0 Kč

OP VP  2021

Oblastní přebory Západočeské  a Severčeské oblasti - volný program jednotlivců

(Letos pořádané společně se Severočeskou oblastí, nicméně výsledky budou samozřejmě vyhlášeny zvlášť pouze za závodnice ZPČ oblasti jako vždy)

Na tribunu budou vpuštěni pouze diváci s platným certifikátem o očkování, potvrzením o prodělaném covidu či negativním PCR/antigenním testem

Rodiče vyplní čestné prohlášení, které jim bylo zasláno prostřednictvím mailu a whatsapp skupiny a odvzdají ho společně s potvrzením od sportovního lékaře o zdravotní způsobilosti na tréninku ve čtvrtek, případně v pátek Kristině Bernatové!

  • Zemianková Emma (NNML C) - BN
  • Laslopová Rozálie (NNML C) - BN
  • Pšeničková Vanesa (NNML B) - BN
  • Muras Aneta (NNML B) - BN
  • Yakimets Daniella (NNML B) - BN
  • Pachmanová Laura (NNML A) - BN
  • Bašistová Beáta (NNML A) - BN
  • Křížová Viktorie (NNML A) - BN
  • Podroužková Tereza (NML B 2012) - BN+švihadlo
  • Sattler Elizabeth (NML B 2012) - BN+švihadlo
  • Tokarova Daria (NML B 2011) - švihadlo+obruč
  • Aldushina Sofia (NML B 2011) - švihadlo+obruč
  • Bendová Jolana (NML B 2011) - švihadlo+obruč
  • Kozlova Nelly (NML A 2012) - BN+švihadlo+obruč
  • Laslopová Barbora (NML A 2012) - BN+švihadlo+obruč
  • Lipovská Vanesa (NST B) - kužele+švihadlo
  • Samarska Vlada (NST B) - kužele+obruč
  • Kopfstein Laura (NST A) - míč+švihadlo+kužele
  • Flaksová DIana (NST B) - kužele+obruč
  • Aldushina Anastasia (NST B) - kužele+švihadlo
  • Bayerova Eliška (NST B) - kužele+obruč
  • Samareva Alisa (JUN B) - obruč+míč
  • Fedunova Darja (JUN B) - obruč+míč
  • Herianová Kamila (JUN B) - obruč+míč
  • Soumarová Tereza (JUN B) - obruč+míč
  • Orlová Klára (JUN B) - obruč+míč
  • Bernatová Kristina (SEN B) - obruč+míč+kužele

Starovné 200,-Kč / závodnici (uhradit v pátek 3.9. na konci tréninku!)

Technický doprovod:

  • Jiří Herian - rozhodčí, vedoucí výpravy, tel.: 602 495 191
  • Kristina Bernatová - trenér
  • Jiří Špička - trenér
  • Ivana Laslopová - trenér
  • Soňa Bendová - trenér
  • Zuzana Kopfstein - trenér

Pořadatel a místo konání:

SC 80 Chomutov • Sportovní hala SC 80
Březenecká ul. • Chomutov
GPS: 50.477463, 13.413217

Program závodu:

Sobota 4.září 2021

7:30 Předání gymnastek trenérům - NNML učesané a namalované (pozdější příjezd starších gymnastek je možný pouze po předchozí dohodě!!!)
8:21-8:30 Rozcvičení na ploše TopGym KV
8:30 Porada rozhodčích
9:00 Zahájení závodu bez nástupu
17:40 Vyhlášení výsledků

Carlsbad RG Cup

Logo RG Cup 2015 color.png

mezinárodní závody v moderní gymnastice

V roce 2021 proběhl již 9. ročník, zveme vás na jubilejní 10. ročník který je naplánován na
4. a 5. června 2022.


mezinárodní závody Carlsbad RG Cup probíhají za finanční podpory
Statutárního město Karlovy Vary a Karlovarského kraje

TOP akce 2022

11. a 25. ledna - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

4. a 5. června - Carlsbad RG Cup - 10. ročník | KV Arena

5. - 14. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

13. a 20 září - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

19. a 20. listopadu - Mistrovství ČR ve společných skladbách  | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2021

  • 20 Srp 2021

    Hobit Cup 2021

    závodnice: finální rozpis Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára

  • 04 Zář 2021

    Oblastní přebory Volného programu 2021

    Finální rozpis závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Sattler Elizabeth, Podroužková Tereza, Aldushina Sofia, Tokarova Daria, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Samarska Vlada, Kopfstein Laura, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Aldushina Anastasia, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára, Soumarová Tereza, Herianová Kamila, Bernatová Kristina

  • 11 Zář 2021

    Goodwill Cup - Praha 2021

    Finální rozpis závodnice: Muras Anera, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Samarska Vlada, Bayerova Eliška, Lipovská Vanesa, Flaksová Diana 

  • 18 Zář 2021

    OIG GYM Cup 2021

    Finální rozpis závodnice: Laslopová B., Kozlova, Kopfstein, Samareva, Fedunova, Orlová, Bernatová

  • 19 Zář 2021

    O Hradeckou Stuhu 2021

    Finální rozpis Závodnice: Yakimets, Křížová, Bašistová, Podroužková, Bendová

  • 25 Zář 2021

    Plzeňský pohár 2021

    Finální rozpis závodnice: Zemianková, Laslopová R., Yakimets, Křížová, Bašistová Laslopová B., Kozlova, Kopfstein, Bernatová

  • 25 Zář 2021

    Ústecký pohár 2021

    Finální rozpis závodnice: Bendová, Flaksová, Bayerova, Samareva, Fedunova, Orlová, Soumarová

  • 02 Říj 2021

    MČR NML B

    Finální rozpis Závodnice:Bendová

  • 03 Říj 2021

    MČR SEN B

    Finální rozpis Závodnice:Bernatová

  • 23 Říj 2021

    MČR NML A - exhibice

    Finální rozpis Účastice:Všechny gymnastky VP

  • 23 Říj 2021

    MČR NML A - závodnice

    Finální rozpis Závodnice:Laslopová, Kozlova

  • 24 Říj 2021

    MČR NST A - exhibice

    Finální rozpis Účastice:Všechny gymnastky VP

  • 24 Říj 2021

    MČR NST A - závodnice

    Finální rozpis Závodnice:Kopfstein

  • 30 Říj 2021

    MČR NST B

    Závodnice:Samarska, Bayerova, Flaksová

  • 31 Říj 2021

    MČR JUN B

    Finální rozpis Závodnice:Samareva, Fedunova, Orlová

  • 06 Lis 2021

    Milevský pohár 2021

    závodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Kozlova Nelly, Laslopová Barebora, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

  • 20 Lis 2021

    Carlsbad RG Cup

     nominace: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Pšeničková Vanesa, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Podroužková Tereza, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Bayerova Eliška, Flaksová Diana, Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Soumarová Tereza, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 05 Pro 2021

    ČERT CUP

     nominace: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Pšeničková Vanesa, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Podroužková Tereza, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia

  • 17 Pro 2021

    Předvánoční rozloučení 2021

    Všechny gymnastky VP a Přípravky

Archív