0 Kč

OP VP  2021 - SOBOTA

Oblastní přebory Západočeské  a Severčeské oblasti - volný program jednotlivců

Závodnice:

    • Laslopová Rozálie - NNML 2015  a ml. - BN
    • Zemianková Emma - NNML 2015  a ml. - BN
    • Pšeničková Vanesa - NNML 2014 - BN + švihadlo
    • Yakimets Daniella - NNML 2014 - BN + švihadlo
    • Bendová Jolana - NST B 2011 - obruč + kužele + švihadlo
    • Aldushina Sofia - NST B 2011 - obruč + kužele + švihadlo
    • Tokarova Daria - NST B 2011 - obruč + kužee + švihadlo
    • Samarska Vlada - NST B 2010 - obruč + kužele + míč

    Startovné 300 kč,-

    Technický doprovod:

    • Jiří Herian - hlavní rozhodčí, vedoucí výpravy, tel.: 602 495 191
    • Jiří Špička - rozhodčí
    • Kristina Bernatová - rozhodčí
    • Mariia Novikova - trenér
    • Soňa Bendová - trenér
    • Iva Laslopová - trenér

    Pořadatel a místo konání:

    Oddíl TJ SLavoj Plzeň • Tělocvična TJ Slavoj Plzeň
    Třebízského 12 • 326 00 Plzeň
    GPS: 49°44'17.3"N 13°22'31.6"E • 49.738136, 13.375437 • P9QG+75 Plzeň

    Program závodu:

    Sobota 30.dubna

    8:30 Předání gymnastek NNML trenérům
    8:45 Rozcvičení na závodní ploše
    10:00 Slavnostní nástup ve dresech - ÚČASTNÍ SE VŠECHNY ZÁVODNICE!!!! (NST učesat a namalovat stačí po nástupu)
    18:30 Vyhlášení

    Carlsbad RG Cup

    Logo RG Cup 2015 color.png

    mezinárodní závody v moderní gymnastice

    V roce 2021 proběhl již 9. ročník, zveme vás na jubilejní 10. ročník který je naplánován na
    4. a 5. června 2022.


    mezinárodní závody Carlsbad RG Cup probíhají za finanční podpory
    Statutárního město Karlovy Vary a Karlovarského kraje

    TOP akce 2022

    11. a 25. ledna - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

    4. a 5. června - Carlsbad RG Cup - 10. ročník | KV Arena

    5. - 14. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

    13. a 20 září - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

    19. a 20. listopadu - Mistrovství ČR ve společných skladbách  | Hala míčových sportů

    Kalendář akcí a závodů 2022

    • 12 Lis 2022

      SS - Rycon Cup

      Závodnice: Večerníček, Halloween, všechny dvojice/trojice

    • 06 Lis 2022

      SS - Porta Bohemica Cup

      Závodnice: Večerníček, Halloween, všechny dvojice/trojice

    • 05 Lis 2022

      SS - Oblastní přebor společných skladeb

      Závodnice: Večerníček, Halloween, všechny dvojice/trojice

    • 28 Říj 2022

      SS - Pohár Královny Elišky

      Závodnice: Večerníček, Halloween, všechny dvojice/trojice

    • 23 Říj 2022

      SS - O pohár víly Mon Peri

      Závodnice: Večerníček, všechny dvojice/trojice

    • 15 Říj 2022

      SS - Cena města Chomutova

      Závodnice: Večerníček, Halloween, všechny dvojice/trojice

    • 05 Čer 2022

      Carlsbad RG Cup 2022 - NEDĚLE

      závodnice: Všechny gymnastiky VP i Mini, které zvládnou předepsaný počet sestav pro svou věkovou kategorii

    • 04 Čer 2022

      Carlsbad RG Cup 2022 - SOBOTA

      závodnice: Všechny gymnastiky VP i Mini, které zvládnou předepsaný počet sestav pro svou věkovou kategorii

    • 29 Kvě 2022

      MČR NST A

      Závodnice: Kopfstein

    • 28 Kvě 2022

      MČR NML A

      Závodnice: Bašistová, Laslopová B., Kozlova

    • 21 Kvě 2022

    • 15 Kvě 2022

      MČR NST B

      závodnice: Aldushina Sofia, Bendová Jolana, Samarska Vlada

    • 14 Kvě 2022

      MČR JUN B

      závodnice: Darja Fedunova, Diana Flaksová

    • 07 Kvě 2022

      Milevský Pohárek 2022

      závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Yakimets Daniella, Bašistová Beáta, Laslopová Barebora, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

    • 01 Kvě 2022

      Oblastní přebory Volného programu 2022 - NEDĚLE

      závodnice: Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

    • 30 Dub 2022

      Oblastní přebory Volného programu 2022 - SOBOTA

      závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Bendová Jolana, Aldushina Sofia, Tokarova Daria, Samarska Vlada

    • 24 Dub 2022

      Chomutovský pohár 2022 - neděle

      závodnice: Sofiya Cherepanova, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

    • 23 Dub 2022

      Chomutovský pohár 2022 - sobota

      Závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella

    • 09 Dub 2022

      Goodwill Cup - Praha 2022

      Finální rozpis • Závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja

    • 03 Dub 2022

      AJUR Cup 2022

      Finální rozpis • závodnice: Zemianková Emma, Yakimets Daniella, Pšeničková Vanesa, Kopfstein Laura, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

    • 02 Dub 2022

      Memoriál Aleny Fialové 2022

      Finální rozpis • závodnice: Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada,

    • 26 Bře 2022

      Monet Cup 2022

      Finální rozpis • závodnice: Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

    • 19 Bře 2022

      Milevský pohár 2022

      Finální rozpis • závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barebora, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

    • 13 Bře 2022

      Hobit Cup 2022

      Finální rozpis • závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

    • 05 Bře 2022

      Kontrolní trénink 2022

      závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

    Archív