Oblastní přebor VP - SOBOTA

Oblastní přebory Západočeské  a Severčeské oblasti - volný program jednotlivců

Závodnice:

  • Shcherbyk Elina - NNML 2016 a ml. - BN
  • Ondrová Denisa - NNML 2016 a ml. - BN
  • Gašpieriková Michaela - NNML 2016 a ml. - BN
  • Škrelji Annamaria - NNML 2016 a ml. - BN
  • Bečvářová Zuzana - NNML 2016 a ml. - BN
  • Eldarusheva Asiya - NNML 2016 a ml. - BN
  • Filipenko Karolina - NNML 2016 a ml. - BN
  • Formánková Eliška - NNML 2016 a ml. - BN
  • Matějková Nikol - NNML 2016 a ml. - BN
  • Dotsenko Yesenia - NNML 2016 a ml. - BN
  • Laslopová Rozálie - NNML 2015 a ml. - BN+švihadlo
  • Zemianková Emma - NNML 2015 a ml. - BN+švihadlo
  • Žbánková Sarah Emily - NNML 2015 a ml. - BN+švihadlo
  • Repetska Sofia - NNML 2015 a ml. - BN+švihadlo
  • Sochorová Sabina - NNML 2015 a ml. - BN+švihadlo
  • Motlová Beáta - NML B - BN+obruč+švihadlo
  • Lukas Laura - NML B - BN+obruč+švihadlo
  • Negreskul Viktoria - NML B - BN+obruč+švihadlo
  • Mitro Aneta - NML B - BN+obruč+kužele
  • Yakimets Daniella - NML A 2014 - BN+švihadlo+obruč
  • Pšeničková Vanesa - NML A 2014 - BN+švihadlo+obruč
  • Bašistová Beáta - NML A 2013 - BN+obruč+míč+kužele

Starovné:

450,-Kč/závodnice

Pro platbu startovného bude zaslán QR kód 

Technický doprovod:

  • Kristina Bernatová - trenér
  • Alla Filipenko - trenér
  • Zuzana Kopfstein - trenér
  • Elena Karasová - trenér
  • Kamila Herianová - trenér
  • Jana Málková - rozhodčí
  • Jiří Herian - rozhodčí
  • Ivana Laslopová - rozhodčí
  • Soňa Bendová - rozhodčí

Pořadatel a místo konání:

Slavia SK Rapid Plzeň • Tělocvična TJ Slavoj Plzeň
Třebízského 12 • 326 00 Plzeň
GPS: 49°44'17.3"N 13°22'31.6"E • 49.738136, 13.375437 • P9QG+75 Plzeň

Program závodu:

Sobota 27.dubna 2024

Carlsbad RG Cup

Logo RG Cup 2015 color.png

mezinárodní závody v moderní gymnastice

V roce 2023 proběhl již 11. ročník.
zveme vás na další, opět dvoudenní závod který je předběžně naplánován na
15. a 16. června 2024.


mezinárodní závody Carlsbad RG Cup probíhají za finanční podpory
Statutárního město Karlovy Vary a Karlovarského kraje

TOP akce 2023

16. června - Poznej a vyzkoušej moderní gymnastiku | KV Arena

17. a 18. června - Carlsbad RG Cup - 11. ročník | KV Arena

4. - 13. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

2 září - Festival SPORTU° | KV Arena

12. a 19. září - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

Kalendář akcí a závodů 2023

  • 19 Lis 2023

    MČR DT + SS NNML 2023

    finální rozpis Závodnice:Lions, Kozlova+Laslopová+Bendová, Bernatová+Orlová

  • 18 Lis 2023

    MČR SS 2023

    finální rozpis Závodnice:Stars

  • 11 Lis 2023

    Rycon Cup 2023

    finální rozpis Závodnice: Madagaskar, Lions, Stars, Lukas+Mitro, Kozlova+Laslopová+Bendová, Orlová+Bernatová

  • 05 Lis 2023

    Cena města Chomutova 2023

    finální rozpis závodnice: Madagaskar, Lions, Stars, Lukas+Mitro, Kozlova+Laslopová+Bendová, Orlová+Bernatová

  • 04 Lis 2023

    Oblastní přebor SS a DT 2023

    finální rozpis závodnice: Madagaskar, Lions, Stars, Lukas+Mitro, Kozlova+Laslopová+Bendová, Orlová+Bernatová

  • 28 Říj 2023

    Porta Bohemica Cup 2023

    finální rozpis závodnice: Madagaskar, Lions, Stars, Lukas+Mitro, Kozlova+Laslopová+Bendová, Orlová+Bernatová

  • 22 Říj 2023

    Slavoj RG Cup 2023

    Finální rozpis • závodnice: Madagaskar, Lions, Stars, Lukas+Mitro, +Laslopová+Bendová, Samarska, Flaksová, Kopfstein

  • 15 Říj 2023

    O Hradeckou stuhu

    finální rozpis závodnice: Madagaskar, Lions, Stars, Lukas+Mitro, Kozlova+Laslopová+Bendová, Orlová+Bernatová, Samarska, Flaksová, Kopfstein

  • 16 Zář 2023

    OIG GYM Cup

    Finální rozpis  Závodnice: Kopfstein, Samarska, Flaksová

  • 18 Čer 2023

    Carlsbad RG Cup 2022 - NEDĚLE

    závodnice: Eldarusheva, Bečvářová, Filipenko, Laslopová R.,Zemianková, Žbánová, Balas, Lukas, Pšeničková, Yakimets, Bašistová, Kozlova, Laslopová B., Kopfstein, Samarska, Flaksová, Orlová, Bernatová 

  • 17 Čer 2023

    Carlsbad RG Cup 2022 - SOBOTA

    závodnice: Pšeničková, Yakimets, Bašistová, Kozlova, Laslopová, Kopfstein, Negreskul, Mitro, Bendová, Samarska, Flaksová, Orlová, Bernatová 

  • 28 Kvě 2023

    MČR NST A

    Finální rozpis Závodnice: Laslopová B., Kozlova

  • 27 Kvě 2023

    MČR NML A

    Finální rozpis Závodnice: Yakimets, Pšeničková, Bašistová

  • 21 Kvě 2023

    MČR SEN B

    Finální rozpis  Závodnice: Orlová, Bernatová

  • 14 Kvě 2023

    MČR NST B

    Finální rozpis  Závodnice: Bendová

  • 13 Kvě 2023

    MČR JUN B

    Finální rozpis  Závodnice: Flaksová

  • 06 Kvě 2023

    Milevský pohárek 2023

    Finální rozpis  závodnice: Bečvářová, Eldarusheva, Laslopová R., Žbánková, Yakimets, Pšeničková, Laslopová B., Bendová

  • 30 Dub 2023

    Oblastní přebor VP - NEDĚLĚ

    Finální rozpis  Závodnice: Bendová, Samarska, Flaksová, Orlová, Bernatová

  • 29 Dub 2023

    Oblastní přebor VP - SOBOTA

    Finální rozpis  Závodnice: Eldarusheva, Bečvářová, Filipenko, Laslopová R., Zemianková, Žbánková, Balas, Lukas, Mitro, Negreskul, Yakimets, Pšeničková, Bašistová, Laslopová B., Kozlova, Kopfstein

  • 23 Dub 2023

    Chomutovský pohár 2023

    finální rozpis závodnice: Negreskul, Mitro, Yakimets, Pšeničková, Bašistová, Bendová, Flaksová, Samarska, Bernatová

  • 22 Dub 2023

    Memoriál Aleny Fialové 2023

    finální rozpis závodnice: Filipenko, Bečvářová, Eldarusheva, Zemianková, Laslopová R., Balas, Laslopová B., Kozlova, Orlová

  • 22 Dub 2023

    Kvalifikace MČR JUN A

    Závodnice: Kopfstein

  • 15 Dub 2023

    RG Cup Hradec Králové

    Finální rozpis  Závodnice: Bečvářová, Eldarusheva, Yakimets, Pšeničková, Bašistová, Kozlova, Bendová, Kopfstein, Orlová

  • 07 Dub 2023

    UPREAL Cup 2023

    Finální rozpis závodnice: Žbánková, Yakimets, Pšeničková, Bašistová, Laslopová B., Kozlova, Samarska, Flaksová, Kopfstein, Bernatová

  • 02 Dub 2023

    AJUR Cup 2023

    Finální rozpis  závodnice: Filipenko, Zemianková, Laslopová R., Balas, Žbánková, Laslopová B., Samarska, Flaksová, Bernatová, Orlová

  • 01 Dub 2023

    Jablonecká perlička

    Finální rozpis  Závodnice: Mitro, Negreskul, Lukas, Bendová, Kopfstein

  • 25 Bře 2023

    Ústecký pohár 2023

    Finální rozpis závodnice: Pšeničková, Yakimets, Bašistová, Kozlova, Laslopová B., Bendová, Samarska, Flaksová, Orlová, Bernatová

  • 18 Bře 2023

    Goodwill Cup - Praha 2023

    Finální rozpis Závodnice: Filipenko, Balas, Lukas, Negreskul, Mitro, Samarska, Flaksová, Kopfstein

  • 04 Bře 2023

    Milevský pohár 2023

    Finální rozpis  závodnice: Bečvářová, Eldarusheva, Zemianková, Laslopová R., Žbánková, Laslopová B., Bendová, Kopfstein, Orlová, Bernatová 

  • 02 Led 2023

Archív