0 Kč

Nominace a secvičení na Vánoční exhibici 2016

Kromě secvičení na mimořádných trénincích je důležitá i účast na řádných trénincích. Děvčata jsou často ve více vystoupeních, věnujte prosím pečlivou pozornost rozpisu.

Seznam a nominace vystoupení

„Rolničky“ – trenérky Hanková, Kopfstein a Pelíšková

Balbyshkina Sofiya, Kozlova  Nelly, Bendová Jolana, Čáslavová Natálie, Doležalová Vanesa, Flaksová Diana, Hájková Karolína, Klausnerová Veronika, Kondelčíková Kateřina Ela, Kořínková Monika, Kůsová Nicole, Laslopová Barbora, Lažanská Ester, Lipovská Vanesa, Mada Annie Joelle, Městecká Vendulka, Najmanová Amálie, Nováková Tereza, Pacáková Aneta, Petrova Jana, Petryšyn Kristýna, Plášilová Eliška, Simmerová Tereza, Skořepová Věra, Tociková Natálie, Tveryttnieva Alisa, Žiliková Adéla

Ustrojení: bílé legíny, bílé spodní kalhotky, bílé tílko nebo tričko bez rukávů (vše bez ozdob, krajek či potisků), naboso, účes drdol. Zkouška ustrojení včetně učesání bude na tréninku 4.12., vezměte prosím vše s sebou.

„Kankán“ – trenérka Lakšina

Herianová Kamila, Ivankova Anastasia, Mutsenko Alina, Schaferová Magdalena, Tereshchenko Daria, Vojířová Malvína, Belová Margarita, Lažanská Ester, Mada Annie Joelle, Městecká Vendulka, Simmerová Tereza

Ustrojení: černé legíny, červené tričko s krátkým rukávem, (vše bez ozdob a potisků), jednobarevná kolová sukně nad kolena (v libovolné barvě), vlasy do drdolu s kytkou, na nohy špičky (nebo naboso). Zkouška ustrojení včetně učesání bude na tréninku 10.12., vezměte prosím vše s sebou.

„Šátky“ – trenérka Lakšina

Tamchynová Klára

Ustrojení: bude upřesněno

„Girls“ – trenérka Bernatová

Bernatová Krsitina, Balická Tereza, Tamchynová Klára

Ustrojení: bude upřesněno

„Čtyřka“ – trenérka Gudovskikch, Bernatová

Bernatová Kristina, Pelíšková Klára, Kopfstein Laura, Kozlova Nelly

Ustrojení: bude upřesněno

Sestavy jednotlivci ZP – trenérka Hanková

Lažanská Ester – kat. I. švihadlo, Městecká Vendulka – kat. I. BN, Nováková Tereza – kat. 0. BN, Petrova Jana – kat. 0. BN

Ustrojení: závodní dres, drdol, špičky

Sestavy jednotlivci VP – trenéři Bernatová, Špičková, Špička, Gudovskikh

Balická Tereza – míč, Bernatová Kristina – kužele + míč, Borovičková Michaela – švihadlo, Fedunova Darja – obruč + BN, Fukarová Nikol – obruč, Herianová Kamila – švihadlo, Jelínková Daniela – míč, Kopfstein Laura – BN, Kozlova Nelly – BN, Kuklišová Barbora – BN, Kulagina  Darja – BN, Návorková  Nela BN (nebo švihadlo), Orlová Klára – stuha + kužele, Pelíšková Klára – míč + obruč, Plzáková Melinda – BN, Rybáková Linda – obruč, Schaferová Magdalena – švihadlo, Soumarová Tereza – švihadlo, Tamchynová Klára - obruč

Ustrojení: závodní dres, drdol, špičky

Skupinové skladby – trenéři Bernatová, Špičková, Špička, Gudovskikh

NNML BN - Borovičková Michaela, Kopfstein Laura, Kuklišová Barbora, Kulagina Darja, Plzáková Melinda

NML 2 míče 3 obruče - Fedunova Darja, Fukarová Nikol, Jelínková Daniela, Orlová Klára, Soumarová Tereza

Ustrojení: závodní dres, drdol, špičky 

Rozpis secvičení na mimořádných trénincích

Bude probíhat v hale Buldoků - tréninková hala v areálu fotbalového stadionu Slávia v Drahovicích. Vjezd branou vedle hotelu Martell, zatočit na cestu vpravo a dojet k hale na druhé straně hřiště. MAPA

Děvčatům dejte pití, malou svačinu a kromě tréninkového oblečení i teplou mikinu a tepláky, kdyby bylo chladněji.

Děvčata, která jsou ve více tréninkových blocích, vybavte větší svačinou (obědem) a pokud budou mít mezi bloky volno, můžete je odvézt a zase přivézt nebo po předchozí domluvě na tréninku nechat.

Sobota 3.12.
09:00 - 11:00 – Rolničky (Hanková, Kopfstein)
11:00 – 12:00 – Sestavy jednotlivci ZP (Hanková)
11:00 – 13:00 – Sestavy jednotlivci VP + Čtyřka (Bernatová, Špičková)
13:00 – 15:00 – Společné skladby + Girls (Bernatová, Špičková)
15:00 - 17:00 – Kankán + Šátky (Lakšina)
17:00 - 19:00 – Aerobic (Osztényi)

Neděle 4.12.

09:00 - 11:00 – Rolničky (zkouška ustrojení) (Kopfstein, Pelíšková)
11:00 – 13:00 – Sestavy jednotlivci VP + Čtyřka (Bernatová, Špičková)

Sobota 10.12.
09:00 - 11:00 – Rolničky (Hanková, Pelíšková)
11:00 – 12:00 – Sestavy jednotlivci ZP (Hanková)
11:00 – 13:00 – Sestavy jednotlivci VP + Čtyřka (Bernatová, Špička)
13:00 – 15:00 – Společné skladby + Girls (Bernatová, Špička)
15:00 - 17:00 – Kankán + Šátky (zkouška ustrojení) (Lakšina)
17:00 - 19:00 – Aerobic (Osztényi)

Neděle 11.12.
09:00 - 11:00 – Kankán (Lakšina)
11:00 – 13:00 – Sestavy jednotlivci VP + Čtyřka (Bernatová, Špička)

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Carlsbad RG Cup

Logo RG Cup 2015 color.png

mezinárodní závody v moderní gymnastice

V roce 2021 proběhl již 9. ročník, zveme vás na jubilejní 10. ročník který je naplánován na
4. a 5. června 2022.


mezinárodní závody Carlsbad RG Cup probíhají za finanční podpory
Statutárního město Karlovy Vary a Karlovarského kraje

TOP akce 2022

11. a 25. ledna - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

4. a 5. června - Carlsbad RG Cup - 10. ročník | KV Arena

5. - 14. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

13. a 20 září - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

19. a 20. listopadu - Mistrovství ČR ve společných skladbách  | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2021

  • 20 Srp 2021

    Hobit Cup 2021

    závodnice: finální rozpis Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára

  • 04 Zář 2021

    Oblastní přebory Volného programu 2021

    Finální rozpis závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Sattler Elizabeth, Podroužková Tereza, Aldushina Sofia, Tokarova Daria, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Samarska Vlada, Kopfstein Laura, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Aldushina Anastasia, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára, Soumarová Tereza, Herianová Kamila, Bernatová Kristina

  • 11 Zář 2021

    Goodwill Cup - Praha 2021

    Finální rozpis závodnice: Muras Anera, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Samarska Vlada, Bayerova Eliška, Lipovská Vanesa, Flaksová Diana 

  • 18 Zář 2021

    OIG GYM Cup 2021

    Finální rozpis závodnice: Laslopová B., Kozlova, Kopfstein, Samareva, Fedunova, Orlová, Bernatová

  • 19 Zář 2021

    O Hradeckou Stuhu 2021

    Finální rozpis Závodnice: Yakimets, Křížová, Bašistová, Podroužková, Bendová

  • 25 Zář 2021

    Plzeňský pohár 2021

    Finální rozpis závodnice: Zemianková, Laslopová R., Yakimets, Křížová, Bašistová Laslopová B., Kozlova, Kopfstein, Bernatová

  • 25 Zář 2021

    Ústecký pohár 2021

    Finální rozpis závodnice: Bendová, Flaksová, Bayerova, Samareva, Fedunova, Orlová, Soumarová

  • 02 Říj 2021

    MČR NML B

    Finální rozpis Závodnice:Bendová

  • 03 Říj 2021

    MČR SEN B

    Finální rozpis Závodnice:Bernatová

  • 23 Říj 2021

    MČR NML A - exhibice

    Finální rozpis Účastice:Všechny gymnastky VP

  • 23 Říj 2021

    MČR NML A - závodnice

    Finální rozpis Závodnice:Laslopová, Kozlova

  • 24 Říj 2021

    MČR NST A - exhibice

    Finální rozpis Účastice:Všechny gymnastky VP

  • 24 Říj 2021

    MČR NST A - závodnice

    Finální rozpis Závodnice:Kopfstein

  • 30 Říj 2021

    MČR NST B

    Závodnice:Samarska, Bayerova, Flaksová

  • 31 Říj 2021

    MČR JUN B

    Finální rozpis Závodnice:Samareva, Fedunova, Orlová

  • 06 Lis 2021

    Milevský pohár 2021

    závodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Kozlova Nelly, Laslopová Barebora, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

  • 20 Lis 2021

    Carlsbad RG Cup

     nominace: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Pšeničková Vanesa, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Podroužková Tereza, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Bayerova Eliška, Flaksová Diana, Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Soumarová Tereza, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 05 Pro 2021

    ČERT CUP

     nominace: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Pšeničková Vanesa, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Podroužková Tereza, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia

  • 17 Pro 2021

    Předvánoční rozloučení 2021

    Všechny gymnastky VP a Přípravky

Archív