OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

0 Kč

První oblastní přebory pro malé gymnastky v Mariánských Lázních

Jak již bylo dopředu avizováno, většina našich novýh moderních gymnastek pojede na své první "malé mistrovství", kterým budou přebory západočeské oblasti (Plzeňský a Karlovarský kraj) v Mariánských Lázních.

Závodnice:

kategorie 0.B - sestava bez náčiní + akrobacie

  • Jana Adámková - r.2008
  • Gabriela Ducháčková - r.2007 - nejede
  • Anna Ducháčková - r.2007 - nejede
  • Laura Eliášová - r.2007
  • Eliška Fialová - r.2008 - potvrzeno
  • Ella Frousová - r.2008
  • Karolína Kaplanová - r.2007 - potvrzeno
  • Ajša Lochschmidtova - r.2007
  • Varvara Mayerová - r.2007
  • Eva Ponimatkina - r.2008
  • Kristina Popova - r.2008 - nejede
  • Anežka Sulková - r.2007
  • Klára Svobodová - r.2007 - potvrzeno
  • Lucie Štaflová - r.2007
  • Markéta Švestková - r.2008 - nejede
  • Laura Ternuščak - r.2007
  • Kateřina Toufarová - r.2008
  • Zuzana Volfová - r.2008 - potvrzeno

kategorie 0.A - sestava bez náčiní + akrobacie

  • Nela Červenková - r.2006
  • Adriana Divišová - r.2006 - potvrzeno
  • Kamila Herianová - r.2006
  • Daniela Jelínková - r.2006
  • Amálie Košinová - r.2006
  • Natalia Nemtina - r.2006
  • Klára Orlová - r.2006
  • Martina Sečányiová - r.2006

kategorie I. - sestava bez náčiní + švihadlo

  • Ivana Česáková - r.2005 - potvrzeno
  • Aneta Divišová - r.2005
  • Klára Pelíšková - r.2005 - potvrzeno
  • Kateřina Schwarzová - r.2005 - potvrzeno
  • Kateřina Volfová - r.2004 - potvrzeno
  • Veronika Zrůstová - r.2005 - potvrzeno

Startovné (max. 100,- Kč / gymnastku, bude upřesněno) - hradí rodiče.

Pořadatel a místo konání:

GSK 2. ZŠ Mariánské Lázně
Ruská ul. • Mariánské Lázně
GPS: 49°58'23.469"N, 12°42'4.435"E

Parkování je možné za školou, nebo v cca 5 minut pěšky vzdáleném parkovacím domě Pramenská 653/2 - GPS: 49°58'40.405"N, 12°42'3.577"E). 


Zvětšit mapu

Rámcový program závodu:

Neděle 19. května 2013

7:45 - 8:00  příchod do šaten
8:15 nástup do tělocvičny
  rozcvičení závodnic ZJ Slavia na ploše
8:30 - 8:55  porada rozhodčích a trenérek
9:00  slavnostní zahájení závodu
  kat. 0 - závodnice TJ Slavia
  kat. I - závodnice TJ Slavia
cca 13:00  vyhlášení výsledků a ukončení závodu

Na místo závodů je třeba se dostavit cca mezi 7:45 a 8:00 tak, aby holčičky byly v 8:15 převlečené a učesané v tělocvičně.

Je nutné, aby byla všechna děvčata včas na místě. Dopravu si zajišťuje každý sám, je možné se domluvit mezi rodiči na vzájemné dopravě.
Po odcvičení budou holčičky posílány k rodičům, ti s nimi můžou místo závodů opustit a vrátit se až na vyhlášení. Na vyhlášení je třeba se však vrátit alespoň hodinu předem, tj, v 12:00 z důvodu, že časový program závodů se může oproti plánu zkrátit.

Organizace:

  • každá závodnice bude mít učesaný drdůlek, vysponkované vlasy, pokud možno bez ofiny, měly by být dle možností lehce nasnídány – pravděpodobně nebude čas jíst na místě těsně před závody
  • děvčata se převléknou do tréninkového v šatně jim určené, rodiče se poté odeberou do hlediště (zákaz vstupu na plochu všem mimo závodnice a trenérky)
  • po rozcvičení se půjdou děvčata z kategorie 0.B převléknout do závodních dresů (kdo nemá vlastní, bude mu zapůjčen oddílový) a budou nastupovat na závodní plochu v předem vylosovaném startovním pořadí
  • po odcvičení budou děvčata obléknuta a poslána k rodičům do hlediště, kde vyčkají pokynů trenérky na přípravu k závěrečnému nástupu a vyhlášení výsledků ve všech kategoriích
  • stejným způsobem budou probíhat i závody dalších kategorií
  • odchod děvčat a rodičů mimo budovu při čekání na vyhlášení výsledků je na vlastní riziko - není možné časový harmonogram dopředu přesně určit, tudíž je možný posun dopředu, aniž bychom měli možnost o tom včas informovat děvčátko, pokud nenastoupí na vyhlášení, ztrácí nárok na ocenění a diplom

Závodní batůžek:

  • Přezůvky
  • Teplé ponožky (do přezůvek, aby byla děvčata v teple)
  • Černé sportovní ponožky
  • Černé leginy - nesmí být volné tepláky nebo kalhoty
  • Triko bílé s krátkým rukávem
  • Mikina – nejlépe rozepínací, ne přes hlavu
  • Plyšák pro štěstí
  • Pití – neperlivá voda v menší lahvi
Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Karlovy Vary 2020: hlavní město moderní gymnastiky

V roce s magickým číslem 2020 bude moderní gymnastika v Karlových Varech již 65 let.

Proto jsme se rozhodli vytvořit pro rok 2020 nové výzvy a přinést do Karlových Varů gymnastiku v opravdu velkém stylu.

více o projektu KV2020

Vzhledem k epidemii koronaviru a vyhlášení nouzového stavu na jaře 2020 a následně i od podzimu 2020 až do jvětna 2021 došlo také k přerušení sportovních aktivit. Proto se náš projekt přesouvá až na rok 2022...

TOP akce 2021

6. - 15. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

září - Nábor do TopGym Karlovy Vary | termíny a místo budou upřesněny

říjen - Mistrovství ČR v NML-A, NST-A | Hala míčových sportů

říjen / listopad - Carlsbad RG Cup - 9. ročník | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2021

  • 20 Srp 2021

    Hobit Cup 2021

    závodnice: finální rozpis Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára

  • 04 Zář 2021

    Oblastní přebory Volného programu 2021

    Finální rozpis závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Sattler Elizabeth, Podroužková Tereza, Aldushina Sofia, Tokarova Daria, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Samarska Vlada, Kopfstein Laura, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Aldushina Anastasia, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára, Soumarová Tereza, Herianová Kamila, Bernatová Kristina

  • 11 Zář 2021

    Goodwill Cup - Praha 2021

    Finální rozpis závodnice: Muras Anera, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Samarska Vlada, Bayerova Eliška, Lipovská Vanesa, Flaksová Diana 

  • 18 Zář 2021

    OIG GYM Cup 2021

    Finální rozpis závodnice: Laslopová B., Kozlova, Kopfstein, Samareva, Fedunova, Orlová, Bernatová

  • 19 Zář 2021

    O Hradeckou Stuhu 2021

    Finální rozpis Závodnice: Yakimets, Křížová, Bašistová, Podroužková, Bendová

  • 25 Zář 2021

    Plzeňský pohár 2021

    Finální rozpis závodnice: Zemianková, Laslopová R., Yakimets, Křížová, Bašistová Laslopová B., Kozlova, Kopfstein, Bernatová

  • 25 Zář 2021

    Ústecký pohár 2021

    Finální rozpis závodnice: Bendová, Flaksová, Bayerova, Samareva, Fedunova, Orlová, Soumarová

  • 02 Říj 2021

    MČR NML B

    Finální rozpis Závodnice:Bendová

  • 03 Říj 2021

    MČR SEN B

    Finální rozpis Závodnice:Bernatová

  • 23 Říj 2021

    MČR NML A

    Finální rozpis Závodnice:Laslopová, Kozlova

  • 24 Říj 2021

    MČR NST A

    Finální rozpis Závodnice:Kopfstein

  • 30 Říj 2021

    MČR NST B

    Finální rozpis Závodnice:Samarska, Bayerova, Flaksová

  • 31 Říj 2021

    MČR JUN B

    Finální rozpis Závodnice:Samareva, Fedunova, Soumarová, Orlová

  • 06 Lis 2021

    Milevský pohár 2021

    závodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Kozlova Nelly, Laslopová Barebora, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

Archív