0 Kč

Několik tipů na parlamentní volby

Opět se budeme rozhodovat, koho volit. Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR proběhnou 25. až 26. října 2013. Ač náš oddíl moderní gymnastiky vystupuje jako nepolitický subjekt, dovolím si udělat malou výjimku.

Nechci vést polemiky ani udílet rady o tom koho a proč volit, pokud jste již rozhodnuti či máte svoji oblíbenou stranu, je vše v pořádku. Nicméně z voleb, které proběhly v předchozích letech, víme, že mnoho lidí není rozhodnuto a ještě více k volbám vůbec nejde. Proto bych rád na tomto místě představil komunální a krajské politiky, kteří na podzim kandidují do parlamentu a kteří nějakým způsobem podpořili náš oddíl moderní gymnastiky. Možná to pro vás bude dobrý důvod jít k volbám, dát někomu z nich svůj hlas a zakroužkovat ho na kandidátní listině. 

Sám mohu potrvdit, že jednání s uvedenými osobami bylo vždy velmi vstřícné a byl jsem potěšen jejich zájmem i ochotou.

Abecední seznam kandidujících politiků, kteří podpořili
Oddíl moderní gymnastiky TJ Slavia Karlovy Vary:

Klsák Jiří, Mgr.

Klsák Jiří, Mgr.

náměstek primátora města Karlovy Vary

Projednal a podpořil naší žádost o podporu oddílu a mezinárodních závodů, kterých se sám zúčastnil a jménem města slavnostně ukončil.

kandiduje za TOP 09

Kulhánek Petr, Ing.

Kulhánek Petr, Ing.

primátor města Karlovy Vary

Jménem města poskytl záštitu nad námi pořádanými mezinárodními závody v moderní gymnastice v KV Areně.

kandiduje za TOP 09

 Maleček Roman  

Maleček Roman

jednatel KV Arena a předseda sportovní komise města

Vyšel nám velmi vstříc při dojednání podmínek a vlastní organizaci závodů v KV Areně. Jako předseda sportovní komise města posuzoval naše žádosti o podporu.

kandiduje za TOP 09

 Toufar Michal, Ing.

Toufar Michal, Ing.

zastupitel města

Michal je tatínek naší gymnastky Kateřiny a tak je pochopitelné, že se podporu nášeho oddílu přimluvil jak u svých kolegů zastupitelů, tak u svého zaměstnavatele.

kandiduje za TOP 09

 Wernerová Markéta

Wernerová Markéta

zastupitel města, předseda sportovní komise kraje

Jako předsedkyně sportovní komise Karlovarského kraje velmi pozitivně přijala prezentaci aktivit našeho oddílu a podpořila naší žádost o podporu ze strany kraje.

kandiduje za ČSSD

Všem politikům děkujeme za to, co pro náš oddíl moderní gymnastiky udělali, přejeme jim hodně úspěchů nejen v politickém životě a těšíme se na další spolupráci s nimi.

Dobrou volbu přeje Jiří Herian

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Carlsbad RG Cup

Logo RG Cup 2015 color.png

mezinárodní závody v moderní gymnastice

V roce 2021 proběhl již 9. ročník, zveme vás na jubilejní 10. ročník který je naplánován na
4. a 5. června 2022.


mezinárodní závody Carlsbad RG Cup probíhají za finanční podpory
Statutárního město Karlovy Vary a Karlovarského kraje

TOP akce 2022

11. a 25. ledna - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

4. a 5. června - Carlsbad RG Cup - 10. ročník | KV Arena

5. - 14. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

13. a 20 září - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

Kalendář akcí a závodů 2022

  • 20 Lis 2022

    MČR DT

    Finální rozpis Závodnice:DT NML, NST, SEN

  • 19 Lis 2022

    MČR SS

    Finální rozpis Závodnice:Halloween

  • 12 Lis 2022

    SS - Rycon Cup

    Finální rozpis Závodnice: Večerníček, Halloween, všechny dvojice/trojice

  • 06 Lis 2022

    SS - Porta Bohemica Cup

    Finální rozpis Závodnice: Večerníček, Halloween, všechny dvojice/trojice

  • 05 Lis 2022

    SS - Oblastní přebor společných skladeb

    Finální rozpis Závodnice: Večerníček, Halloween, všechny dvojice/trojice

  • 28 Říj 2022

    SS - Pohár Královny Elišky

    Finální rozpis Závodnice: Večerníček, Halloween, všechny dvojice/trojice

  • 23 Říj 2022

    SS - O pohár víly Mon Peri

    Finální rozpis Závodnice: Večerníček, všechny dvojice/trojice

  • 15 Říj 2022

    SS - Cena města Chomutova

    Finální rozpis Závodnice: Večerníček, Halloween, všechny dvojice/trojice

  • 05 Čer 2022

    Carlsbad RG Cup 2022 - NEDĚLE

    závodnice: Všechny gymnastiky VP i Mini, které zvládnou předepsaný počet sestav pro svou věkovou kategorii

  • 04 Čer 2022

    Carlsbad RG Cup 2022 - SOBOTA

    závodnice: Všechny gymnastiky VP i Mini, které zvládnou předepsaný počet sestav pro svou věkovou kategorii

  • 29 Kvě 2022

    MČR NST A

    Závodnice: Kopfstein

  • 28 Kvě 2022

    MČR NML A

    Závodnice: Bašistová, Laslopová B., Kozlova

  • 21 Kvě 2022

  • 15 Kvě 2022

    MČR NST B

    závodnice: Aldushina Sofia, Bendová Jolana, Samarska Vlada

  • 14 Kvě 2022

    MČR JUN B

    závodnice: Darja Fedunova, Diana Flaksová

  • 07 Kvě 2022

    Milevský Pohárek 2022

    závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Yakimets Daniella, Bašistová Beáta, Laslopová Barebora, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

  • 01 Kvě 2022

    Oblastní přebory Volného programu 2022 - NEDĚLE

    závodnice: Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 30 Dub 2022

    Oblastní přebory Volného programu 2022 - SOBOTA

    závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Bendová Jolana, Aldushina Sofia, Tokarova Daria, Samarska Vlada

  • 24 Dub 2022

    Chomutovský pohár 2022 - neděle

    závodnice: Sofiya Cherepanova, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 23 Dub 2022

    Chomutovský pohár 2022 - sobota

    Závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella

  • 09 Dub 2022

    Goodwill Cup - Praha 2022

    Finální rozpis • Závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja

  • 03 Dub 2022

    AJUR Cup 2022

    Finální rozpis • závodnice: Zemianková Emma, Yakimets Daniella, Pšeničková Vanesa, Kopfstein Laura, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 02 Dub 2022

    Memoriál Aleny Fialové 2022

    Finální rozpis • závodnice: Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada,

  • 26 Bře 2022

    Monet Cup 2022

    Finální rozpis • závodnice: Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 19 Bře 2022

    Milevský pohár 2022

    Finální rozpis • závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barebora, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

  • 13 Bře 2022

    Hobit Cup 2022

    Finální rozpis • závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 05 Bře 2022

    Kontrolní trénink 2022

    závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

Archív