OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Předběžný kalendář akcí a závodů - jaro a léto 2019

Termíny i nominace se budou ještě upřesňovat či měnit. Konečné obsazení bude vždy v konkrétním rozpisu závodu.

2. 3. - Disney Cup - Brno

Křížová, Kozlova, Laslopová, Bendová, Kopfstein, Borovičková, Fedunova

9. 3. Milevský pohár - Milevsko

Laslopová, Kopfstein, Samareva, Orlová, Bernatová, Špičková

17. 3. První oddílový závod TopGym - Karlovy Vary

všechny gymnastky TopGym, které zvládnou alespoň jednu sestavu

24. 3. - Žďárská sněženka - Žďár nad Sázavou

Kozlova, Laslopová, Samareva, Fedunova, Orlová

30. 3. - Memoriál Fialové - Plzeň

Kopfstein, Bayerova, Borovičková, Lažanská, Fedunova, Tamchynová, Špičková

31. 3. - Rapid Cup - Bratislava

Křížová, Kozlova, Flaksová, Samareva

6. 4. - Goodwill Cup - Praha

Kozlova, Bendová, Kopfstein, Bayerova, Flaksová, Herianová, Schaferová

6. 4. - Přerovská stuha - Přerov - ZRUŠENO

Borovičková, Fedunova, Orlová, Tereschenko, Tamchynová, Špičková

13. 4. - Hobit Cup - Plzeň

Yakimets, Bašistová, Křížová, Pachmanová, Sattler, Kozlova, Pavlova Laslopová, Bendová, Kulagina, Čáslavová, Lipovská, Kopfstein, Bayerova, Flaksová, Plzáková, Borovičková, Bučková, Lažanská, Městecká

13. 4. - Vinohradský hrozen - Praha

Borovičková, Samareva, Fedunova, Orlová, Tamchynová, Bernatová, Špičková

19. 4. - AJUR Cup - Hradec Králové

Kopfstein, Borovičková, Samareva, Fedunova, Orlová, Bernatová

20. 4. Jablonecká perlička - Jablonec nad Nisou

Křížová, Kozlova, Laslopová, Bendová, Kopfstein, Bayerova, Flaksová, Bernatová

28. 4. - Chomutovský pohár - Chomutov

Křížová, Laslopová, Borovičková, Samareva, Fedunova, Orlová, Bernatová, Špičková

1. 5. - Bohemka Bobík - Praha

Čáslavová, Lipovská, Bayerova, Flaksová, Lažanská, Tamchynová

4. 5. - Západočeské oblastní přebory VP - Karlovy Vary

všechny závodnice RSM, TC a VP, které zvládnou všechny své sestavy

11. 5. - MČR KML - Vyškov

závodnice dle postupového klíče z oblastních přeborů

12. 5. - MČR KST - Vyškov

závodnice dle postupového klíče z oblastních přeborů

18. 5. - MČR NML - Jablonec nad Nisou

závodnice dle postupového klíče z oblastních přeborů

19. 5. - MČR DOR - Jablonec nad Nisou

závodnice dle postupového klíče z oblastních přeborů

26. 5. Druhý oddílový závod TopGym - Karlovy Vary - ZRUŠENO

všechny gymnastky TopGym, které zvládnou alespoň jednu sestavu

1. 6. - Testování Sportovní akademie - Vyškov

Všechny gymnastky zařazené do finální soupisky Sportovní Akademie ke 20.4.2019 (povinně) - Bašistová, Bayerova, Bendová, Čáslavová, Flaksová, Kopfstein, Kozlova, Křížová, Laslopová, Pachmanová, Sattler, Yakimets

1. 6. Memoriál Krocové - Plzeň - ZRUŠENO

Lipovská, Plzáková, Bučková, Městecká, Soumarová, Herianová, Schaferová

8. 6. - Táborský pohár - Tábor - ZRUŠENO

Bendová, Borovičková, Samareva, Lažanská, Tereschenko, Tamchynová, Bernatová

15. 6. - Carlsbad RG Cup - Karlovy Vary

Vybrané závodnice dle nominace trenérů

22. 6. - Přáteláček Sokol - Plzeň

všechny gymnastky TopGym, které zvládnou alespoň jednu sestavu

2. - 11. 8. - Letní sportovní soustředění TopCamp 2019 Tachov

všechny gymnastky které v roce 2019 dosáhnou školního věku + všechny mladší z RSM dle schválení

Karlovy Vary 2020: hlavní město moderní gymnastiky

V roce s magickým číslem 2020 bude moderní gymnastika v Karlových Varech již 65 let.

Proto jsme se rozhodli vytvořit pro rok 2020 nové výzvy a přinést do Karlových Varů gymnastiku v opravdu velkém stylu.

více o projektu KV2020

Vzhledem k epidemii koronaviru a vyhlášení nouzového stavu na jaře 2020 a následně i od podzimu 2020 až do jvětna 2021 došlo také k přerušení sportovních aktivit. Proto se náš projekt přesouvá až na rok 2022...

TOP akce 2021

6. - 15. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

září - Nábor do TopGym Karlovy Vary | termíny a místo budou upřesněny

říjen - Mistrovství ČR v NML-A, NST-A | Hala míčových sportů

říjen / listopad - Carlsbad RG Cup - 9. ročník | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2020

  • 26 Led 2020

    Lednová vločka - Tábor

    Finální rozpis • závodnice: Bernatová Kristina, Bendová Jolana, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Orlová Klára

  • 07 Bře 2020

    Goodwill Cup - Praha

    Finální rozpis • závodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Čáslavová Natálie, Kopfstein Laura, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Orlová Klára

  • 05 Zář 2020

    Hobit Cup

    Finální rozpis • závodnice: Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Aldushina Anastasia

  • 12 Zář 2020

    Milevský pohár

    Finální rozpiszávodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Pachmanová Laura, Bašistová Beáta, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 13 Zář 2020

    OIG GYM Cup

    Finální rozpis závodnice: Laslopová Barbora,Bendová Jolana ,Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Borovičková Michaela, Fedunova Darja,Orlová Klára,Tamchynová Klára

  • 20 Zář 2020

    Carlsbad RG Cup - Karlovy Vary

    Finální rozpis • nominace: Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Sattler Elizabeth, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Kopfstein Laura, Lipovská Vanesa, Borovičková Michaela, Aldushina Anastasia, Samareva Alisa, Herianová Kamila, Fedunova Darja, Soumarová Tereza, Orlová Klára, Tamchynová Klára, Bernatová Kristina

  • 03 Říj 2020

    Plzeňský pohár

    Finální rozpis • závodnice: Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Borovičková Michaela, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 17 Říj 2020

    Chomutovský Pohár

    závodnice: Yakimets Daniella, Muras Aneta, Křížová Viktorie, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 18 Říj 2020

    GymCup I

    závodnice: Pachmanová Laura, Bašistová Beáta, Sattler Elizabeth, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Borovičková Michaela, Fedunova Darja, Tamchynová Klára

  • 24 Říj 2020

    Ústecký Pohár

    závodnice: Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Samarska Vlada, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Soumarová Tereza, Orlová Klára

  • 31 Říj 2020

    Západočeské oblastní přebory - Chomutov

    nominace: všechny závodnice VP - NML a DOR

  • 01 Lis 2020

    O Hradeckou stuhu

    závodnice: Pachamnová Laura, Křížová Viktorie, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Orlová Klára, Fedunova Darja

  • 07 Lis 2020

    RG Cup Hradec Králové

    závodnice: Muras Aneta, Yakimets Daniella, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Lipovská Vanesa, Bernatová Kristina, Tamchynová Klára

  • 07 Lis 2020

    Žďárská popelka

    závodnice: Bendová Jolana, Borovičková Michaela, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára

  • 14 Lis 2020

    MČR naděje mladší - Hradec Králové

    nominace: závodnice postupující z OP

  • 15 Lis 2020

    MČR dorostenky - Hradec Králové

    nominace: závodnice postupující z OP

  • 21 Lis 2020

    Západočeské oblastní přebory - Plzeň

    nominace: všechny závodnice VP - NNML, KML , KST

  • 05 Pro 2020

    MČR kadetky mladší - Karlovy Vary

    nominace: závodnice postupující z OP

  • 06 Pro 2020

    MČR kadetky starší - Karlovy Vary

    nominace: závodnice postupující z OP

Archív