0 Kč

MČR SS 2023

Mistrovství České republiky - Společné skladby linie A

    Závodnice:

    • SS Stars - NML - kužele

    Startovné 1300,-/skladba (325,-/závodnice)

    Technický doprovod:

    • Kristina Bernatová - trenér

    Pořadatel a místo konání:

    SSK Vítkovice

    Hala SAREZA

    Hrušovská 15/2953, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz 

    Program závodu:

    Sobota 18.listopadu 2023

    8:30 Předání gymnastek trenérům
    8:50 Rozcvičení na závodní  ploše
    10:30 Slavnostní nástup
    13:10 Vyhlášení výsledků

    Carlsbad RG Cup

    Logo RG Cup 2015 color.png

    mezinárodní závody v moderní gymnastice

    V roce 2023 proběhl již 11. ročník.
    zveme vás na další, opět dvoudenní závod který je předběžně naplánován na
    15. a 16. června 2024.


    mezinárodní závody Carlsbad RG Cup probíhají za finanční podpory
    Statutárního město Karlovy Vary a Karlovarského kraje

    TOP akce 2023

    16. června - Poznej a vyzkoušej moderní gymnastiku | KV Arena

    17. a 18. června - Carlsbad RG Cup - 11. ročník | KV Arena

    4. - 13. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

    2 září - Festival SPORTU° | KV Arena

    12. a 19. září - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

    Kalendář akcí a závodů 2023

    • 19 Lis 2023

      MČR DT + SS NNML 2023

      finální rozpis Závodnice:Lions, Kozlova+Laslopová+Bendová, Bernatová+Orlová

    • 18 Lis 2023

      MČR SS 2023

      finální rozpis Závodnice:Stars

    • 11 Lis 2023

      Rycon Cup 2023

      finální rozpis Závodnice: Madagaskar, Lions, Stars, Lukas+Mitro, Kozlova+Laslopová+Bendová, Orlová+Bernatová

    • 05 Lis 2023

      Cena města Chomutova 2023

      finální rozpis závodnice: Madagaskar, Lions, Stars, Lukas+Mitro, Kozlova+Laslopová+Bendová, Orlová+Bernatová

    • 04 Lis 2023

      Oblastní přebor SS a DT 2023

      finální rozpis závodnice: Madagaskar, Lions, Stars, Lukas+Mitro, Kozlova+Laslopová+Bendová, Orlová+Bernatová

    • 28 Říj 2023

      Porta Bohemica Cup 2023

      finální rozpis závodnice: Madagaskar, Lions, Stars, Lukas+Mitro, Kozlova+Laslopová+Bendová, Orlová+Bernatová

    • 22 Říj 2023

      Slavoj RG Cup 2023

      Finální rozpis • závodnice: Madagaskar, Lions, Stars, Lukas+Mitro, +Laslopová+Bendová, Samarska, Flaksová, Kopfstein

    • 15 Říj 2023

      O Hradeckou stuhu

      finální rozpis závodnice: Madagaskar, Lions, Stars, Lukas+Mitro, Kozlova+Laslopová+Bendová, Orlová+Bernatová, Samarska, Flaksová, Kopfstein

    • 16 Zář 2023

      OIG GYM Cup

      Finální rozpis  Závodnice: Kopfstein, Samarska, Flaksová

    • 18 Čer 2023

      Carlsbad RG Cup 2022 - NEDĚLE

      závodnice: Eldarusheva, Bečvářová, Filipenko, Laslopová R.,Zemianková, Žbánová, Balas, Lukas, Pšeničková, Yakimets, Bašistová, Kozlova, Laslopová B., Kopfstein, Samarska, Flaksová, Orlová, Bernatová 

    • 17 Čer 2023

      Carlsbad RG Cup 2022 - SOBOTA

      závodnice: Pšeničková, Yakimets, Bašistová, Kozlova, Laslopová, Kopfstein, Negreskul, Mitro, Bendová, Samarska, Flaksová, Orlová, Bernatová 

    • 28 Kvě 2023

      MČR NST A

      Finální rozpis Závodnice: Laslopová B., Kozlova

    • 27 Kvě 2023

      MČR NML A

      Finální rozpis Závodnice: Yakimets, Pšeničková, Bašistová

    • 21 Kvě 2023

      MČR SEN B

      Finální rozpis  Závodnice: Orlová, Bernatová

    • 14 Kvě 2023

      MČR NST B

      Finální rozpis  Závodnice: Bendová

    • 13 Kvě 2023

      MČR JUN B

      Finální rozpis  Závodnice: Flaksová

    • 06 Kvě 2023

      Milevský pohárek 2023

      Finální rozpis  závodnice: Bečvářová, Eldarusheva, Laslopová R., Žbánková, Yakimets, Pšeničková, Laslopová B., Bendová

    • 30 Dub 2023

      Oblastní přebor VP - NEDĚLĚ

      Finální rozpis  Závodnice: Bendová, Samarska, Flaksová, Orlová, Bernatová

    • 29 Dub 2023

      Oblastní přebor VP - SOBOTA

      Finální rozpis  Závodnice: Eldarusheva, Bečvářová, Filipenko, Laslopová R., Zemianková, Žbánková, Balas, Lukas, Mitro, Negreskul, Yakimets, Pšeničková, Bašistová, Laslopová B., Kozlova, Kopfstein

    • 23 Dub 2023

      Chomutovský pohár 2023

      finální rozpis závodnice: Negreskul, Mitro, Yakimets, Pšeničková, Bašistová, Bendová, Flaksová, Samarska, Bernatová

    • 22 Dub 2023

      Memoriál Aleny Fialové 2023

      finální rozpis závodnice: Filipenko, Bečvářová, Eldarusheva, Zemianková, Laslopová R., Balas, Laslopová B., Kozlova, Orlová

    • 22 Dub 2023

      Kvalifikace MČR JUN A

      Závodnice: Kopfstein

    • 15 Dub 2023

      RG Cup Hradec Králové

      Finální rozpis  Závodnice: Bečvářová, Eldarusheva, Yakimets, Pšeničková, Bašistová, Kozlova, Bendová, Kopfstein, Orlová

    • 07 Dub 2023

      UPREAL Cup 2023

      Finální rozpis závodnice: Žbánková, Yakimets, Pšeničková, Bašistová, Laslopová B., Kozlova, Samarska, Flaksová, Kopfstein, Bernatová

    • 02 Dub 2023

      AJUR Cup 2023

      Finální rozpis  závodnice: Filipenko, Zemianková, Laslopová R., Balas, Žbánková, Laslopová B., Samarska, Flaksová, Bernatová, Orlová

    • 01 Dub 2023

      Jablonecká perlička

      Finální rozpis  Závodnice: Mitro, Negreskul, Lukas, Bendová, Kopfstein

    • 25 Bře 2023

      Ústecký pohár 2023

      Finální rozpis závodnice: Pšeničková, Yakimets, Bašistová, Kozlova, Laslopová B., Bendová, Samarska, Flaksová, Orlová, Bernatová

    • 18 Bře 2023

      Goodwill Cup - Praha 2023

      Finální rozpis Závodnice: Filipenko, Balas, Lukas, Negreskul, Mitro, Samarska, Flaksová, Kopfstein

    • 04 Bře 2023

      Milevský pohár 2023

      Finální rozpis  závodnice: Bečvářová, Eldarusheva, Zemianková, Laslopová R., Žbánková, Laslopová B., Bendová, Kopfstein, Orlová, Bernatová 

    • 02 Led 2023

    Archív