0 Kč

MČR DT 2022

Mistrovství České republiky - Dvojice, trojice

    Závodnice:

    • Laslopová Barbora + Kozlova Nelly - NML - obruče
    • Bendová Jolana + Tokarova Daria - NST míče
    • Kopfstein Laura + Samarska Vlada - NST míče
    • Bernatová Kristina + Orlová Klára - SEN obruče

    Startovné - na účet dle aplikace EOS

    Technický doprovod:

    • Jiří Herian - vedoucí výpravy, tel.: 602 495 191
    • Mariia Novikova - trenér
    • Jiří Špička - trenér

    Pořadatel a místo konání:

    SK MG Mantila Brno • MU - Fakulta sportovních studií Brno
    Bohunice 62500, Kamenice 753/5

    Program závodu:

    Neděle 20.listopadu 2022

    8:00 Předání gymnastek trerérům
    9:39 Rozcvičení na závodní ploše NML, NST
    9:50 Zahájení závodu NML, NST
    12:30 Vyhlášení dopoledního závodu NML, NST
    14:03 Rozcvičení na závodní ploše JUN, SEN
    14:20 Zahájení závodu JUN, SEN
    16:55 Vyhlášení výsledků JUN, SEN

    Carlsbad RG Cup

    Logo RG Cup 2015 color.png

    mezinárodní závody v moderní gymnastice

    V roce 2021 proběhl již 9. ročník, zveme vás na jubilejní 10. ročník který je naplánován na
    4. a 5. června 2022.


    mezinárodní závody Carlsbad RG Cup probíhají za finanční podpory
    Statutárního město Karlovy Vary a Karlovarského kraje

    TOP akce 2022

    11. a 25. ledna - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

    4. a 5. června - Carlsbad RG Cup - 10. ročník | KV Arena

    5. - 14. srpna - Letní sportovní soustředění TopCamp | Sportovní hala Tachov

    13. a 20 září - Nábor do TopGym Karlovy Vary | Hala TC Gejzírpark

    Kalendář akcí a závodů 2022

    • 20 Lis 2022

      MČR DT

      Finální rozpis Závodnice:DT NML, NST, SEN

    • 19 Lis 2022

      MČR SS

      Finální rozpis Závodnice:Halloween

    • 12 Lis 2022

      SS - Rycon Cup

      Finální rozpis Závodnice: Večerníček, Halloween, všechny dvojice/trojice

    • 06 Lis 2022

      SS - Porta Bohemica Cup

      Finální rozpis Závodnice: Večerníček, Halloween, všechny dvojice/trojice

    • 05 Lis 2022

      SS - Oblastní přebor společných skladeb

      Finální rozpis Závodnice: Večerníček, Halloween, všechny dvojice/trojice

    • 28 Říj 2022

      SS - Pohár Královny Elišky

      Finální rozpis Závodnice: Večerníček, Halloween, všechny dvojice/trojice

    • 23 Říj 2022

      SS - O pohár víly Mon Peri

      Finální rozpis Závodnice: Večerníček, všechny dvojice/trojice

    • 15 Říj 2022

      SS - Cena města Chomutova

      Finální rozpis Závodnice: Večerníček, Halloween, všechny dvojice/trojice

    • 05 Čer 2022

      Carlsbad RG Cup 2022 - NEDĚLE

      závodnice: Všechny gymnastiky VP i Mini, které zvládnou předepsaný počet sestav pro svou věkovou kategorii

    • 04 Čer 2022

      Carlsbad RG Cup 2022 - SOBOTA

      závodnice: Všechny gymnastiky VP i Mini, které zvládnou předepsaný počet sestav pro svou věkovou kategorii

    • 29 Kvě 2022

      MČR NST A

      Závodnice: Kopfstein

    • 28 Kvě 2022

      MČR NML A

      Závodnice: Bašistová, Laslopová B., Kozlova

    • 21 Kvě 2022

    • 15 Kvě 2022

      MČR NST B

      závodnice: Aldushina Sofia, Bendová Jolana, Samarska Vlada

    • 14 Kvě 2022

      MČR JUN B

      závodnice: Darja Fedunova, Diana Flaksová

    • 07 Kvě 2022

      Milevský Pohárek 2022

      závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Yakimets Daniella, Bašistová Beáta, Laslopová Barebora, Bendová Jolana, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

    • 01 Kvě 2022

      Oblastní přebory Volného programu 2022 - NEDĚLE

      závodnice: Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

    • 30 Dub 2022

      Oblastní přebory Volného programu 2022 - SOBOTA

      závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Bendová Jolana, Aldushina Sofia, Tokarova Daria, Samarska Vlada

    • 24 Dub 2022

      Chomutovský pohár 2022 - neděle

      závodnice: Sofiya Cherepanova, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Orlová Klára, Bernatová Kristina

    • 23 Dub 2022

      Chomutovský pohár 2022 - sobota

      Závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella

    • 09 Dub 2022

      Goodwill Cup - Praha 2022

      Finální rozpis • Závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Pšeničková Vanesa, Yakimets Daniella, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja

    • 03 Dub 2022

      AJUR Cup 2022

      Finální rozpis • závodnice: Zemianková Emma, Yakimets Daniella, Pšeničková Vanesa, Kopfstein Laura, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

    • 02 Dub 2022

      Memoriál Aleny Fialové 2022

      Finální rozpis • závodnice: Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada,

    • 26 Bře 2022

      Monet Cup 2022

      Finální rozpis • závodnice: Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

    • 19 Bře 2022

      Milevský pohár 2022

      Finální rozpis • závodnice: Zemianková Emma, Laslopová Rozálie, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barebora, Kopfstein Laura, Bernatová Kristina

    • 13 Bře 2022

      Hobit Cup 2022

      Finální rozpis • závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

    • 05 Bře 2022

      Kontrolní trénink 2022

      závodnice: Laslopová Rozálie, Zemianková Emma, Pšeničková Vanesa, Muras Aneta, Yakimets Daniella, Křížová Viktorie, Bašistová Beáta, Laslopová Barbora, Kozlova Nelly, Kopfstein Laura, Bendová Jolana, Tokarova Daria, Aldushina Sofia, Samarska Vlada, Flaksová Diana, Bayerova Eliška, Fedunova Darja, Bernatová Kristina

    Archív