OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

Oddílový závod TopGym Karlovy Vary 8. 5. 2018 

Závodnice VP:

  • Kozlova Nelly (NNML 2012 -2013) BN, švihadlo
  • Laslopová Barbora (NNML 2012 -2013) BN, švihadlo
  • Křížová Viktorie (NNML 2012 -2013) BN, švihadlo
  • Žáková Hedvika (NNML 2012 -2013) BN, švihadlo
  • Lipovská Vanesa (NNML 2010 - 2011) BN, švihadlo
  • Čáslavová Natálie (NNML 2010 - 2011) BN, švihadlo
  • Bendová Jolana (NNML 2010 - 2011) BN, švihadlo
  • Höhnlová Nella (NNML 2010 - 2011) BN, švihadlo
  • Flaksová Diana (NML) BN, švihadlo, obruč
  • Borovičková Michaela (NML) BN, švihadlo, obruč
  • Lažanská Ester (NML) BN, švihadlo, obruč
  • Bayerova Eliška (NML) BN, obruč
  • Orlová Klára (NST) obruč, míč, kužele, stuha
  • Schaferová Magdalena (KML) švihadlo, míč, obruč
  • Fedunova Darja (KML) švihadlo, míč, obruč
  • Herianová Kamila (KML) švihadlo, míč, obruč
  • Soumarová Tereza (KML) švihadlo, míč, obruč
  • Rybáková Linda (KST) stuha, kužele, obruč
  • Pelíšková Klára (KST) stuha, kužele, obruč
  • Belova Margarita (KST) stuha, kužele, obruč
  • Tamchynová Klára (DOR) obruč, kužele, míč
  • Bernatová Kristina (DOR) obruč, kužele, míč
  • Bučková Eva (NML + KML začínající) obruč
  • Vojířová Malvína (NML + KML začínající) obruč
  • Kazdova Anežka (NML + KML začínající) obruč
  • Ivankova Anastasia (KST + DOR začínající) obruč
  • Jelínková Denisa (KST + DOR začínající) obruč
  • Tereschenko Daria (KST + DOR začínající) obruč

Závodnice ZP:

  • Mizjuk Maria (0.C - 2013) BN
  • Tintěrová Adéla (0.C - 2013) BN
  • Semenková Veronika (0.C - 2013) BN
  • Ivanova Sofya (0.A,B - 2011 - 2012) BN
  • Pavlova Anna (0.A,B - 2011 - 2012) BN
  • Krobová Karolína (0.A,B - 2011 - 2012) BN
  • Rychetská Kateřina (0.A,B - 2011 - 2012) BN
  • Šalamounová Ema (I.B - 2010) BN, švihadlo
  • Tveryttnieva Alisa (I.B - 2010) BN, švihadlo
  • Lesničenko Kateřina (I.B - 2010) BN, švihadlo
  • Klausnerová Veronika (I.B - 2010) BN, švihadlo
  • Čermisinová Sofia (I.B - 2010) BN, švihadlo
  • Uvarova Sofia (I.A - 2008 - 2009) BN, švihadlo
  • Nushi Diana (I.A - 2008 - 2009) BN, švihadlo
  • Tvrdková Vanessa (I.A - 2008 - 2009) BN, švihadlo
  • Lesničenko Olga (I.A - 2008 - 2009) BN, švihadlo


Startovné: 
100,- Kč / závodnici

Technické zabezpečení:

  • Jan Herian - rozhodčí, vedoucí závodu, tel.: 602 495 191
  • Jiří Špička, Natalia Lakšina, Jana Adámková - rozhodčí 
  • Kristina Gudovskikh, Petra Pelíšková, Pavlína Hanková - trenéři
  • ostatní personál závodů z řad dobrovolníků (rodičů)

Pořadatel a místo konání:

TopGym Karlovy Vary • Hala FC Slavia (Buldoci)
Polská ul. • 360 01 Karlovy Vary
GPS: 50.230663, 12.884707

Program závodu:

Úterý 8. května 2018

8:00 příchod do haly pro závodnice
8:10 - 8:30 registrace závodnic
8:30 - 8:50 porada rozhodčích
8:00 - 8:50  rozcvičení na závodní ploše TopGym KV
9:00  zahájení závodu
13:00  vyhlášení a ukončení závodu

 

 

Karlovy Vary 2020: hlavní město moderní gymnastiky

V roce s magickým číslem 2020 bude moderní gymnastika v Karlových Varech již 65 let.

Proto jsme se rozhodli vytvořit pro rok 2020 nové výzvy a přinést do Karlových Varů gymnastiku v opravdu velkém stylu.

více o projektu KV2020

Vzhledem k epidemii koronaviru a vyhlášení nouzového stavu na jaře 2020 a následně i od podzimu 2020 až do jvětna 2021 došlo také k přerušení sportovních aktivit. Proto se náš projekt přesouvá až na rok 2022...

TOP akce 2021

6. - 15. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

září - Nábor do TopGym Karlovy Vary | termíny a místo budou upřesněny

říjen - Mistrovství ČR v NML-A, NST-A | Hala míčových sportů

říjen / listopad - Carlsbad RG Cup - 9. ročník | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2021

  • 20 Srp 2021

    Hobit Cup 2021

    závodnice: finální rozpis Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára

  • 04 Zář 2021

    Oblastní přebory Volného programu 2021

    Finální rozpis závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Sattler Elizabeth, Podroužková Tereza, Aldushina Sofia, Tokarova Daria, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Samarska Vlada, Kopfstein Laura, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Aldushina Anastasia, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára, Soumarová Tereza, Herianová Kamila, Bernatová Kristina

  • 11 Zář 2021

    Goodwill Cup - Praha 2021

    Finální rozpis závodnice: Muras Anera, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Samarska Vlada, Bayerova Eliška, Lipovská Vanesa, Flaksová Diana 

  • 18 Zář 2021

    OIG GYM Cup 2021

    Finální rozpis závodnice: Laslopová B., Kozlova, Kopfstein, Samareva, Fedunova, Orlová, Bernatová

  • 19 Zář 2021

    O Hradeckou Stuhu 2021

    Finální rozpis Závodnice: Yakimets, Křížová, Bašistová, Podroužková, Bendová

  • 25 Zář 2021

    Plzeňský pohár 2021

    Finální rozpis závodnice: Zemianková, Laslopová R., Yakimets, Křížová, Bašistová Laslopová B., Kozlova, Kopfstein, Bernatová

  • 25 Zář 2021

    Ústecký pohár 2021

    Finální rozpis závodnice: Bendová, Flaksová, Bayerova, Samareva, Fedunova, Orlová, Soumarová

  • 02 Říj 2021

    MČR NML B

    Finální rozpis Závodnice:Bendová

  • 03 Říj 2021

    MČR SEN B

    Finální rozpis Závodnice:Bernatová

  • 23 Říj 2021

    MČR NML A - exhibice

    Finální rozpis Účastice:Všechny gymnastky VP

  • 23 Říj 2021

    MČR NML A - závodnice

    Finální rozpis Závodnice:Laslopová, Kozlova

  • 24 Říj 2021

    MČR NST A - exhibice

    Finální rozpis Účastice:Všechny gymnastky VP

  • 24 Říj 2021

    MČR NST A - závodnice

    Finální rozpis Závodnice:Kopfstein

  • 30 Říj 2021

    MČR NST B

    Závodnice:Samarska, Bayerova, Flaksová

  • 31 Říj 2021

    MČR JUN B

    Závodnice:Samareva, Fedunova, Soumarová, Orlová

  • 06 Lis 2021

    Milevský pohár 2021

    závodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Kozlova Nelly, Laslopová Barebora, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

Archív