Úvodní stránka » Akce a závody » Archiv akcí a závodů 2017 » OPEN krajský přebor ZP - Mariánské Lázně - 30. 4. 2017

OPEN krajský přebor ZP Mariánské Lázně

Závodnice:

 • Barbora Laslopová (0.B) - bez náčiní + akrobacie
 • Monika Kořínková (0.C) - akrobacie
 • Vanesa Lipovská (0.C) - akrobacie
 • Lažanská Ester (I.B) - bez náčiní
 • Městecká Vendulka (I.B) - bez náčiní
 • Petrova Jana (I.B) - bez náčiní

Startovné 150,- Kč / gymnastku.

Technický doprovod:

 • Pavlína Hanková - trenér, vedoucí výpravy, tel.: 728 220 980
 • Jana Adámková - rozhodčí

Pořadatel a místo konání:

GSK 2. ZŠ Mariánské Lázně • Tělocvična Gymnázia a obchodní akademie
Ruská 355. • Mariánské Lázně
GPS: 49°58'23.469"N, 12°42'4.435"E

Rámcový program závodu:

Neděle 30. dubna 2017

8:00 - 8:30  příchod do šaten
9:20 - 9:30  registrace závodnic
9:22 - 9:26  rozcvičení závodnic TopGym KV na ploše 
9:30 - 9:50  porada rozhodčích a trenérek
10:00 slavnostní zahájení závodu
14:00  vyhlášení výsledků a ukončení závodu
 

Na místo závodů je třeba se dostavit cca mezi 8:00 a 8:30 tak, aby holčičky byly v 8:45 převlečené a učesané v tělocvičně na rozcvičení.

Je nutné, aby byla všechna děvčata včas na místě. Dopravu si zajišťuje každý sám, je možné se domluvit mezi rodiči na vzájemné dopravě.
Po odcvičení budou holčičky posílány k rodičům, ti s nimi můžou místo závodů opustit a vrátit se až na vyhlášení. Na vyhlášení je třeba se však vrátit alespoň hodinu předem, protože časový program závodů se může oproti plánu zkrátit.

Pokyny pořadatele:

 • Vstup do tělocvičny je pouze přes šatny, NIKOLI přes balkon. Pokud by nebyly otevřené dveře, bude telefonní kontakt  na pana správce na dveřích.

 • Každý klub, TJ se ihned po rozcvičení odebere do prostor vyhrazených pro přípravu soutěže a odnesou si náčiní, přezůvky a osobní věci – rozcvičovací prostory na chodbách, nebo na balkon. Ihned po skončení soutěže každé kategorie opustí závodnice spodní halu.

 • V závodním prostoru a rozcvičovacích prostorách se budou po celou dobu soutěže pohybovat pouze trenérky, závodnice, rozhodčí a zázemí soutěže. Rodiče a doprovod závodnic budou po celou dobu soutěže pouze na balkonu a přilehlých prostorách, eventuálně se s dětmi projdou po městě (po skončení jejich kategorie). Lze se domluvit na fotografování během závodu.

 • Všichni budou připraveni na vyhlášení půl hodiny před oficiálním programem (soutěž může proběhnout rychleji).

 • Během soutěže bude k dispozici bufet – občerstvení pro děti i dospělé.. A k dispozici bude i prodej trikotů závodnic domácího oddílu – v prostorách bufetu.

 • Během závodu budou ve vestibulu u balkonu 2 prodejní gymnastické stánky.

 • Za odložené cenné předměty pořadatel nezodpovídá ! Cennosti si závodnice nebudou nechávat v šatnách, předají je trenérkám nebo doprovodu. Neodkládejte si ani fotoaparáty.

 • PARKOVÁNÍ je umožněno směrem od hřbitova k hotelu Richard (cesta vlevo od školy) – je to domluveno s městskou policií.

 • Časový program je orientační, po prezenci a v průběhu soutěže se může posunout a závod může být ukončen dřív.

Organizace:

 • každá závodnice bude mít učesaný drdůlek, vysponkované vlasy, pokud možno bez ofiny, měly by být dle možností lehce nasnídány – pravděpodobně nebude čas jíst na místě těsně před závody
 • děvčata se převléknou do tréninkového v šatně jim určené, rodiče se poté odeberou do hlediště (zákaz vstupu na plochu všem mimo závodnice a trenérky)
 • po rozcvičení se půjdou děvčata z první závodní kategorie převléknout do závodních dresů a budou nastupovat na závodní plochu v předem vylosovaném startovním pořadí
 • po odcvičení budou děvčata obléknuta a poslána k rodičům do hlediště, kde vyčkají pokynů trenérky na přípravu k závěrečnému nástupu a vyhlášení výsledků ve všech kategoriích
 • odchod děvčat a rodičů mimo budovu při čekání na vyhlášení výsledků je na vlastní riziko - není možné časový harmonogram dopředu přesně určit, tudíž je možný posun dopředu, aniž bychom měli možnost o tom včas informovat děvčátko, pokud nenastoupí na vyhlášení, ztrácí nárok na ocenění a diplom

Závodní batůžek pro malé závodnice:

 • Přezůvky
 • Teplé ponožky (do přezůvek, aby byla děvčata v teple)
 • Černé sportovní ponožky
 • Černé leginy - nesmí být volné tepláky nebo kalhoty
 • Oddílové triko nebo obyčejné bílé s krátkým rukávem
 • Mikina – nejlépe rozepínací, ne přes hlavu
 • Závodní dres
 • Náčiní, pokud s ním bude závodit
 • Sponky, síťku, gel a lak na učesání drdůlku
 • Plyšák pro štěstí
 • Pití a svačina

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

 1. Levitra Helps To Keep A Sexual Relation Alive (KevinBiors, 12.8.2018 12:46:57) Odpovědět

  Sexual relationship is a pleasurable give to get relationship with one?s partner. If anything fails within this give to get process, it's enough to derail their bond. But any thing can happen that is certainly unpredictable. Moreover, able to keep a wholesome sexual relationship means keeping oneself physically healthy. So any type of sexual disfunction should be helped by utmost care. One such health risk is erection dysfunction commonly present in men. Unable to keep a proper and prolonged penile erection brings about impotence problems. This is infact a significant problem for maintaining a healthy sexual relationship. So when there arises this kind of problem it?s smart to treat it instead of sitting quiet.

  The choice between your various available treatments involve treatment having a proper medicine. Response to a verbal agent like Levitra can be quite effective with this context. Studies show that male impotence is especially because of insufficient flow of blood for the penis? veins and lack of stimulation too. Practising oral therapy of Levitra enhances the rate of the circulation of blood that gradually stimulates the penis providing a hard erection, adequate with an intercourse.  Levitra is certainly one such drug which can be found to be effective. Clinically many experts have proved who's even creates patients who are suffering from various health problems like blood pressure, high cholesterol levels or diabetes. A lot of men, who took Levitra for the first time, responded positively for gaining high recovery rate. Besides, many experts have also found it can be also taken with medicines used to treat other health concerns.

  <a href="https://www.cialispascherfr24.com/cialis-20-generique-france/">https://www.cialispascherfr24.com/cialis-20-generique-france/</a>

 2. Blood inducement - If you prerequisite distinguish more (AFrogsdeesse, 22.9.2018 12:52:59) Odpovědět

  Pression arterielle est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre coeur bat, il pompe le sang par vos arteres a la reste de votre corps.
  https://www.cialispascherfr24.com/acheter-tadalafil-100mg-pris/

 3. Candid Ways to Lower Blood Distress (AFrogsdeesse, 5.10.2018 18:14:24) Odpovědět

  Compression est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre moelle bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
  https://www.cialispascherfr24.com/cialis-generique-maroc/

Výsledky

Výsledky Milevský pohár - 3. 3. 2018

4.3.2018

Milevský pohár jsou nejenom první závody...

» číst dál

Výsledky Memoriál Milady Duckeové Mariánské Lázně - 2. 4. 2017

2.4.2017

Svým výkonem nám udělala radost Barbora Laslopová...

» číst dál

Výsledky Zpč. liga 1. kolo - 2. 4. 2017

2.4.2017

Výkon našich děvčat odpovídal předpokladům...

» číst dál

Výsledky Milevský pohár - 1. 4. 2017

1.4.2017

Vzhledem k novým pravidlům moderní gymnastiky...

» číst dál

archiv


Odkazy:

Jsme členy Českého svazu moderní gymnastiky

Český svaz moderní gymnastiky

Územně patříme do Západočeské oblasti moderní gymnastiky

Západočeská oblast moderní gymnastiky

Jsme členy Sportovní unie Karlovarska / České unie sportu

Sportovní unie Karlovarska - ČUS


Gymnastické potřeby nakupujeme na

Natalyshop-SasakiOtevřené tréninkové programy TopGym 2018

Rozvojové středisko mládeže
ČSMG

Tréninkové centrum 
TopGym Karlovy Vary

Open Top Weekend
Karlovy Vary


Kontaktujte nás:

Telefon+420 602 495 191

E-mailinfo@gymnastika-kv.cz

Facebookhttps://www.facebook.com/
TopGymKarlovyVaryModerniGymnastika


Carlsbad RG Cup

web Karlovarského poháru, mezinárodních závodů v moderní gymnastice, které pořádá naš sportovní klub moderní gymnastiky


Sportovní klub moderní gymnastiky TopGym Karlovy Vary navazuje na svoji činnost v původním oddíle moderní gymnastiky TJ Slavia Karlovy Vary. Moderní gymnastika má v Karlových Varech dlouholetou tradici od roku 1955 a její závodnice dosahují v tomto krásném olympijském sportu skvělých výsledků. Jsme rádi za váš zájem o moderní gymnastiku a děkujeme všem, kteří nás podporují.

„Moderní gymnastika, jako sport spojující eleganci těla a zdraví pohybu, přirozeně patří do Karlových Varů a celého lázeňského regionu, kde se historicky snoubí léčivá síla přírody a krása lázeňských měst.“