0 Kč

O smíšených pocitech

Nevím úplně přesně kde začít, tak mi dovolte, abych začala tím, na co se na včerejší schůzi rodičů děvčat z volného programu zřejmě nějak zapomnělo. A sice velkým poděkováním manažerovi oddílu Jiřímu Herianovi, kterému se podařilo zajistit pro náš oddíl posily v podobě dvou skvělých ruských trenérek. Zároveň děkuji úžasné Mirce Špičkové, která již několik let drží oddíl silou své erudice, vytrvalostí a nezištnou obětavostí, a dokáže nejen kompetentně a s vysokou mírou odborných znalostí připravovat všechny naše gymnastky a jako rozhodčí, bez které by naše gymnastky nebyly zařazeny do závodů, skvěle reprezentovat oddíl TJ Slavia Karlovy Vary, ale také velkoryse přijímat spolupráci trenérek s praktickými zkušenostmi, které sama získat nemohla.

Protože jsem se sama včerejší schůze nezúčastnila, nebudu se zde vyjadřovat k postojům ostatních rodičů, ale pocity rozhořčení, zklamání a deziluze, se kterými se Jiří vrátil domů, mi tentokrát nedovolily zůstat stranou. Chtěla bych se proto podělit o tu poněkud soukromou stránku jeho práce pro moderní gymnastiku. Věřte mi, že jsou to skutečně hodiny a hodiny, které bezplatně věnuje zvyšování úrovně a prestiže oddílu, hodiny, o které okrádá svou vlastní firmu, která nás do značné míry živí. Tento čas pak nastavuje o víkendech, kdy náhodou nejede na závody, či na schůzi rozhodčích a trenérů, nebo v časných ranních hodinách.

Jsou to svým způsobem i hodiny, o které okrádá i mne a náš rodinný život, což jsem mu nejednou vyčetla a po několika peripetiích v podobě obvykle nečekaných a neohlášených odchodů různých lidí jsem se i následně divila, že té práce prostě nenechá.

Ale jako matka dívky, která gymnastikou doslova žije, jsem mu velmi vděčná, že „tu káru spolu s Mirkou a pár dalšími táhne dál“.

DĚKUJI!

Renáta Herianová Bernatová

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Carlsbad RG Cup

Logo RG Cup 2015 color.png

mezinárodní závody v moderní gymnastice

V roce 2021 proběhl již 9. ročník, zveme vás na jubilejní 10. ročník který je naplánován na
4. a 5. června 2022.


mezinárodní závody Carlsbad RG Cup probíhají za finanční podpory
Statutárního město Karlovy Vary a Karlovarského kraje

TOP akce 2022

11. a 25. ledna - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

4. a 5. června - Carlsbad RG Cup - 10. ročník | KV Arena

5. - 14. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

13. a 20 září - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

19. a 20. listopadu - Mistrovství ČR ve společných skladbách  | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2021

  • 20 Srp 2021

    Hobit Cup 2021

    závodnice: finální rozpis Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára

  • 04 Zář 2021

    Oblastní přebory Volného programu 2021

    Finální rozpis závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Sattler Elizabeth, Podroužková Tereza, Aldushina Sofia, Tokarova Daria, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Samarska Vlada, Kopfstein Laura, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Aldushina Anastasia, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára, Soumarová Tereza, Herianová Kamila, Bernatová Kristina

  • 11 Zář 2021

    Goodwill Cup - Praha 2021

    Finální rozpis závodnice: Muras Anera, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Samarska Vlada, Bayerova Eliška, Lipovská Vanesa, Flaksová Diana 

  • 18 Zář 2021

    OIG GYM Cup 2021

    Finální rozpis závodnice: Laslopová B., Kozlova, Kopfstein, Samareva, Fedunova, Orlová, Bernatová

  • 19 Zář 2021

    O Hradeckou Stuhu 2021

    Finální rozpis Závodnice: Yakimets, Křížová, Bašistová, Podroužková, Bendová

  • 25 Zář 2021

    Plzeňský pohár 2021

    Finální rozpis závodnice: Zemianková, Laslopová R., Yakimets, Křížová, Bašistová Laslopová B., Kozlova, Kopfstein, Bernatová

  • 25 Zář 2021

    Ústecký pohár 2021

    Finální rozpis závodnice: Bendová, Flaksová, Bayerova, Samareva, Fedunova, Orlová, Soumarová

  • 02 Říj 2021

    MČR NML B

    Finální rozpis Závodnice:Bendová

  • 03 Říj 2021

    MČR SEN B

    Finální rozpis Závodnice:Bernatová

  • 23 Říj 2021

    MČR NML A - exhibice

    Finální rozpis Účastice:Všechny gymnastky VP

  • 23 Říj 2021

    MČR NML A - závodnice

    Finální rozpis Závodnice:Laslopová, Kozlova

  • 24 Říj 2021

    MČR NST A - exhibice

    Finální rozpis Účastice:Všechny gymnastky VP

  • 24 Říj 2021

    MČR NST A - závodnice

    Finální rozpis Závodnice:Kopfstein

  • 30 Říj 2021

    MČR NST B

    Závodnice:Samarska, Bayerova, Flaksová

  • 31 Říj 2021

    MČR JUN B

    Finální rozpis Závodnice:Samareva, Fedunova, Orlová

  • 06 Lis 2021

    Milevský pohár 2021

    závodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Kozlova Nelly, Laslopová Barebora, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

  • 20 Lis 2021

    Carlsbad RG Cup

     nominace: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Pšeničková Vanesa, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Podroužková Tereza, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Bayerova Eliška, Flaksová Diana, Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Soumarová Tereza, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 05 Pro 2021

    ČERT CUP

     nominace: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Pšeničková Vanesa, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Podroužková Tereza, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia

  • 17 Pro 2021

    Předvánoční rozloučení 2021

    Všechny gymnastky VP a Přípravky

Archív