0 Kč

Mimořádné tréninky 28. a 29. listopadu 2015 pro nácvik vánoční exhibice

Zajistili jsme mimořádné tréninky, kde si děvčata secvičí své vánoční exhibice. Z tohoto důvodu je účast všech děvčat nutná.

Sobota 28. listopadu - trénink pro základní program

Hala Buldoci od 10:00 do 13:00 hodin

Přijdou tyto gymnastky: Aldushina Sofia, Belová Margarita, Čeremchina Anastasia, Doležalová Lisa, Herianová Kamila, Hryščuková Tatiana, Ječmenová Veronika, Kaplanová Dorota, Klausnerová Veronika, Kozlova Nelly, Kulagina Darja, Lažanská Ester, Ludvíková Beatka, Magauina Borte, Městecká Vendulka, Naďová Agatha, Nováková Tereza, Obodzynská Julie, Olšanová Eliška, Palmová Dominika, Petrova Jana, Petříková Viktorie, Pittroffová Natálie, Plzáková Melinda, Protsyuk Darja, Rybáková Linda, Schaferová Magdalena, Soumarová Tereza, Stejskalová Ela, Volfová Zuzana, Vyskočilová Magdalena, Würknerová Vanesa

Ustrojení pro exhibici:

Větší děvčata - Belová, Herianová, Hryščuková, Palmová, Rybáková, Schaferová, Soumarová, Volfová - budou mít černé tričko, černé leginy a barevná volná sukýnka nad kolena (jedno jaká, ale musí v ní jít roznožka).

Menší děvčata - všechna ostatní, výše neuvedená - budou mít bílé tričko, bílé leginy a barevná volná sukýnka nad kolena (jedno jaká, ale musí v ní jít roznožka).

Neděle 29. listopadu - trénink pro volný program

Hala Buldoci od 9:00 do 15:00 hodin (po skupinkách)

Skupinka malé: Orlová Klára, Jelínková Daniela, Fedunova Darja, Fukarová Nikol, Kuklišová Barbora, Borovičková Michaela, Kopfstein Laura, Williamson Holly, Návorková Nela

Trénink 9:00 - 12:00, na konci nutná účast rodičů pro předání instrukcí k realizaci exhibice!

Skupinka velké: Bernatová Kristina, Tamchynová Klára, Balická Tereza, Komarova Daria, Dejlová Nicole, Zrůstová Veronika, Pelíšková Klára

Trénink 11:00 - 15:00 

Děkujeme za 100% účast

Hala Buldoci

Pro ty, kteří ještě nebyli v hale Buldoků, tak jí najdou na fotbalovém hřiště Slavia v Drahovicích za hotelem Marttel. Vjezd bránou na hřiště vedle hotelu, pak doprava na parkoviště. Hala se nachází smerem k lesu naproti hlavní tribuně.

Pole s hvězdičkou * jsou povinná.

Přidat komentář

Přehled komentářů

    Napište první komentář!

Carlsbad RG Cup

Logo RG Cup 2015 color.png

mezinárodní závody v moderní gymnastice

V roce 2021 proběhl již 9. ročník, zveme vás na jubilejní 10. ročník který je naplánován na
4. a 5. června 2022.


mezinárodní závody Carlsbad RG Cup probíhají za finanční podpory
Statutárního město Karlovy Vary a Karlovarského kraje

TOP akce 2022

11. a 25. ledna - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

4. a 5. června - Carlsbad RG Cup - 10. ročník | KV Arena

5. - 14. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

13. a 20 září - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

19. a 20. listopadu - Mistrovství ČR ve společných skladbách  | Hala míčových sportů

Kalendář akcí a závodů 2022

  • 05 Bře 2022

    Kontrolní trénink 2022

    závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 13 Bře 2022

    Hobit Cup 2022

    Finální rozpis • závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 19 Bře 2022

    Milevský pohár 2022

    Finální rozpis • závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barebora, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

  • 26 Bře 2022

    Monet Cup 2022

    Finální rozpis • závodnice: Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 02 Dub 2022

    Memoriál Aleny Fialové 2022

    Finální rozpis • závodnice: Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada,

  • 03 Dub 2022

    AJUR Cup 2022

    Finální rozpis • závodnice: Zemianková Emma, Yakimets Daniella, Pšeničková Vanesa, Kopfstein Laura, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

  • 09 Dub 2022

    Goodwill Cup - Praha 2022

    Finální rozpis • Závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja

  • 23 Dub 2022

    Chomutovský pohár 2022 - sobota

    Závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella

  • 24 Dub 2022

    Chomutovský pohár 2022 - neděle

    závodnice: Sofiya Cherepanova, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 30 Dub 2022

    Oblastní přebory Volného programu 2022 - SOBOTA

    závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Bendová Jolana, Aldushina Sofia, Tokarova Daria, Samarska Vlada

  • 01 Kvě 2022

    Oblastní přebory Volného programu 2022 - NEDĚLE

    závodnice: Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

  • 07 Kvě 2022

    Milevský Pohárek 2022

    závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Yakimets Daniella, Bašistová Beáta, Laslopová Barebora, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

  • 14 Kvě 2022

    MČR JUN B

    závodnice: Darja Fedunova, Diana Flaksová

  • 15 Kvě 2022

    MČR NST B

    závodnice: Aldushina Sofia, Bendová Jolana, Samarska Vlada

  • 21 Kvě 2022

  • 28 Kvě 2022

  • 04 Čer 2022

    Carlsbad RG Cup 2022

    závodnice: Všechny gymnastiky VP i Mini, které zvládnou předepsaný počet sestav pro svou věkovou kategorii

Archív