0 Kč

PF 2015: Vánoční poděkování a novoroční přání

Milé gymnastky, vážení trenéři, rodiče, přátelé!

Jak jistě víte, touto dobou již v nedalekém městečku Boží Dar v Krušných horách úřaduje Ježíšek a přijímá vánoční přání všech dětí. A protože náš karlovarský oddíl je plný dětí, vypravil jsem se za ním s přáním, aby mi poradil, co vám všem mám na Vánoce vzkázat.

Tedy, chtěl bych vám všem jménem celého našeho oddílu moderní gymnastiky TJ Slavia Karlovy Vary upřímně poděkovat.

Děkujeme gymnastkám, že je to u nás baví, snaživě trénují, překonávají samy sebe, nebojí se četných pádů a užívají si vzácných vítězství a svými pokroky přinášejí radost i nám dospělým.

Děkujeme trenérům za jejich energii, trpělivost a obětavost, se kterou se ve volném čase věnují práci s dětmi a tím je dělají lepšími nejen po stránce sportovní.

Děkujeme rozhodčím, že se obětují a vždy na dlouhé hodiny zasednou za rozhodcovské stoly a snaží se spravedlivě ze všech těch úžasných závodnic vybrat ty úplně nejúžasnější.

Děkujeme rodičům, že podporují své malé gymnastky, vytvářejí jim zázemí, vozí je po trénincích i závodech, pomáhají s činností v oddíle, důvěřují trenérům a nesnaží se jim radit.

Děkujeme divákům, že propadli, stejně jako my, tomuto krásnému sportu a malým i velkým závodnicím vytvářejí skvělou atmosféru při závodech.

Děkujeme dalším oddílům, že se zajímají o naši snahu povznést a zpopularizovat moderní gymnastiku, vytvářet přátelské a férové vztahy v naší komunitě a našim aktivitám fandí.

Děkujeme fotografům, že se snaží zachytit pomíjivou krásu či dokonalost pohybu a za ty úžasné fotografie, co se občas opravdu vzácně povedou.

Děkujeme novinářům, že informují veřejnost o našem sportu, o našich úspěších a věříme, že i pro ně je radost přinášet čtenářům tyto informace nabité krásou a energií.

Děkujeme sponzorům, že se rozhodli podpořit finančně nebo věcným darem či službou náš oddíl, třeba jenom pro vlastní dobrý pocit, že vrací další generaci něco, co kdysi někdo stejně nezištně věnoval jim.

Děkujeme všem ostatním, kteří se nevešli do výše uvedeného výčtu a nějakým způsobem obohatili či podpořili naší činnost.

A do nového roku přináším přání, aby nám všichni zachovali i nadále přízeň, aby byla naše milovaná moderní gymnastika opět o něco krásnější a aby se opět všichni snažili pro tento sport a jeho malé gymnastky udělat to nejlepší, co umí. Ježíšek všem vzkazuje, že si to zaslouží a já tomu také věřím.

S pozdravem „Mějte se moderně!“

Jiří Herian

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Carlsbad RG Cup

Logo RG Cup 2015 color.png

mezinárodní závody v moderní gymnastice

V roce 2021 proběhl již 9. ročník, zveme vás na jubilejní 10. ročník který je naplánován na
4. a 5. června 2022.


mezinárodní závody Carlsbad RG Cup probíhají za finanční podpory
Statutárního město Karlovy Vary a Karlovarského kraje

TOP akce 2022

11. a 25. ledna - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

4. a 5. června - Carlsbad RG Cup - 10. ročník | KV Arena

5. - 14. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

13. a 20 září - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

19. a 20. listopadu - Mistrovství ČR ve společných skladbách  | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2022

  • 05 Bře 2022

    Kontrolní trénink 2022

    závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 13 Bře 2022

    Hobit Cup 2022

    Finální rozpis • závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 19 Bře 2022

    Milevský pohár 2022

    Finální rozpis • závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barebora, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

  • 26 Bře 2022

    Monet Cup 2022

    Finální rozpis • závodnice: Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 02 Dub 2022

    Memoriál Aleny Fialové 2022

    Finální rozpis • závodnice: Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada,

  • 03 Dub 2022

    AJUR Cup 2022

    Finální rozpis • závodnice: Zemianková Emma, Yakimets Daniella, Pšeničková Vanesa, Kopfstein Laura, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 09 Dub 2022

    Goodwill Cup - Praha 2022

    Finální rozpis • Závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja

  • 23 Dub 2022

    Chomutovský pohár 2022 - sobota

    Závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella

  • 24 Dub 2022

    Chomutovský pohár 2022 - neděle

    závodnice: Sofiya Cherepanova, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 30 Dub 2022

    Oblastní přebory Volného programu 2022 - SOBOTA

    závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Bendová Jolana, Aldushina Sofia, Tokarova Daria, Samarska Vlada

  • 01 Kvě 2022

    Oblastní přebory Volného programu 2022 - NEDĚLE

    závodnice: Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 07 Kvě 2022

    Milevský Pohárek 2022

    závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Yakimets Daniella, Bašistová Beáta, Laslopová Barebora, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

  • 14 Kvě 2022

    MČR JUN B

    závodnice: Darja Fedunova, Diana Flaksová

  • 15 Kvě 2022

    MČR NST B

    závodnice: Aldushina Sofia, Bendová Jolana, Samarska Vlada

  • 21 Kvě 2022

  • 28 Kvě 2022

  • 04 Čer 2022

    Carlsbad RG Cup 2022

    závodnice: Všechny gymnastiky VP i Mini, které zvládnou předepsaný počet sestav pro svou věkovou kategorii

Archív