0 Kč

Karlovarský oddíl moderní gymnastiky podruhé do Mariánských Lázní

Open přebor 

První klání malých gymnastek v Mariánských Lázních dopladlo dobře a tak je třeba znovu poměřit své síly. Věříme, že díky charakteru závodů bude naše madailová sbírka opět o něco bohatší.

Organizaci a průběh závodního dne zná většina rodičů již z předchozích závodů, takže opět si můžou naplánovat po odcvičení výlet do města a okolí. Vyhlašování bude tentokrát o něco delší, jelikož se bude kromě absolutního pořadí v kategoriích vyhlašovat pořadí i dle dalších kritérií. O to více dostanou holčičky odměn a snad i medailí. 

Závodnice:

kategorie 0.C - sestava bez náčiní

  • Anna Ducháčková - r.2007
  • Ella Frousová - r.2008
  • Kristina Popova - r.2008
  • Kateřina Salačová - r.2007
  • Anežka Sulková - r.2007
  • Zuzana Volfová - r.2008
  • Eliška Fialová - r.2008
  • Kamila Herianová - r.2006
  • Laura Ternuščak - r.2007
  • Jana Adámková - r.2008
  • Karolína Šimlová - r.2008
  • Eva Ponimatkina - r.2008
  • Lucie Štaflová - r.2007
  • Kateřina Toufarová - r.2008

kategorie 0.B - sestava bez náčiní + akrobacie

  • Gabriela Ducháčková - r.2007
  • Ajša Lochschmidtova - r.2007
  • Klára Svobodová - r.2007
  • Karolína Kaplanová - r.2007
  • Varvara Mayerová - r.2007
  • Markéta Švestková - r.2008

kategorie 0.A - sestava bez náčiní + akrobacie

  • Klára Orlová - r.2006
  • Adriana Divišová - r.2006
  • Nela Červenková - r.2006
  • Daniela Jelínková - r.2006
  • Amálie Košinová - r.2006
  • Natalia Nemtina - r.2006
  • Martina Sečányiová - r.2006

kategorie I.B - sestava bez náčiní

  • Ivana Česáková - r.2005
  • Aneta Divišová - r.2005
  • Adéla Novotná - r.2005
  • Klára Pelíšková - r.2005
  • Kateřina Schwarzová - r.2005
  • Kateřina Volfová - r.2004
  • Veronika Zrůstová - r.2005

kategorie II.B - sestava se švihadlem

  • Nina Dědková - r.2003

 

Startovné 100,- Kč / gymnastku - hradí rodiče.

Pořadatel a místo konání:

GSK 2. ZŠ Mariánské Lázně
Ruská ul. • Mariánské Lázně
GPS: 49°58'23.469"N, 12°42'4.435"E

Parkování je možné za školou, nebo v cca 5 minut pěšky vzdáleném parkovacím domě Pramenská 653/2 - GPS: 49°58'40.405"N, 12°42'3.577"E). 


Zvětšit mapu

Rámcový program závodu:

Sobota 27. dubna 2013

8:30 - 8:45  příchod do šaten
9:00 nástup do tělocvičny
9:16 - 9:30  rozcvičení závodnic ZJ Slavia na ploše
9:40 - 10:00  porada rozhodčích a trenérek
10:10  slavnostní zahájení závodu
  kat. 0 - závodnice TJ Slavia
  kat. I - závodnice TJ Slavia
  kat. II - závodnice TJ Slavia
14:00  vyhlášení výsledků a ukončení závodu

Na místo závodů je třeba se dostavit cca mezi 8:30 a 8:45 tak, aby holčičky byly v 9:00 převlečené a učesané v tělocvičně.

Je nutné, aby byla všechna děvčata včas na místě. Dopravu si zajišťuje každý sám, je možné se domluvit mezi rodiči na vzájemné dopravě.
Po odcvičení budou holčičky posílány k rodičům, ti s nimi můžou místo závodů opustit a vrátit se až na vyhlášení. Na vyhlášení je třeba se však vrátit alespoň hodinu předem, tj, v 13:00 z důvodu, že časový program závodů se může oproti plánu zkrátit.

Organizace:

  • každá závodnice bude mít učesaný drdůlek, vysponkované vlasy, pokud možno bez ofiny, měly by být dle možností lehce nasnídány – pravděpodobně nebude čas jíst na místě těsně před závody
  • děvčata se převléknou do tréninkového v šatně jim určené, rodiče se poté odeberou do hlediště (zákaz vstupu na plochu všem mimo závodnice a trenérky)
  • po rozcvičení se půjdou děvčata z kategorie 0.B převléknout do závodních dresů (kdo nemá vlastní, bude mu zapůjčen oddílový) a budou nastupovat na závodní plochu v předem vylosovaném startovním pořadí
  • po odcvičení budou děvčata obléknuta a poslána k rodičům do hlediště, kde vyčkají pokynů trenérky na přípravu k závěrečnému nástupu a vyhlášení výsledků ve všech kategoriích
  • stejným způsobem budou probíhat i závody dalších kategorií
  • odchod děvčat a rodičů mimo budovu při čekání na vyhlášení výsledků je na vlastní riziko - není možné časový harmonogram dopředu přesně určit, tudíž je možný posun dopředu, aniž bychom měli možnost o tom včas informovat děvčátko, pokud nenastoupí na vyhlášení, ztrácí nárok na ocenění a diplom

Závodní batůžek:

  • Přezůvky
  • Teplé ponožky (do přezůvek, aby byla děvčata v teple)
  • Černé sportovní ponožky
  • Černé leginy - nesmí být volné tepláky nebo kalhoty
  • Triko bílé s krátkým rukávem
  • Mikina – nejlépe rozepínací, ne přes hlavu
  • Plyšák pro štěstí
  • Pití – neperlivá voda v menší lahvi
Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Carlsbad RG Cup

Logo RG Cup 2015 color.png

mezinárodní závody v moderní gymnastice

V roce 2021 proběhl již 9. ročník, zveme vás na jubilejní 10. ročník který je naplánován na
4. a 5. června 2022.


mezinárodní závody Carlsbad RG Cup probíhají za finanční podpory
Statutárního město Karlovy Vary a Karlovarského kraje

TOP akce 2022

11. a 25. ledna - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

4. a 5. června - Carlsbad RG Cup - 10. ročník | KV Arena

5. - 14. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

13. a 20 září - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

19. a 20. listopadu - Mistrovství ČR ve společných skladbách  | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2022

  • 12 Lis 2022

    SS - Rycon Cup

    Závodnice: Večerníček, Halloween, všechny dvojice/trojice

  • 06 Lis 2022

    SS - Porta Bohemica Cup

    Závodnice: Večerníček, Halloween, všechny dvojice/trojice

  • 05 Lis 2022

    SS - Oblastní přebor společných skladeb

    Závodnice: Večerníček, Halloween, všechny dvojice/trojice

  • 28 Říj 2022

    SS - Pohár Královny Elišky

    Závodnice: Večerníček, Halloween, všechny dvojice/trojice

  • 23 Říj 2022

    SS - O pohár víly Mon Peri

    Závodnice: Večerníček, všechny dvojice/trojice

  • 15 Říj 2022

    SS - Cena města Chomutova

    Závodnice: Večerníček, Halloween, všechny dvojice/trojice

  • 05 Čer 2022

    Carlsbad RG Cup 2022 - NEDĚLE

    závodnice: Všechny gymnastiky VP i Mini, které zvládnou předepsaný počet sestav pro svou věkovou kategorii

  • 04 Čer 2022

    Carlsbad RG Cup 2022 - SOBOTA

    závodnice: Všechny gymnastiky VP i Mini, které zvládnou předepsaný počet sestav pro svou věkovou kategorii

  • 29 Kvě 2022

    MČR NST A

    Závodnice: Kopfstein

  • 28 Kvě 2022

    MČR NML A

    Závodnice: Bašistová, Laslopová B., Kozlova

  • 21 Kvě 2022

  • 15 Kvě 2022

    MČR NST B

    závodnice: Aldushina Sofia, Bendová Jolana, Samarska Vlada

  • 14 Kvě 2022

    MČR JUN B

    závodnice: Darja Fedunova, Diana Flaksová

  • 07 Kvě 2022

    Milevský Pohárek 2022

    závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Yakimets Daniella, Bašistová Beáta, Laslopová Barebora, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

  • 01 Kvě 2022

    Oblastní přebory Volného programu 2022 - NEDĚLE

    závodnice: Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 30 Dub 2022

    Oblastní přebory Volného programu 2022 - SOBOTA

    závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Bendová Jolana, Aldushina Sofia, Tokarova Daria, Samarska Vlada

  • 24 Dub 2022

    Chomutovský pohár 2022 - neděle

    závodnice: Sofiya Cherepanova, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 23 Dub 2022

    Chomutovský pohár 2022 - sobota

    Závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella

  • 09 Dub 2022

    Goodwill Cup - Praha 2022

    Finální rozpis • Závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja

  • 03 Dub 2022

    AJUR Cup 2022

    Finální rozpis • závodnice: Zemianková Emma, Yakimets Daniella, Pšeničková Vanesa, Kopfstein Laura, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 02 Dub 2022

    Memoriál Aleny Fialové 2022

    Finální rozpis • závodnice: Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada,

  • 26 Bře 2022

    Monet Cup 2022

    Finální rozpis • závodnice: Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 19 Bře 2022

    Milevský pohár 2022

    Finální rozpis • závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barebora, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

  • 13 Bře 2022

    Hobit Cup 2022

    Finální rozpis • závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 05 Bře 2022

    Kontrolní trénink 2022

    závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

Archív