0 Kč

Několik tipů na parlamentní volby

Opět se budeme rozhodovat, koho volit. Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR proběhnou 25. až 26. října 2013. Ač náš oddíl moderní gymnastiky vystupuje jako nepolitický subjekt, dovolím si udělat malou výjimku.

Nechci vést polemiky ani udílet rady o tom koho a proč volit, pokud jste již rozhodnuti či máte svoji oblíbenou stranu, je vše v pořádku. Nicméně z voleb, které proběhly v předchozích letech, víme, že mnoho lidí není rozhodnuto a ještě více k volbám vůbec nejde. Proto bych rád na tomto místě představil komunální a krajské politiky, kteří na podzim kandidují do parlamentu a kteří nějakým způsobem podpořili náš oddíl moderní gymnastiky. Možná to pro vás bude dobrý důvod jít k volbám, dát někomu z nich svůj hlas a zakroužkovat ho na kandidátní listině. 

Sám mohu potrvdit, že jednání s uvedenými osobami bylo vždy velmi vstřícné a byl jsem potěšen jejich zájmem i ochotou.

Abecední seznam kandidujících politiků, kteří podpořili
Oddíl moderní gymnastiky TJ Slavia Karlovy Vary:

Klsák Jiří, Mgr.

Klsák Jiří, Mgr.

náměstek primátora města Karlovy Vary

Projednal a podpořil naší žádost o podporu oddílu a mezinárodních závodů, kterých se sám zúčastnil a jménem města slavnostně ukončil.

kandiduje za TOP 09

Kulhánek Petr, Ing.

Kulhánek Petr, Ing.

primátor města Karlovy Vary

Jménem města poskytl záštitu nad námi pořádanými mezinárodními závody v moderní gymnastice v KV Areně.

kandiduje za TOP 09

 Maleček Roman  

Maleček Roman

jednatel KV Arena a předseda sportovní komise města

Vyšel nám velmi vstříc při dojednání podmínek a vlastní organizaci závodů v KV Areně. Jako předseda sportovní komise města posuzoval naše žádosti o podporu.

kandiduje za TOP 09

 Toufar Michal, Ing.

Toufar Michal, Ing.

zastupitel města

Michal je tatínek naší gymnastky Kateřiny a tak je pochopitelné, že se podporu nášeho oddílu přimluvil jak u svých kolegů zastupitelů, tak u svého zaměstnavatele.

kandiduje za TOP 09

 Wernerová Markéta

Wernerová Markéta

zastupitel města, předseda sportovní komise kraje

Jako předsedkyně sportovní komise Karlovarského kraje velmi pozitivně přijala prezentaci aktivit našeho oddílu a podpořila naší žádost o podporu ze strany kraje.

kandiduje za ČSSD

Všem politikům děkujeme za to, co pro náš oddíl moderní gymnastiky udělali, přejeme jim hodně úspěchů nejen v politickém životě a těšíme se na další spolupráci s nimi.

Dobrou volbu přeje Jiří Herian

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Carlsbad RG Cup

Logo RG Cup 2015 color.png

mezinárodní závody v moderní gymnastice

V roce 2021 proběhl již 9. ročník, zveme vás na jubilejní 10. ročník který je naplánován na
4. a 5. června 2022.


mezinárodní závody Carlsbad RG Cup probíhají za finanční podpory
Statutárního město Karlovy Vary a Karlovarského kraje

TOP akce 2022

11. a 25. ledna - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

4. a 5. června - Carlsbad RG Cup - 10. ročník | KV Arena

5. - 14. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

13. a 20 září - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

19. a 20. listopadu - Mistrovství ČR ve společných skladbách  | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2021

  • 20 Srp 2021

    Hobit Cup 2021

    závodnice: finální rozpis Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára

  • 04 Zář 2021

    Oblastní přebory Volného programu 2021

    Finální rozpis závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Pachmanová Laura, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Sattler Elizabeth, Podroužková Tereza, Aldushina Sofia, Tokarova Daria, Bendová Jolana, Lipovská Vanesa, Samarska Vlada, Kopfstein Laura, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Aldushina Anastasia, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Orlová Klára, Soumarová Tereza, Herianová Kamila, Bernatová Kristina

  • 11 Zář 2021

    Goodwill Cup - Praha 2021

    Finální rozpis závodnice: Muras Anera, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Samarska Vlada, Bayerova Eliška, Lipovská Vanesa, Flaksová Diana 

  • 18 Zář 2021

    OIG GYM Cup 2021

    Finální rozpis závodnice: Laslopová B., Kozlova, Kopfstein, Samareva, Fedunova, Orlová, Bernatová

  • 19 Zář 2021

    O Hradeckou Stuhu 2021

    Finální rozpis Závodnice: Yakimets, Křížová, Bašistová, Podroužková, Bendová

  • 25 Zář 2021

    Plzeňský pohár 2021

    Finální rozpis závodnice: Zemianková, Laslopová R., Yakimets, Křížová, Bašistová Laslopová B., Kozlova, Kopfstein, Bernatová

  • 25 Zář 2021

    Ústecký pohár 2021

    Finální rozpis závodnice: Bendová, Flaksová, Bayerova, Samareva, Fedunova, Orlová, Soumarová

  • 02 Říj 2021

    MČR NML B

    Finální rozpis Závodnice:Bendová

  • 03 Říj 2021

    MČR SEN B

    Finální rozpis Závodnice:Bernatová

  • 23 Říj 2021

    MČR NML A - exhibice

    Finální rozpis Účastice:Všechny gymnastky VP

  • 23 Říj 2021

    MČR NML A - závodnice

    Finální rozpis Závodnice:Laslopová, Kozlova

  • 24 Říj 2021

    MČR NST A - exhibice

    Finální rozpis Účastice:Všechny gymnastky VP

  • 24 Říj 2021

    MČR NST A - závodnice

    Finální rozpis Závodnice:Kopfstein

  • 30 Říj 2021

    MČR NST B

    Závodnice:Samarska, Bayerova, Flaksová

  • 31 Říj 2021

    MČR JUN B

    Finální rozpis Závodnice:Samareva, Fedunova, Orlová

  • 06 Lis 2021

    Milevský pohár 2021

    závodnice: Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Kozlova Nelly, Laslopová Barebora, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

  • 20 Lis 2021

    Carlsbad RG Cup

     nominace: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Pšeničková Vanesa, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Podroužková Tereza, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Bayerova Eliška, Flaksová Diana, Kopfstein Laura, Samareva Alisa, Fedunova Darja, Soumarová Tereza, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 05 Pro 2021

    ČERT CUP

     nominace: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Pšeničková Vanesa, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Podroužková Tereza, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia

  • 17 Pro 2021

    Předvánoční rozloučení 2021

    Všechny gymnastky VP a Přípravky

Archív