0 Kč

Ohlasy na vánoční exhibici a oddílové přebory
moderní gymnastky v Karlových Varech

Nové moderní gymnastky, které do oddílu TJ Slavia nastoupily v září, si v předvánoční atmosféře poprvé poměřily své síly v rámci oddílových přeborů 15. prosince 2012. Diváci z řad natěšených rodičů i pozvané veřejnosti mohli mezi jednotlivými soutěžními kategoriemi shlédnout bohatou nadílku exhibičních sestav zkušených karlovarských gymnastek, které doplnily opravdové mistryně ČR. Ve skvělé a vášnivé atmosféře nechyběly jak slzičky z prohry i nečekaných úspěchů malých děvčat, tak bouřlivé potlesky publika.

Děkujeme malým gymnastkám za jejich výkony i odvahu, rodičům a dalším zájemcům za skvělé publikum a velkým děvčatům za jejich skvělé a motivační exhibiční vystoupení. O tom, že akce byla povedená svědčí i ohlasy, které jsme bezprostředně po skončení akce obdrželi osobně nebo formou SMS či mailu. Některé z nich rádi uvádíme a děkujeme za uznání!

„Skvěle připravená akce, to jsme opravdu nečekali. Naše Kačenka žila gymnastikou celý víkend a chtěla spát s medailí na krku," spokojeně zhodnotil Karel Schwarz, tatínek Kateřiny, která ve své kategorii obsadila třetí příčku.

„Celá akce měla skvělou atmosféru a byla připravena opravdu ve velkém. Ráda jsem si zavzpomínala na své gymnastické začátky a viděla staré známé tváře, které jsou pro mě kusem skvělého života", svěřuje se Andrea Kheilová, a jako zkušená členka pražského oddílu a seniorské reprezentace moderní gymnastiky ČR dobře ví, o čem mluví.

"Moc Vám děkujeme za Vaší práci trenérek a čas,který tomu věnujete", zaslali děkovnou SMS rodiče Elly Frousové.

Maminka Kláry Orlové shrnula dojmy své i dcery: "Jsem na dceru moc hrdá, nečekali jsme medaile a diplomy, nemám slov. Dnes jsme měli s dcerou nejkrásnější den".

„Vidím, že akci máte perfektně zorganizovanou a zájem o moderní gymnastiku skutečně je. Myslím, že je to opravdu sport, který svým charakterem hodně patří k lázeňskému městu", zhodnotil i Mgr. Jiří Klsák, náměstkovi primátora Karlových Varů, který i přes nabitý pracovní program přijal pozvání a osobně akci gymnastického oddílu TJ Slavia podpořil.

„Rozdělili jsme 5 sad medailí a pro každou zúčastněnou kromě potlesků publika byla připravena i taška s dárečky, které jsme zajistili díky štědrým sponzorům," hrdě oznamuje Nora Nyčová, předsedkyně oddílu a hlavní rozhodčí. Jak dále podotýká, „určitě nejspojenější byly právě malé gymnastky, které si už za tak krátkou dobu mohly zasoutěžit. Jsme rádi, že jsme to mohli pro ně udělat. A jejich šťastné úsměvy byly odměnou i pro nás trenéry".

Jsme rádi, že exhibiční vystoupení ukázala divákům a zejména rodičům, že moderní gymnastika je krásným sportem, a malé moderní gymnastky, ačkoliv jsou se svými dovednostmi opravdu na počátku, čeká jistě úžasná sportovní budoucnost, nejlépe na úrovni, jakou nám předvedla Andrea Kheilová.

Jiří Herian

A připojujeme zdařilé fotografie Petra Callo:

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Carlsbad RG Cup

Logo RG Cup 2015 color.png

mezinárodní závody v moderní gymnastice

V roce 2021 proběhl již 9. ročník, zveme vás na jubilejní 10. ročník který je naplánován na
4. a 5. června 2022.


mezinárodní závody Carlsbad RG Cup probíhají za finanční podpory
Statutárního město Karlovy Vary a Karlovarského kraje

TOP akce 2022

11. a 25. ledna - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

4. a 5. června - Carlsbad RG Cup - 10. ročník | KV Arena

5. - 14. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

13. a 20 září - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

19. a 20. listopadu - Mistrovství ČR ve společných skladbách  | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2021

  • 20 Srp 2021

    Hobit Cup 2021

    závodnice: finální rozpis Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára

  • 04 Zář 2021

    Oblastní přebory Volného programu 2021

    Finální rozpis závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Sattler Elizabeth, Podroužková Tereza, Aldushina Sofia, Tokarova Daria, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Samarska Vlada, Kopfstein Laura, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Aldushina Anastasia, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára, Soumarová Tereza, Herianová Kamila, Bernatová Kristina

  • 11 Zář 2021

    Goodwill Cup - Praha 2021

    Finální rozpis závodnice: Muras Anera, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Samarska Vlada, Bayerova Eliška, Lipovská Vanesa, Flaksová Diana 

  • 18 Zář 2021

    OIG GYM Cup 2021

    Finální rozpis závodnice: Laslopová B., Kozlova, Kopfstein, Samareva, Fedunova, Orlová, Bernatová

  • 19 Zář 2021

    O Hradeckou Stuhu 2021

    Finální rozpis Závodnice: Yakimets, Křížová, Bašistová, Podroužková, Bendová

  • 25 Zář 2021

    Plzeňský pohár 2021

    Finální rozpis závodnice: Zemianková, Laslopová R., Yakimets, Křížová, Bašistová Laslopová B., Kozlova, Kopfstein, Bernatová

  • 25 Zář 2021

    Ústecký pohár 2021

    Finální rozpis závodnice: Bendová, Flaksová, Bayerova, Samareva, Fedunova, Orlová, Soumarová

  • 02 Říj 2021

    MČR NML B

    Finální rozpis Závodnice:Bendová

  • 03 Říj 2021

    MČR SEN B

    Finální rozpis Závodnice:Bernatová

  • 23 Říj 2021

    MČR NML A - exhibice

    Finální rozpis Účastice:Všechny gymnastky VP

  • 23 Říj 2021

    MČR NML A - závodnice

    Finální rozpis Závodnice:Laslopová, Kozlova

  • 24 Říj 2021

    MČR NST A - exhibice

    Finální rozpis Účastice:Všechny gymnastky VP

  • 24 Říj 2021

    MČR NST A - závodnice

    Finální rozpis Závodnice:Kopfstein

  • 30 Říj 2021

    MČR NST B

    Závodnice:Samarska, Bayerova, Flaksová

  • 31 Říj 2021

    MČR JUN B

    Finální rozpis Závodnice:Samareva, Fedunova, Orlová

  • 06 Lis 2021

    Milevský pohár 2021

    závodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Kozlova Nelly, Laslopová Barebora, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

  • 20 Lis 2021

    Carlsbad RG Cup

     nominace: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Pšeničková Vanesa, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Podroužková Tereza, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Bayerova Eliška, Flaksová Diana, Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Soumarová Tereza, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 05 Pro 2021

    ČERT CUP

     nominace: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Pšeničková Vanesa, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Podroužková Tereza, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia

  • 17 Pro 2021

    Předvánoční rozloučení 2021

    Všechny gymnastky VP a Přípravky

Archív