0 Kč

Nyní jsme TopGym Karlovy Vary!

Naše moderní gymnastika, která doposud působila jako jeden z oddílů Tělovýchovné jednoty SLAVIA Karlovy Vary, bude od nového roku vystupovat jako samostatný sportovní klub s názvem „TopGym Karlovy Vary“.

Oddíl moderní gymnastiky, působící pod hlavičkou Slávie od roku 1997, s novým vedením, které se ujalo jeho chodu v roce 2012, natolik rozšířil svoji členskou základnu i své aktivity, že bylo nezbytné pro jeho další fungování najít vhodnější organizační a právní rámec. Od nového roku již nebudeme tedy vystupovat jako jeden z oddílů mateřské Tělovýchovné jednoty Slavia Karlovy Vary, ale již jako sportovní klub s vlastní právní subjektivitou pod názvem „TopGym Karlovy Vary“. K tomuto kroku dochází po vzájemné dohodě se Slávií a vzhledem ke zmíněnému výraznému rozšíření činnosti oddílu moderní gymnastiky je to krok zcela logický a do budoucna nám poskytne větší prostor i možnosti pro další rozvoj tohoto krásného sportu v Karlových Varech.

Nový samostatný sportovní klub moderní gymnastiky vznikl 9. 11. 2015 a z organizačních důvodů byl zaregistrován pod „pracovním“ názvem „MG Slavia Karlovy Vary, z.s.“. V lednu 2016 dojde ke změně na finální název „TopGym Karlovy Vary“, pod kterým vystupujeme již nyní a používáme jej zatím pouze jako tzv. „obchodní značku“.

Změny, které se vás týkají:

Transformací z oddílu na sportovní klub s vlastní právní subjektivitou se pro vás v podstatě mnoho věcí nemění. Vaše dcery jsou i nadále sportovními členy, přesouvá se celá členská základna stávajícího oddílu. Stejní jsou i trenéři, sportoviště, webové stránky a další věci, na které jste byli zvyklí. Stejný je i motiv loga (stuha) a barvy, takže i sportovní soupravy budou ve stejném střihu a barvách a vytištěné názvy zdálky k nerozeznání.

Nicméně pár administrativních změn se vás týkat bude:

  1. Máme jiné číslo bankovního účtu pro platbu členských příspěvků. Nový účet je: 2200892778 / 2010.
  2. Všechna děvčata obdrží nové zdravotní a závodní průkazky. Zdravotní průkazky začneme rozdávat na prvních lednových trénincích, kam nám prosím přineste i pasovou fotografii vaší dcery. 

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás obraťte.

Naši identitu na webu a v písemných materiálech budeme měnit průběžně, rovněž bude nějakou dobu trvat, než si ostatní oddíly v republice zvyknou, že se jmenujeme jinak.

Jiří Herian

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Carlsbad RG Cup

Logo RG Cup 2015 color.png

mezinárodní závody v moderní gymnastice

V roce 2021 proběhl již 9. ročník, zveme vás na jubilejní 10. ročník který je naplánován na
4. a 5. června 2022.


mezinárodní závody Carlsbad RG Cup probíhají za finanční podpory
Statutárního město Karlovy Vary a Karlovarského kraje

TOP akce 2022

11. a 25. ledna - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

4. a 5. června - Carlsbad RG Cup - 10. ročník | KV Arena

5. - 14. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

13. a 20 září - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

19. a 20. listopadu - Mistrovství ČR ve společných skladbách  | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2022

  • 05 Bře 2022

    Kontrolní trénink 2022

    závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 13 Bře 2022

    Hobit Cup 2022

    Finální rozpis • závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 19 Bře 2022

    Milevský pohár 2022

    Finální rozpis • závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barebora, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

  • 26 Bře 2022

    Monet Cup 2022

    Finální rozpis • závodnice: Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 02 Dub 2022

    Memoriál Aleny Fialové 2022

    Finální rozpis • závodnice: Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada,

  • 03 Dub 2022

    AJUR Cup 2022

    Finální rozpis • závodnice: Zemianková Emma, Yakimets Daniella, Pšeničková Vanesa, Kopfstein Laura, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 09 Dub 2022

    Goodwill Cup - Praha 2022

    Finální rozpis • Závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja

  • 23 Dub 2022

    Chomutovský pohár 2022 - sobota

    Závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella

  • 24 Dub 2022

    Chomutovský pohár 2022 - neděle

    závodnice: Sofiya Cherepanova, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 30 Dub 2022

    Oblastní přebory Volného programu 2022 - SOBOTA

    závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Bendová Jolana, Aldushina Sofia, Tokarova Daria, Samarska Vlada

  • 01 Kvě 2022

    Oblastní přebory Volného programu 2022 - NEDĚLE

    závodnice: Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 07 Kvě 2022

    Milevský Pohárek 2022

    závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Yakimets Daniella, Bašistová Beáta, Laslopová Barebora, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

  • 14 Kvě 2022

    MČR JUN B

    závodnice: Darja Fedunova, Diana Flaksová

  • 15 Kvě 2022

    MČR NST B

    závodnice: Aldushina Sofia, Bendová Jolana, Samarska Vlada

  • 21 Kvě 2022

  • 28 Kvě 2022

  • 04 Čer 2022

    Carlsbad RG Cup 2022

    závodnice: Všechny gymnastiky VP i Mini, které zvládnou předepsaný počet sestav pro svou věkovou kategorii

Archív