, Flaksová, Bayerova, Samareva, Fedunova, Orlová, Soumarová

  • 02 Říj 2021

    MČR NML B

    Finální rozpis Závodnice:Bendová

  • 03 Říj 2021

    MČR SEN B

    Finální rozpis Závodnice:Bernatová

  • 23 Říj 2021

    MČR NML A

    Finální rozpis Závodnice:Laslopová, Kozlova

  • 24 Říj 2021

    MČR NST A

    Finální rozpis Závodnice:Kopfstein

  • 30 Říj 2021

    MČR NST B

    Finální rozpis Závodnice:Samarska, Bayerova, Flaksová

  • 31 Říj 2021

    MČR JUN B

    Finální rozpis Závodnice:Samareva, Fedunova, Soumarová, Orlová

  • 06 Lis 2021

    Milevský pohár 2021

    závodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Kozlova Nelly, Laslopová Barebora, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

Archív